natalyabuyukli1983• 02 мая 2024

Чи правда, що можуть закрити всі кордони и ми не зможемо виїхати?

Мені сказали, не можу знайти, де прописано, що можуть заборонити виїзд абсолютно всім за кордон?Я нікуди не збираюсь, але є діти, хвилююсь
mymoly• 02 мая 2024
Ответ дляbegovelik
Конечно, могут. Женщин направят на разминирование, например.
Нехай вона сама йде на розмінування
begovelik• 02 мая 2024
Ответ дляT_Sp
Пусть едет уже. Безоружных гражданских калечат не меньше. С оружием хоть какой шанс отбиться
А какой шанс отбиться с оружием, если вы наступите на мину, например?
hrushyk• 02 мая 2024
Ответ дляbegovelik
Так закроют внезапно. Прелюдии не будет.
Та слухи точно пролізуть
herba fresca• 02 мая 2024
Ответ дляmymoly
Нехай вона сама йде на розмінування
Поддерживаю.
Всех патриоток туда.
Пригодятся.

Пусть разминируют.
Re1ne• 02 мая 2024
Ответ дляAnonimka ya
Судя по рубрике темы, автор в Румынии 🤣
Так может она как раз за Румынию переживает, что там границы закроют
nabludatel• 02 мая 2024
Ответ дляherba fresca
Удалено администрацией...
Ага. Тільки в підвали і сізо пихають.
І виїзд через фільтрацію.
А в´їзд взагалі тільки через аеропорт Шереметьєво після перевірки фсб, яку більше половини людей не проходять.

І в будь-який час озброєні військові вриваються в будинки і квартири.
І в дитсадках і школах сидять.
begovelik• 02 мая 2024
Ответ дляNat-li
Как хорошо, что вы по ту сторону)
Приезжайте и вы )
Одесситка2007• 02 мая 2024
Насправді дуже страшно жити бо розумієш що хоч нас і багато а 35 мілйонів мертвими набагато вигідніше ніж живі люди всередині країни, мертві не встигнуть нікому нічого розповісти. Я дуже боюся що почнуть робити те як знищували Євреїв у 38 році, коли закрвиали всередині каїни і починали повільно і обережно вбивати, а потім вже відкрито вбивали, Гітлер наприклад і всі вважади що то є нормально. Мені дуже страшно на погано від таких тем, бо боюсь за нас та наших дітей і онуків що і свої і чужі вбивати вже будуть (((
Решка7777• 02 мая 2024
Ответ дляОдесситка2007
Так ( паралелі історичні ..забути складно
Falcon82• 02 мая 2024
Ответ дляmymoly
Мені цікаво, а до кого тут на бабському форумі оцей посил ’беріть в руки зброю йдіть захищати країну’?
Саме до тих жіночок, які своїх бубочок різновікових вивезли або мають бронь і топлять за кордони 91. Саме до таких цей посил
Missdior_22• 02 мая 2024
Ответ дляAmazingLady
Ну я не понимаю что движет человеком когда он создаёт темы а вот мне сказали и так далее
у вас хоть иногда бывает позитивные комменты?
Missdior_22• 02 мая 2024
Ответ дляT_Sp
А ще нас всіх можуть вбити. Вихід - піти взяти зброю в руки, щоб бути на рівних, а не жертвою
ого, видужуйте!
Nathalie27• 02 мая 2024
Ответ дляbegovelik
Полигон для испытаний новых вооружений, например.
Блін, нам тут ледве вишкрібують стару зброю. Яка нова?
Missdior_22• 02 мая 2024
Ответ дляT_Sp
Якщо ви така кіпішна, чого досі не поїхали? Громадяни мають захищати себе і державу, чи вважаєте, що це чийсь обовʼязок, а не ваш особисто? Хто має захищати ваших дітей?
скажіть в якій ви бригаді, киньте карту, хоть донатів накидаєм
KateSavch• 02 мая 2024
Ответ дляherba fresca
Удалено администрацией...
Ооо, та вы шо. Ну у таких русскомирных ватников как вы может и все свободно в оккупации и проблем с выездом нет.
За всех нормальных людей не расписывайтесь. .
Вкусныйпончик• 02 мая 2024
Ответ дляbegovelik
Та не важливо куди, вони можуть наприклад бпла клепать за ’трошки поїсти’ і вибору в них не буде.
Одесситка2007• 02 мая 2024
Ответ дляРешка7777
ну справді таке дуже лякає, вже нема сил не витримую психологічно, бо в родині були Євреї хто памятає інші часи, багато чого знаю про те чим закінчуються такі законодавчі експеременти, страшно за нас всіх, а особливо за дітей та онуків бо якщо прийдуть вбивати то в першу чергу почнуть з молоді і діток це робити, і спати вже не можу нормально наскільки воно накриває ця паніка та залякування (((
Nata2907• 02 мая 2024
Ответ дляAnonimka ya
Я в курсе, просто специально сделала скрин, который говорит обо всём этом сайте.
В обычной жизни такого нет и настроения у людей совершенно другие.
та конечто нет)))))
KateSavch• 02 мая 2024
Ответ дляherba fresca
Поддерживаю.
Всех патриоток туда.
Пригодятся.

