01 мая в 23:00

Ілон Маск і Путін. Бачили?

Уважение у него он вызывает, 💩💩💩
показать весь текст
LisX 01 мая в 23:29
А чего вы мне салютуете, салютуйте маску, это не я же сказала))
7 4
dArtagnan 01 мая в 23:29
Ответ дляLisX
Я так поняла, что области точно захапает, а за Одессу еще неизвестно.
Один из вариантов мирного договора - остановка по ЛБС, а статус этих областей будет решен на контролируемом международными организациями референдуме в 2040-м году. И тут уже, кто лучше ’витрину сделает’. По сути, что-то такое было с Германией после поражения. ’Витрина’ лучше получилась у Запада.
13 3 3
darsi 01 мая в 23:33
Ответ дляdArtagnan
Есть мнение, что программа-максимум т.н. ’СВО’ - захват в т. ч. Одесской области, что создаст сухопутный коридор в Приднестровье и отрежет Украину от моря, сделав ее экономику таким образом нежизнеспособной.
Да я розумію, але питання в трактовці слів Маска. Він пише, що рашка намагається захопити Одесу, бо вона не заспокоїться, поки не захопить … і перелік 4 областей.
Блискавична 01 мая в 23:34
Ответ дляNat-li
А кто-то в оригинале пост видел? Не скрины местных рашиков.
Я у него этого не вижу.
Да, нет сейчас такого поста. Мог удалить, но надеюсь, то таки был фейк
4 1 1
Nat-li 01 мая в 23:35
Ответ дляБлискавична
Да, нет сейчас такого поста. Мог удалить, но надеюсь, то таки был фейк
Если принес местный кремлебот стар39, то точно фейк. Проверено годами.
14 5 1
dArtagnan 01 мая в 23:41
Ответ дляdarsi
Да я розумію, але питання в трактовці слів Маска. Він пише, що рашка намагається захопити Одесу, бо вона не заспокоїться, поки не захопить … і перелік 4 областей.
Тут, опять же, есь мнение, что, либо война останавливается сейчас, либо ВСУ продолжают отступление, в какой-то момент фронт может обрушиться (к примеру, из-за критической нехватки людей, или очередной тягомотины с западной помошью) и тогда победитель будет брать все, что сможет проглотить. И Одесса наиболее логичная цель как выход к ПМР
9 6
dArtagnan 01 мая в 23:42
Да и замкнуть на себя Черноморский экспорт зерна - тоже неплохая возможность держать мир за причиндалы не только нефтегазовой рукой, но и продовольственной
7 4
L-i-s-a-92af 01 мая в 23:50
Ответ дляdarsi
Не зрозуміла, до чого там Одеса до названих областей?
Бо хоче ще й Одесу
З Запоріжжям і Херсоном вже вирішено в нього
4 1
PinkyPink 01 мая в 23:52
Ответ дляSonne8752
Маск настолько силен в наших областях? Ну ну....
Есть у кого то оригинал?
Щоб ретранслювати пропаганду, не обовʼязково бути супер здібним в географії 😏
3 3
автор Retu 01 мая в 23:52
Ответ дляVale29
Но тут навіть не в емоціях, а в елементарній логіці. На твоїх очах відбувається геноцид в прямому ефірі, а ты хочеш потиснути руху вбивці.
У часи другої світової Маск мабуть тиснув би руку Гітлеру прямо біля газових камер
Хто вам двзлайкли поставив 🙀
Защитниці макса чи шо
7 4 1
автор Retu 01 мая в 23:54
Ответ дляNat-li
А кто-то в оригинале пост видел? Не скрины местных рашиков.
Я у него этого не вижу.
В каком месте скрин от местного рашика? 😡
1 1
L-i-s-a-92af 01 мая в 23:55
Ответ дляkll lena
Думаю Маску не завадило би поїхати на расію пожити, а ще краще переїхати в закріплені в рос конституції області наприклад у Авдіївку, також запрошуємо в наше Курахове, Часів Яр, щоб безпосередньо зміг насолодитися своїм кумиром. Зрозуміло що гроші не пахнуть, але сидіти у теплій Америці і нахвалювати убивцею лицемірно до відрази.
Сьогодні писали,що днрівці вбили( попередньо кілька діб катували перед тим) американського найманця,який воював на їхньому ж боці.Помилились.
Сподіваюсь,що кожного співчуваючого росії чекає така ж можливість на 100% відчути ’ русский мир’
13 3 1
Nat-li 01 мая в 23:55
Ответ дляRetu
В каком месте скрин от местного рашика? 😡
Коммент 17
4 4
L-i-s-a-92af 01 мая в 23:56
Ответ дляdArtagnan
Есть мнение, что программа-максимум т.н. ’СВО’ - захват в т. ч. Одесской области, что создаст сухопутный коридор в Приднестровье и отрежет Украину от моря, сделав ее экономику таким образом нежизнеспособной.
