Не гавкаю- но охраняю• 01 мая 2024
Будити їсти дитину чи ні?
Якщо за 3 тижні прибавка у вазі 650 грам, чи треба будити дитину їсти якщо вона спить наприклад 4 години? Бо в нас гв і годую на вимогу, але буває що засне на 3, максимум 4 години і тоді в мене важкий вибір чи не чіпати його і дати далі спати чи все таки будити і кормити?) бо через 2-3 години груди звісно в мене вже хочуть аби їх поїли))
Пластилин_Колец• 01 мая 2024
Ответ дляБиблиотекарь
Можна по-іншому вирішити це питання. Зцідити трішки, наприклад
Можна, але бувають ситуації, що не так просто і зцідити.
Ответ дляБочка порохУ
когда мне нужно было облегчить грудь, я просто подсовывала сосок под нос спящему ребенку. Он ел, не просыпаясь.
Зачем прям именно будить
Коли я була в роддомі, то одна роженіца теж тицяла сосок сплячій дитині. Поки дитина не захлинулася, та дитину не забрали в реанімацію.
Фантазерша• 01 мая 2024
Ответ дляПластилин_Колец
Вы считаете, что за лишний час сна он умер бы от голода?
Від голоду, звісно, ні. Але сил на те, щоб банально смоктати потім нормально будо би вже менше. Я розумію, про що говорить пані, на коментарі якої ви відповідаєте. Якщо дитина слабенька, ще і «лінивий смоктун», то так, будити і годувати кожні три години доки ситуація не виправиться і набір ваги не стабілізується. Мова, звісно, про зовсім новонароджених.
І тут ще питання в лактації. Якщо вона незріла, молока поки мало, то навпаки мама має бути зацікавлена в тому, щоб годувати частіше, а не чотири рази на день, а там хай спить дитина. Бо так коло взагалі замикається. Рідко годувати- мало молока- дитина слаба- наступного разу довше спить і менше смокче
Не орієнтуйтесь на прибавку у вазі: дитина по-різному росте в різні місяці життя. Все індивідуально.
Якщо ви переживаєте, що ваша дитина не наїдається - порахуйте скільки разів на добу пісяє (тест на мокрі пелюшки).
А якщо ви будете орієнтуватись на таблички, скільки ’повинна’ в місяць набирати вагу середньостатистична дитина - ви будете зря переживати і можете зробити дії, якими можете нашкодити дитині, грудному вигодовуванню. Ці таблички придумали виробники молочних сумішей, щоб мами догодовували дітей штучним молоком, якщо дитина ’не набрала потрібну вагу’. Орієнтуйтесь на дитину, як себе почуває дитина, скільки разів пісяє. А не на свої страхи, що дитина не наїдається.
Дуже тривожним мамам рядять викинути ваги.
Околовита• 01 мая 2024
Ответ дляOlga_72
А після першого місяця вам лікар нічого не сказав? І много спав це скільки?
В два месяца спал по 4-5 часов подряд. Потом просыпался, вяло ел, и опять впадал в дремоту на 4-5 часов.
Он особо то и не плакал.
Хорошо хоть в определенный момент я поняла, что это все таки не нормально.
Наш участковый педиатр при этом мне ничего не говорила. Разве что отметила малую прибавку в весе.
Он особо то и не плакал.
Бочка порохУ• 01 мая 2024
Ответ дляБиблиотекарь
А для чого Ви те робили? Ви ж те ж його будили.
он с закрытыми глазами ел и дальше спал еще час два
делала, когда грудь сильно наливалась каменела болела чесалась
первое время, не помню сколько длилось. пока лактация не наладилась (спрос - предложение), в общем
Продаю витрішки• 01 мая 2024
Ответ дляПацелуйнитуда
Гв по требованию, зачем будить?
Щоб не було гіпотрофії.
Продаю витрішки• 01 мая 2024
Ответ дляСвоего не предлагать
Голодный ребенок спать не будет.
Буде спати від нестачі сил.
Продаю витрішки• 01 мая 2024
Ответ дляСвоего не предлагать
Так от слабости спят не голодные, а уже умирающие дети. Сначала они будут орать. Инстинкты
Не будуть. У приятельки дитина спала, а вона раділа, що дитина спокійна. Дораділася до гіпотрофії 2 ст.
Околовита• 01 мая 2024
Ответ дляПластилин_Колец
К этому все и шло.
И, да: у меня оба сына родились примерно с одинаковым весом и ростом. Только младший всегда был крупнее старшего в соответствующем возрасте.
Сейчас оба взрослые. Старший 172 см, младший 195 см.
Не гавкаю- но охраняю
• 01 мая 2024
Ответ для-Ань-
3-4 години - це не довго. Всі поради педіатра треба фільтрувати. Не педіатру жити з вашою дитиною, а вам.
Розумію. Просто хочеться ж думку лікаря почути не просто так.
У нас жовтяниця фізіологічна і коли вперше прийшли до педіатра вона сказала більше прикладати, кожні 2 години, аби він пісяв та какав тоді біларубін буде так швидше виходити. От ми 3 тижні так робили. Прибавка наче ок. Памперсів теж нормально йде. Тому і думаю аби вже не будити кожні 2 години, а давати йому поспати 3-4 якщо він так хоче.
Маргарита sh• 01 мая 2024
Ответ дляNova LALI
Неправильно прочитала и подумала, что вы предлагаете съесть ребенка
😹
Ответ дляНе гавкаю- но охраняю
Якщо ви сходите до 3 різних педіатрів - ви почуєте 3 різні поради.
А взагалі, здоровій дитині нічого робити в поліклініці.
А з щепленнями вже зробили вибір? Саме батьки (не лікар!) оцінюють перед щепленням або туберкулінодіагностикою (проба Манту) стан здоров´я дитини. Є затверджена форма інформованої згоди на щеплення. Форма № 063-2/о
«Інформована згода та оцінка стану здоров´я особи або дитини ОДНИМ З БАТЬКІВ або іншим законним представником дитини на проведення щеплення або туберкулінодіагностики»:
Батьки повинні відповісти на кілька питань (поставити галочки), перше питання: «На Ваш погляд, на сьогодні Ви/Ваша дитина здорові?».
А також вказано що «Заповнена форма означає, що особа та/або один з батьків або інший законний представник дитини перед щепленням або туберкулінодіагностикою отримали повну інформацію про процедуру щеплення, туберкулінодіагностики, про протипоказання до проведення щеплення або туберкулінодіагностики, про вакцину та про можливі несприятливі наслідки.»
Форма інформованої згоди №063-2/о також має цікаве положення, в якому батьків інформують про стани дитини, які начебто не є протипоказаннями до щеплень.
А саме:
п. 6. Прочитайте уважно, наведені нижче стани не є протипоказаннями до проведення щеплення:
• в анамнезі у особи, що щеплюється, або у кого-небудь з членів сім’ї несприятливі події після імунізації;
• в анамнезі у особи, що щеплюється, судоми; …
• в анамнезі у особи, що щеплюється, лікування стероїдами (гормональні препарати); …
• в анамнезі у дитини, що щеплюється, передчасне народження або мала вага при народженні; ...
З 11 підпунктів п. 6 процитовані чотири Є ПРОТИПОКАЗАННЯМИ ДЛЯ ВАКЦИНАЦІІ всіма або деякими вакцинами згідно переліку, затвердженому наказом МОЗ № 595 від 16.09.2011.
А саме: