ПесиКот• 01 мая 2024
Як думаєте, що це таке?і чи на руці схоже на те, що на нозі?чи на нозі це судини
Тижня три назад на руках таке зʼявилось , вже майже пройшло , а тижні два назад на нозі і на ступні знизу червоненьке таке
Я не розумію чи може там судинна сітка прямо знизу на стопі вилізти , чи це схоже на ту саму болячку , що й на руці? Тільки що воно таке, не розумію чи до флеболога мені йти чи до дерматолога
Дякую
фрау Гітта• 01 мая 2024
На ноге сбоку кровоподтеки, а не сетка. Я вам уже писала, на руках пузыри.
ПесиКот
• 01 мая 2024
Ответ дляЛюблю_смаколики
Ноги перед фото можна було б і помити.
Вибачте ) не встигла
Бабка-ежика• 01 мая 2024
На ноге обычный кровоподтёк (обувью могло надавать или где-то ударились для себя незаметно)
На руках не знаю что
ПесиКот
• 01 мая 2024
Ответ дляфрау Гітта
Це вже так на ногах і залишиться , чи щось можна з цією бідою зробити ? Буду вдячна за поради , бо я дуже мнітєльна , що стосується зовнішності
ПесиКот
• 01 мая 2024
Ответ дляБабка-ежика
На руках не знаю что
Та наче не вдарилась і взуття норм , це на обох ногах таке в на стопі знизу теж на обох
Так і вже днів 9 воно
Купила гепаринову мазь, думаєте допоможе? Чи може щось порадите , якщо у вас таке було ?
Так і вже днів 9 воно
фрау Гітта• 01 мая 2024
Ответ дляПесиКот
Кровоподтеки пройдут. Это лопнувшие сосуды. Звездочки это воспаленные, расширенные. Идите к флебологу, если не проходит и не единичный случай, что с ладонью не знаю..Похоже на аллергические высыпания при грибковых заболеваниях, плохо видно.
ПесиКот
• 01 мая 2024
Ответ дляМадам Подлинник
васкуліт може бути
Ой бляха оце фотки на цю тему , це капец , сподіваюсь точно не воно
Мадам Подлинник• 01 мая 2024
Ответ дляПесиКот
то ви страшні фото відкрили мабуть, не накручуйте себе, просто зверніться до лікаря, щоб виключити захворювання
ПесиКот
• 01 мая 2024
Ответ дляМадам Подлинник
А як думаєте до якого лікаря краще піти ?
Мадам Подлинник• 01 мая 2024
Ответ дляПесиКот
почніть з сімейного, він огляне і вирішить чи до дерматолога чи до флеболога
Бабка-ежика• 01 мая 2024
Ответ дляПесиКот
Так і вже днів 9 воно
Пройдет конечно, как и обычный синяк проходит)
Можно и не мазать ничем.
Сосудистые сеточки тоже можно убрать.
Мне удаляли методом склеро варикозные вены, которые ’питали’ звездочки, а после уже лазером убрали сами звёздочки.
Но у меня достаточно серьезная проблема с сосудами, поэтому через какое-то время начали вылезать другие вены и появились новые ’созвездия’, забила болт, хожу с синими ногами 😂
Летом загораю и не так видно, а в остальное время ношу компрессию и тоже ок.
Можно и не мазать ничем.
Сосудистые сеточки тоже можно убрать.
ПесиКот
• 01 мая 2024
Ответ дляБабка-ежика
Можно и не мазать ничем.
Сосудистые сеточки тоже можно убрать.
Можно и не мазать ничем.
Сосудистые сеточки тоже можно убрать.
Та блін чогось скільки днів і не проходить
Я ню теж на ногах робила Клакс, бо після антицкл масажу судинна Сітка полізла
Дай подивлюся• 01 мая 2024
Ответ дляПесиКот
Здайте кров на тромбоцити
Вам телефонограмма• 01 мая 2024
Мадам Подлинник• 01 мая 2024
Ответ дляВам телефонограмма
Та ні... не схоже...
Ось васкуліт(((
у мого брата був, починався із червоних одиночних точок на долонях і ступнях, потім більше, на фото то вже самий пік
ПесиКот
• 01 мая 2024
Ответ дляМадам Подлинник
А він в нього чесався чи якось турбував окрім як зовнішній вигляд ? І як він його вилікував , якщо вилікував ?
Мадам Подлинник• 01 мая 2024
Ответ дляПесиКот
не чесався, почався більший сип і стали ноги сильно боліти, бо судини тріскалися, в лікарні 2 тижня щось капали під наглядом
ПесиКот
• 01 мая 2024
Ответ дляМадам Подлинник
А зараз як він ? Взагалі щось допомогло ? Чи пройшло візуально ? Чи лишилось ?
Мадам Подлинник• 02 мая 2024
Ответ дляПесиКот
то давно було, вилікували одразу, нічого не залишилося
ПесиКот
• 03 мая 2024
Ответ дляЕллИКА
Можете быть спокойны. У вас в порядке. Поменьше используйте бытовую химию
Та я й для ніг не використовую ніяку хімію