Є країни без виходу до морів і від цього вони не стали нежиттєспособними.
Звичайно це ускладнить логістику,але
6 2
L-i-s-a-92af 01 мая в 23:57
Ответ дляLisX
Я так поняла, что области точно захапает, а за Одессу еще неизвестно.
Дивно,що ви з Маском про Харків забули
7 4
L-i-s-a-92af 01 мая в 23:59
Ответ дляdArtagnan
Тут, опять же, есь мнение, что, либо война останавливается сейчас, либо ВСУ продолжают отступление, в какой-то момент фронт может обрушиться (к примеру, из-за критической нехватки людей, или очередной тягомотины с западной помошью) и тогда победитель будет брать все, что сможет проглотить. И Одесса наиболее логичная цель как выход к ПМР
Не проглотять вони ’ все’.Неможливо окупувати багатомільйонну країну,де в кожній хаті їх ненавидять.Щоб тримати у покорі цілий народ,треба окупаційну армію в рази більшу.
13 5
ShopEngland 02 мая в 00:01
МАМА НИКИТКИ-2 02 мая в 00:04
Ответ дляdArtagnan
Один из вариантов мирного договора - остановка по ЛБС, а статус этих областей будет решен на контролируемом международными организациями референдуме в 2040-м году. И тут уже, кто лучше ’витрину сделает’. По сути, что-то такое было с Германией после поражения. ’Витрина’ лучше получилась у Запада.
Не буде того. Ви не вмієте аналізувати реальні події?
Україна зачищає Крим. Окуповані після 22 року території вернуться додому. І Крим разом з ними. Проаналізуйте, який додатковий пакет допомоги нам Британія надала?
А от Донбас вернеться пізніше, і вже шляхом переговорів.
Як тут люблять писати- можете скринити.
8 6 3
darsi 02 мая в 00:05
Ответ дляL-i-s-a-92af
Бо хоче ще й Одесу
З Запоріжжям і Херсоном вже вирішено в нього
Кажуть, що фейк. Не писав цього Маск. Краще так, щоб ми голову не ламали, що він мав на увазі.
5 1
chornoruk 02 мая в 00:06
Ответ дляStar39
фото
Треш, цікаво чи підтримали його підписники чи захейтерили?
2 1
L-i-s-a-92af 02 мая в 00:08
Ответ дляdarsi
Кажуть, що фейк. Не писав цього Маск. Краще так, щоб ми голову не ламали, що він мав на увазі.
Але він таки кончений той Маск.
І попередніх його вчинків вистачило щоб зрозуміти.
5 3
darsi 02 мая в 00:11
Ответ дляShopEngland
По вашей ссылке опровержение видео, где Маск признается в уважении к путе, это сделали с помощью ИИ. А про пост в Твиттере ни слова.
4 1
darsi 02 мая в 00:13
Ответ дляL-i-s-a-92af
Але він таки кончений той Маск.
І попередніх його вчинків вистачило щоб зрозуміти.
Так, йому війна заважає отримувати гроші- продаж Тесли палає, вже скорочення майже 15 тис робітників оголосили.
3 3
ShopEngland 02 мая в 00:19
Ответ дляdarsi
По вашей ссылке опровержение видео, где Маск признается в уважении к путе, это сделали с помощью ИИ. А про пост в Твиттере ни слова.
Думаю пост в Твиттере из той же области. Везде пишут только про видео, нигде не вижу про пост в Твиттере
3 2
МАМА НИКИТКИ-2 02 мая в 00:36
Ответ дляdarsi
Так, йому війна заважає отримувати гроші- продаж Тесли палає, вже скорочення майже 15 тис робітників оголосили.
До чого тут війна? Не може виробництво і його розвиток триматись виключно на хайпі. А на більше масу останнім часом не стусний.
Останнім часом ходять чутки, що НАСА шукає можливості розірвати контракти з ним із за його прихильності до кацапів.
4 3
MashaizDusha 02 мая в 00:53
немає такого посту в англомовному твітері, вже всі б гуділи й перепощували це.
4 1 1 1
ТайТаке 02 мая в 01:05
Какое оно конченое.Я никогда в этом не сомневалась. Даун
5 2
ТайТаке 02 мая в 01:05
Ответ дляGIJane
Ілон Маск - їбан*ко.
При чем это на роже написано
4 2
Smusish 02 мая в 02:14
Ответ дляМарипосса285747
Два дебила это сила. Что с умственноотсталого взять
Та вже ж ясно, що маска завербувало фсб. Бо подібну єресь несуть всі завербовані політики. Маск бере приклад з орбана, який не соромиться і теж несе єрєсь
2 2
4erepashka 02 мая в 06:47
Ответ дляdarsi
Не зрозуміла, до чого там Одеса до названих областей?
Не переймайтеся,то треба бути на ’одній волні’ с Маском щом його розуміти,а у Вас все гаразд з розумом .Аспергера не лікується,в нього своя реальність...
2 1