VanilkA_• 30 апреля 2024

Як ви дізналися, що вагітні?

Хочу запитати, хто як дізнався про вагітність? 🤰🏼
Чи були якісь симптоми не стандартні?
Дякую за розуміння 🫂
CuteMay• 30 апреля 2024
Оба раза просто чувствовала. За 5-7 дней до задержки. Так и тянуло сделать тест.

Ежеви4ка• 30 апреля 2024
Тест зробила й дізналася
автор VanilkA_ • 30 апреля 2024
Ответ дляCuteMay
Я от також начебто відчуваю… але боюсь помилитися знову😔
Та були симптоми і такі, яких перед місячними не було ніколи 🙅🏼‍♀️
Вранці буду робити 🙏🏻
автор VanilkA_ • 30 апреля 2024
Ответ дляЕжеви4ка
Тест зробила й дізналася
Ви планували?
Чи просто відчували, що варто?)
Olenavs• 30 апреля 2024
Затримка, тест, готово)) обидва рази. Обидва рази було відчуття що ось-ось почнуться критичні дні і перші місяць-два вагітності теж воно було.
CuteMay• 30 апреля 2024
Ответ дляVanilkA_
Вранці буду робити 🙏🏻
Желаю вам увидеть заветные две полоски🩷🩷
Sunrise23• 30 апреля 2024
За 4 дня до месячных была небольшая мазня,решила вечером сделать тест
Plushaa• 30 апреля 2024
Первый раз, когда мы решили делать детей, я думала это будет долго как-то, мы перестали предохраняться и первые же месячные уже не пришли. Я сделала тест, еще не показало, через сколько-то дней показало.
Соответственно, второго ребенка, когда решили делать, я уже ожидала, что прям сейчас делаем😁 И потом была внимательна к своим ощущениям, но ничего не чувствовала особенного, опять на какой-то день задержки сделала тест и вуаля
ТА7НЯ7• 30 апреля 2024
Спать хотелось

автор VanilkA_ • 30 апреля 2024
Ответ дляCuteMay
Щиро дякую 🙏🏻🤗😇
автор VanilkA_ • 30 апреля 2024
Ответ дляSunrise23
От це якраз і в мене було за 7 днів до місячних. І тягне час від часу живіт.. от щоб раз було трішки крові а потім все, такого раніше не було 🙈🙈🙈
Ксения З.• 30 апреля 2024
Сделала УЗИ. Так и убедилась в том, что беременна
автор VanilkA_ • 30 апреля 2024
Ответ дляPlushaa
Вітаю вас, що все так склалося))
автор VanilkA_ • 30 апреля 2024
Ответ дляКсения З.
А затримки не було?🤔
Sunrise23• 30 апреля 2024
Ответ дляVanilkA_
Так это может быть имплантационное кровотечение. Делайте тест, пусть результат Вас порадует 💐
автор VanilkA_ • 30 апреля 2024
Ответ дляSunrise23
Я теж про це міркую вже другий день 🤔
Вранці буду робити…))
Зараз вже щось і поколює в боку.. ех жінки 😆🙈
Janeke_in_UA• 30 апреля 2024
Я очень внимательная к своему организму, потому поняла только когда начался реально сильный токсикоз. И тогда прозрела, что задержка давно) было уже 6-7 недель по узи
Plushaa• 30 апреля 2024
Ответ дляVanilkA_
Вітаю вас, що все так склалося))
Вам бажаю також, щоб ваші надії виправдалися
Ксения З.• 30 апреля 2024
Ответ дляVanilkA_
А затримки не було?🤔
Была. Но я не была уверена в том, что беременна. Списывала задержку месячных на стресс, связанный с написанием курсовой. Потому и пошла делать УЗИ

автор VanilkA_ • 30 апреля 2024
Ответ дляJaneke_in_UA
Ого)))
Так, через шалений темп багато симптомів можна списати на завантаження 😆😆
автор VanilkA_ • 30 апреля 2024
Ответ дляPlushaa
Дякую ☺️
автор VanilkA_ • 30 апреля 2024
Ответ дляКсения З.
Зрозуміла.
От так, як я вже говорила вище через завантаження ми дійсно можемо пропустити щось важливе 🤷🏼‍♀️
Janeke_in_UA• 30 апреля 2024
Ответ дляVanilkA_
Ого)))
Да, период был тяжеловат. Сессия, завал на работе, плюс со здоровьем не очень и больницы вымотали) потому просто все пустили на самотёк в планировании. А тут вот как... Неожиданно приятно, конечно)
автор VanilkA_ • 30 апреля 2024
Ответ дляJaneke_in_UA
Це круто, коли бажано))
dorik• 30 апреля 2024
В нас не виходило 9 місяців завагітніти, і кожен місяць мені здавалося,що в мене особливі симптоми і точно такого не було. Десь на 6-7 місяць я розслабилась і перестала навіть звертати увагу на ці симптоми. Коли дійсно завагітніла, то просто була затримка, я згадала про це перед тренуванням, вирішила зробити тест, тому що качати прес мабуть не дуже корисно, якщо що. Тест показав,що я вагітна. Токсикоз, тягучі болі, почалися трошки пізніше. Тобто перше-це затримка.
Монашка в миру• 30 апреля 2024
Я на четвертому тижні всіх вагітностей ще до затримки якось захворівала грві чи що. Так от (даруйте за неприємні подробиці) коли вагітна висморкувала ніс, то соплі прямо з таким глибин видувались. Я не можу це толком пояснити. Завжди в невагітному сиані вичищалось тільки те що скраю. А це прямо чи носові борозди розширені чи що. Я прямо їх з носоглотки вичищала. Так другий раз і здогадалась, що буде вагітність.
автор VanilkA_ • 30 апреля 2024
Ответ дляМонашка в миру
Цікавий симптом. Так ваш організм захищався скоріше за все)
lily300• 30 апреля 2024
Делала тесты чуть ли не сразу
После секса))) шутка) просто делала тесты и узнала
автор VanilkA_ • 30 апреля 2024
Ответ дляlily300
Делала тесты чуть ли не сразу
Ага, було б не погано через пів годинки знати😆😆
nata.ant• 01 мая 2024
Взагалі нічого не було,дізналася зробивши тест на другий тиждень затримки, токсикозу теж не було взагалі,нудило лише від бананів,не їла їх всю вагітність