Shokolad55• 30 апреля 2024

Як звикала ваша дитина до окулярів??

Особливо в кого діти 5-7 років, і ще і великий +. Або взагалі що означає треба час на звикання?
prosto_aisha• 30 апреля 2024
Тижня два треба

Weero• 30 апреля 2024
Донька почала носити у 6, але у неї міопія, тобто мінус. Звикла з першого дня, ніяких поганих відчуттів не було.
Julieta78• 30 апреля 2024
Мой надел очки в 7 лет. Привыкать не пришлось,сразу было комфортно.
Сложнее было научить правильно складывать и протирать линзы)
illaria-k• 30 апреля 2024
Я купила красивую оправу. Она себе в ней понравилась
Анжелика93@• 30 апреля 2024
Не довго звикав, десь день-два
Він з ними добре бачив, тому звик одразу.
FireKitten• 30 апреля 2024
У мого зір впав в 7 років. Оправу сам обирав, звик одразу якось.
У мене нещодавно теж зір трохи впав, мені ходити в окулярах норм, а от читати щось в телефоні якийсь час було не дуже зручно. Але у мене ще й не для постійного носіння.
автор Shokolad55 • 30 апреля 2024
Ответ дляFireKitten
Просто їй розмитості каже , особливо вдалі, лікар каже звикати, а для мене це дивно,каже треба час і тоді буде картинку сприймати краще
fedonik• 30 апреля 2024
Надо найти такую оптику, в которой есть мастер хороший, он подгоняет очки, подкручивает или отпускает где надо, корректирует угол. Мы ходим к одному, крутит до тех пор, пока дочка не скажет, что удобно. Ей нравиться когда дужки чувствуются на голове, иначе ощущение, что они сползают. С клемами поэтому и неудобно. На носу тоже поправлять надо. А люди смотрю приходят, забирают заказ, и не меряют.
сладкий_ноябрь• 30 апреля 2024
Дуже швидко, головне оправа хороша, можна окремо докупити другі вушка, щоб окуляри не спадали на ніс і їх не потрібно було весь час поправляти
В дитини який +?

автор Shokolad55 • 30 апреля 2024
Ответ длясладкий_ноябрь
В дитини який +?
Справа не в оправі,а в лінзі, дитина каже розмазано бачить здалеку, а лікар каже треба звикати, далі буде краще...тому в мене трохи резонанс, +5 чи 6
dulenok• 30 апреля 2024
2-3 дня...при том что у нее в 7 лет был уровень развития зрения 3-4 месячного ребенка. Сначала все ходила и рассматривала, потому что все увидела ’ по новому’
nata.ant• 30 апреля 2024
Ответ дляdulenok
А ви до 7 років дитини,цього не помічали?
сладкий_ноябрь• 30 апреля 2024
Ответ дляShokolad55
Ну так, великий +, тому очі повинні звикнути.
В моєї 2,5 і 2.75, звик швидко
dulenok• 30 апреля 2024
Ответ дляnata.ant
Не поверите.. но нет. Кроме того, что она не любила всякие занятия с мелкими деталями и была неусидчива , больше ничего. Вдаль видела как орёл. Проблемы именно вблизи. И при этом все медосмотры проходили без замечаний со стороны окулиста
FireKitten• 30 апреля 2024
Ответ дляShokolad55
Може ще в іншому місці зробити діагностику?
Olga_31• 30 апреля 2024
Ответ дляShokolad55
Щоб не хвилюватись можете поперше перевірити в оптиці чи ті лінзи поставили, щоб відкинути сумніви.
+5,0 багатенько, але діти швидко звикають. Якщо дитина за тиждень все також буде говорили, що погано, то я б сходила до другого лікаря, ну щоб заспокоїтись
nata.ant• 30 апреля 2024
Ответ дляdulenok
А як зрозуміли,що щось не так?
dulenok• 30 апреля 2024
Ответ дляnata.ant
А як зрозуміли,що щось не так?
Когда прописи начала писать в школе... строчки уезжали. И тогда сказала, что не видит их
автор Shokolad55 • 30 апреля 2024
Ответ дляOlga_31
Так ходили в оптику, лінзи по рецепту.

ly.vika• 30 апреля 2024
Я узнала что у ребенка астигматизм перед школой на медосмотре в 6 лет,до этого не замечала ни я,ни врачи. К очкам привыкла быстро,важно удобно сидящие. Но бесконечная проблема-залапаные стекла и в активных детских играх,в спорте неудобно даже в самых самых очках. В 7 лет одели контактные линзы (сама попросила) и говорит к очкам больше не вернусь
nata.ant• 01 мая 2024
Ответ дляdulenok
Дякую