Директриссимо• 01 мая 2024
Екскурсія 4 клас
Куди краще повезти дітей: в Умань чи Хотинську фортецю та Кришталеву печеру? Підкажіть, хто був. Дякую) Їдемо з Вінниці
Результат:
вже голосів:
9 (40.91%)
Хотин
9 (40.91%)
Умань
4 (18.18%)
Ще варіанти
ЗдесяЯ• 01 мая 2024
В Умані чудовий парк! Але альо! 4й клас. Дітям буде то все нудно. Враховуйте вік.
Директриссимо
• 01 мая 2024
Ответ дляЗдесяЯ
Ну я теж думаю, краще печера, Хотин і кораблик на Дністрі на завершення. Але мені радять Умань, от і задумалась..
Ленне-Рейма• 01 мая 2024
Хотин - это какой-никакой замок. Всё-таки интересно полазить, истории послушать. А в Умани только по парку пройтись да и все.
Ленне-Рейма• 01 мая 2024
Ответ дляДиректриссимо
Умань и взрослым не особо интересно. Я лично вообще не впечатлилась - парк и парк. Обычный. Ничего такого, чтоб специально ехать. А детям точно скучно будет.
ГейСюда• 01 мая 2024
в Умані є два парки - ’Софіївка’ і поряд відкрили відносно недавно великий Фентазі-парк, там дітям більш цікавіше ніж в Софіївці буде. Наші правда були в 7-му класі коли їх возили. Кришталева печера - минулого року 9-ти класникам особливо не зайшла... Хотин - я була там доросла, сподобалось
дітям можливо не зайде, наші їздили 2 роки тому (8-й клас) без єнтузіазму.
Тому можливо шукайте щось більш розважальне, орієнтоване на дітей
Летчица• 01 мая 2024
Була в Умані, в Хотині не була. Думаю, що фортеця, то більш цікаво для четверокласників.
Уманські рослини, скелі, статуї то для закоханих та поціновувачів романтики
Зоя Жорівна• 01 мая 2024
Помню была в Умани на экскурсии с классом как раз в 4 классе. Ничего не запомнила и если б не было группового фото класса, то и не знала бы что я там была.
Замки, крепости больше впечатляют.
Ванна Тазиковна• 02 мая 2024
А в Виннице уже везде были?
По-моему, в усадьбе Пирогова гораздо интереснее. Были бы дети постарше, можно бы было пойти и на забальзамированное тело посмотреть в склепе.