Мені сказали, не можу знайти, де прописано, що можуть заборонити виїзд абсолютно всім за кордон?Я нікуди не збираюсь, але є діти, хвилююсь
AmazingLady• 02 мая 2024
Ну я не понимаю что движет человеком когда он создаёт темы а вот мне сказали и так далее
_ЯгодаМалина_• 02 мая 2024
А чего все с такой иронией?Уже забыли как при короне границы закрывали?Вот память у людей короткая.....
Ответ дляT_Sp
Якщо ви така кіпішна, чого досі не поїхали? Громадяни мають захищати себе і державу, чи вважаєте, що це чийсь обовʼязок, а не ваш особисто? Хто має захищати ваших дітей?
Ви пропонуєте залишити ( на кого дітей?)обох і піти воювати?Цікаве питання
Клементина• 02 мая 2024
Ответ дляAllbina
Если сказала не кума, то источник не надёжный
Та ладна! Крім куми
Ще є топ левел ’кум в СБУ’
Ответ дляT_Sp
А своїх дітей я буду захищати особисто, наприклад, якщо буде реальна загроза, я би їх вивезла
Allka- skakalka• 02 мая 2024
Ответ дляT_Sp
Удалено администрацией...
В Конвенції з прав людини, яку поставили на ’паузу’ начебто є такий пункт
Краденые абрикосы• 02 мая 2024
Новости из тик тока,ну хвылюйтесь дальше,что ещё вам посоветовать?
І ще, якщо оголошують війну, то кордони закриваються