juliia_96• 01 мая 2024

Сонливость на последних неделях беременности

Девочки, подскажите, может у кого было: очень хочется спать в последние несколько дней, прям в сон клонит. Завтра ровно 40 недель. Может ли это быть предвестником скорых родов?
yana_zab• 01 мая 2024
Как дела с щитовидкой? ТТГ сдавали?

Анетка• 01 мая 2024
Автор, спіть, поки є час !
Потім буде не до цього )
Сама не спала, лягала глубокою ніччю , потім жалкувала
Байрактарочка• 01 мая 2024
якщо проблеми із щитовидною виключили, то варіант норми. я на останніх тижнях спала по кілька разів в день. організму треба відпочинок, потім буде не до сну) шкода шо «наспане» не акумулюється
like it• 01 мая 2024
То організм знає, що чекає. Тому і виспатися хоче))
dulenok• 01 мая 2024
я б прислушалась к организму..он ерунды не посоветует. Жаль, что впрок выспаться нельзя
OlikMP85• 01 мая 2024
Так, мені теж хочеться спати. Але часто вночі погано сплю. 38т.