МЕСТО_Встречи• 01 мая 2024

Волосся на руках. Чи забираєте?

Якщо так, то чим та як за часто?
Позитивна• 01 мая 2024
Ответ дляМЕСТО_Встречи
Мої руки(
Ну и шо. Нормальные.. На солнце выгорят.. Можете порошком покрасить

Мозговая пилочка• 01 мая 2024
Ответ дляМЕСТО_Встречи
Та я от почала на інші руки увагу звертати-лисі(
І що з того? Жінки і так вже в таких рамках, що вільно дихати не можна. А чи 10 ти з 10? Чи тільки 7?
Навіщо себе ще більше в якісь межі заганяти. Мені особисто моє волосся на руках аж ніяк не заважає, на гігієну воно не впливає, в очі сильно не кидається, бо доволі світле.
Я не готова витрачати час і гроші на боротьбу з волоссям, яке мені аж ніяк не заважає.
Золота орда• 01 мая 2024
Ответ дляДуб береза
Раньше убирала, потом забила
У меня примерно такой уровень. Я раньше красила краской для волос, в блондинку😆 но уже пару лет не крашу, летом выгорают
Позитивна• 01 мая 2024
Это вообще ржака. Я редко из дома выхожу уже как зомби. Так вот вышла вчера. Естественно после всех тем про внешность на советчице. Вокруг у всех на голове черти шо, вороньи гнезда по меркам советчиц, топы короткие и целлюлитные животы, короче реальность она иная Непонятно где идеальные советчицы обитают)
Ируся-пуся• 01 мая 2024
У мене світле волосся на руках, але все одно часами підбішує...видаляю смужками восковими. Не дуже подобається, потім прищами покривається від смужок, але що робити. Раз таке роблю і на весь літній період вистачає
Мания-Величия• 01 мая 2024
Блин, заметила многие волосатые ходят причем видно что и одеты оч хорошо и. Не понятно. Я тоже не убирала уже 3 год как
Позитивна• 01 мая 2024
Ответ дляМания-Величия
А прикиньте мохнатки будут в тренде и мини-бикини))?
КарамбОлька• 01 мая 2024
Один раз в житті я видалила епілятором волосся на руках,було боляче,але витримала, і я відчувала себе лисою, їду в маршрутці дивлюся на руки жінок, дівчат, всі з волоссям, ні в кого не має лисих рук, тільки в мене, і я з тих пір забила і ніколи більше не видаляла.
МамОмужа• 01 мая 2024
Брею станком раз в неделю где-то

Мальовнича даль• 01 мая 2024
Ответ дляМЕСТО_Встречи
Мої руки(
удалите лазером и забудьте об этой проблеме
Я такая наивная• 01 мая 2024
Кремом для депіляції
Гірчинка• 02 мая 2024
Шугаринг делаю, честно говоря эти волосы и пух на теле уже достали. Когда холодно, то не убираю, надоедает. Везёт у кого не растут там , где не нужно
Гага Газу• 02 мая 2024
Еще этого не хватало. И так полжизни на депиляцию. Кому не нравится, пусть отворачивается
Гарні диньки• 02 мая 2024
Епілятором
Мания-Величия• 02 мая 2024
Я епилятором
Але останні 2 роки не прибирала бо я була за кордоном а епилятор вдома.
Ля-ля-ля• 02 мая 2024
Ответ дляИруся-пуся
Що, потім три місяці цілих не ростуть? А як виглядає, коли починає рости?
У мене досить волохаті руки. Рятує те, що влітку разом з засмагою вигорає волосся та стає золотистим і не так кидається в очі, але все одно бісить. Тому перед літом висвітлюю пару разів.
Однак у доньки така сама проблема і вона про це більше турбується. Думаю як їй краще порадити, бо лазерка - не варіант.
Вчителька з мікрорайону• 02 мая 2024
Ответ дляМЕСТО_Встречи
В мене кисті лисі)
Я теж так думала)))