Пенек Возмездия• 02 мая 2024
Кто это мог быть?
Лет 9 назад начал писать с фейка человек, представлялся разными именами. Рассказывал о себе разное, часто противоречащие вещи. Тем не менее, общение затянуло, общались так годами в инете. С первого сообщения и до сегодня считала, что это старый знакомый 15летней давности. Сегодня пришла в голову мысль, что это игра разума, и это был совсем другой человек.
Вам писали с фейка? Узнавали знакомых и близких?
No problems• 02 мая 2024
Никогда не отвечала левым каким-то аккаунтам.
Если вроде казалось, что страничка настоящего человека, но были сомнения - выводила на видео звонок, чтобы увидеть, ху из
Пенек Возмездия
• 02 мая 2024
Думаю, я переоценила свою интуицию. Видимо такое бывает. Страшно, что откровенничала с незнакомым человеком.
Пенек Возмездия
• 02 мая 2024
Ответ дляNo problems
Вы молодец, я протупила.
No problems• 02 мая 2024
Ответ дляПенек Возмездия
А зачем это делать? Вам не с кем пооткровеничать из знакомых людей?
Пенек Возмездия
• 02 мая 2024
Ответ дляNo problems
Я думала это человек, в которого была влюблена давно, в добрачную юность.
Спасу мир• 02 мая 2024
Это мог быть сумашедший с галлюцинациями. Дрочер, который мастурбирует на фото. Старых хрен, которому не с кем общаться. Вы странная - вам что, не с кем разговаривать кроме непонятных анонимов из интернета?
В мене є перше кохання і в мене часто була думка що він мене сталкерить або просто слідкує в інтернеті всі ці роки, хоча з початком повномасштабного це відчуття зникло. Колись коли вже не було стосунків, але інколи спілкувались, то він завжди був в курсі мого особистого життя, хоча ми жили в різних районах, я йому нічого не розповідала, але він був обізнаний навіть про відсутність випадкових коханців і впевнено про це казав. Дивне відчуття. Серед чоловіків думаю є багато сталкерів таємних.
Пенек Возмездия
• 02 мая 2024
Ответ дляСпасу мир
Страшновато. Я же думала что это другой, разговаривала обо всем, в том числе на откровенные темы. Сейчас не по себе :( Это ведь правда кто-то незнакомый.
Пенек Возмездия
• 02 мая 2024
Ответ дляСпасу мир
С тем, на кого я думала, мы толком и не общались. Я стеснялась, а он общался с другими девочками. Наверное мне хотелось думать что это он и я себе это внушила. И это глупо и опасно.
Спасу мир• 02 мая 2024
Ответ дляПенек Возмездия
Сколько Вам лет? Поверьте, не стоит в интернете писать то, что Вы не хотели бы, чтобы прочитал потенциальный работодатель
Пенек Возмездия
• 02 мая 2024
Это трэш. Получается, я общалась сутками и виртуалила непонятно с кем
От мысли об этом прямо холодок по спине.
Пенек Возмездия
• 02 мая 2024
Ответ дляСпасу мир
В смысле он мог слить переписку?
Спасу мир• 02 мая 2024
Ответ дляПенек Возмездия
В смысле он мог слить переписку?
Все, что попадает в интернет, навсегда остается в интернете. Он мог и не слить, но Вас по этим перепискам всегда можно найти
Пенек Возмездия
• 02 мая 2024
Ответ дляEmm11117
Хтозна. Може. Але людина, про яку я думала (я відчувала що це він пише з фейку) взагалі ніяк раніше не проявляв почуття. Тож скоріше за все це просто уява.
Пенек Возмездия
• 02 мая 2024
Ответ дляСпасу мир
Ужас.
Пенек Возмездия
• 02 мая 2024
Ответ дляEmm11117
Це не кохання ;)
Ті що справді кохали, з´являлись з пропозицією допомоги жінкам на початку війни. Тож вам краще не згадувати про ту людину.
Спасу мир• 02 мая 2024
Ответ дляПенек Возмездия
Ужас.
Що ужас? Ви не знаєте, як може скластися Ваше життя і яка інфа про Вас колись не схочете, щоб вилізла. Я минулого року пішла на нову роботу, це велика міжнародна контора і передбачала серйозні перевірки мого бекграунду ще іншою міжнародною детективною конторою бо якщо шо - удар по репутації мого роботодавця. То я навіть для тої перевірки скидала квитанції за квартплату, щоб довести, що 7 років тому жила за адресою, яку вказала. Те, що вони витягли всі мої соцмережі й не запаролені переписки - не сумніваюсь. А зараз війна. Всі дані про всіх для певних служб відкриті повністю
Пенек Возмездия
• 02 мая 2024
Ответ дляСпасу мир
Жах полнейший(
Не знала що таке можливо.
Пенек Возмездия
• 02 мая 2024
Ответ дляСпасу мир
Дякую за інфу!!!
Спасу мир• 02 мая 2024
Ответ дляПенек Возмездия
Дякую за інфу!!!
Ви, напевно, ще дуже молоденька?
Пенек Возмездия
• 02 мая 2024
Ответ дляСпасу мир
Ви, напевно, ще дуже молоденька?
Ні, мені 30+ просто дурепа місцями :(
Спасу мир• 02 мая 2024
Ответ дляПенек Возмездия
Жах полнейший(
Не знала що таке можливо.
Та це не жах, це техногенний світ й інформаційна безпека. Я з юних років не пощу ніц в інтернет такого, що могло б скомпроментувати, якби колись балотувалась в Предиденти) такий підхід дуже допомагає фільтрувати себе)
Пенек Возмездия
• 02 мая 2024
Ответ дляСпасу мир
Це мабуть важко. Завжди стримувати себе від відвертості(
Спасу мир• 02 мая 2024
Ответ дляПенек Возмездия
Для відвертості є зустрічі з друзями вживу, не «під запис» і чоловік теж вживу, не по телефонах чи месенджерах. Просто розумійте, що в інтернеті Ваші дані завжди доступні третім особам, не лише тим, з ким спілкуєтесь. Це як в маршрутці сказати щось дуже особисте вголос: почує не лише співбесідник
Пенек Возмездия
• 02 мая 2024
Ответ дляСпасу мир
Я розумію. Просто я інтроверт та аутичного спектру й спілкування телефоном чи вживу для меня важче. Ніж іншим.
Спасу мир• 02 мая 2024
Ответ дляПенек Возмездия
Я теж інтроверт, правда, без спектру. По роботі треба увесь час спілкуватись і лекції читаю - іноді до 50 людей в день) уявляєте? Слава Богу, чоловік вміє мовчати й неь тригериться і не ображається, коли я пару годин після роботи потребую помовчати і щоб не чіпали) він напевне єдина людина, від якої не втомлююсь 24/7
Пенек Возмездия
• 02 мая 2024
Ответ дляСпасу мир
Я тоже работала с людьми, это очень изматывает(
Пенек Возмездия
• 02 мая 2024
Ответ дляНаБалКоніХодять
А вас Настя зовут? Если да, это я вам писала))
Не Настя, но тоже на Н. )