Хто пив ? Чи є побічні ефекти? Зайва вага ? Які плюси та мінуси
Заздалегідь кажу, дав лікар, сама нічого не купляю.
Тролю як можу• 01 мая 2024
Я б точно не пила. Выпаривают всякое,как кроликам подопытным...вы задуматься не хотите?
Шкала Радощів• 01 мая 2024
Я його приймала у кінці 90-х, ще студенткою була. Мені гарно підходив, взагалі ніяких проблем, одразу підійшов. В мене тоді груди сильно перед місячними боліли і призначили цей препарат. При чому я тоді до хірурга звернулась, бо лімфовузол нащупала, а він мене до гінеколога відправив. А вона вже Мікрогінон призначила. Все стало чудово
Шкала Радощів• 01 мая 2024
Ответ дляТролю як можу
Та яким кроликам? Я більше 20 років тому його пила, сама в аптеці купляла, а призначив лікар
Шкала Радощів• 01 мая 2024
Ответ дляПартизанка
А від чого він.Може й мені потрібно?
Це контрацептив, протизаплідні таблетки
Я не Тролль• 02 мая 2024
Первые три дня немного отекала. Даже тему тут создавала. Потом всё налодилось.
Из побочек- снижение либидо, тусклый оргазм. Выписывал врач в Германии.