Пусть разминируют.
’Патриоток’? Писать такое и в таком контексте может только рускомирная. Нормальный адекватный человек никогда не будет иронизироваь над словом патриот во время войны.
Сонная Сова• 02 мая 2024
Ответ дляKateSavch
Смотря какие патриоты, не так ли? Над теми кто воюет на 0 никто не иронизирует.
А вот диванные патриотки, почему бы их хоть иногда не спускать с небес на землю?
nabludatel• 02 мая 2024
Ответ дляОдесситка2007
Так руські уже прийшли вбивати. Ви фото вбих руснею з Київської, Харківської, Чернігівської обл бачили?
Тому і йде війна, щоб вони далі не пройшли.
Їм нікого не шкода.
’Одеса - руський город ’ - казали вони. І при цьому масовано обчтрілюють Одесу. І бють по цивільним. От вчора розбили склад Нової пошти.
Re1ne• 02 мая 2024
Ответ дляMissdior_22
В диванной бригаде же
Re1ne• 02 мая 2024
Ответ дляОдесситка2007
Пекельні борошна....
Falcon82• 02 мая 2024
Ответ дляKateSavch
А патріоти із закордону, які там із дітьми і чоловіками рахуються патріотами, які можуть посилати інших на смерть?
Решка7777• 02 мая 2024
Ответ дляОдесситка2007
у меня тоже есть фото ..сестер бабушки : одна в Бабьем Яру ( вторая прошла и концлагерь немецкий и колыму, вернуась только в 1954, 4 месяца ехала домой(я детей всех отправила -подальше. мама онлайн (
Киев_Елена• 02 мая 2024
Думаю что пенсионеров и детей малолетних точно выпускать будут, это балласт для государства, оно им деньги платит (пенсии и т.п). Мне кажется Зе и компания были бы только рады чтоб они выехали и сидели на пособия заграницей.А трудоспособное население все больше гайки закручиваются. Думаю что скоро женщин медиков перестанут выпускать, дальше и женщины с другим образованием на очереди
noree• 02 мая 2024
Ответ дляКлементина
Та ладна! Крім куми
Ще є топ левел ’кум в СБУ’
Жодні куми і поруч не стояли з майстром манікюру
Одесситка2007• 02 мая 2024
Ответ дляnabludatel
Їм нікого не шкода.
Знаю ця ніч була дуже важка, але якщо країна закриється від усього цивілізованого світу це буде сигнал багатьом інших країнам і привід залишити нас всіх сам на сам з бідою, у нас навіть у нашій владі купа диверсантів які легко зчинять переворот і до влади прийдуть ті хто зацікавлений саме вбивати, тут всюди потім буде гіганська Буча, нам перестануть допомагати інші країни бо будуть вважати такий занавіс за те що більше цій країні допомога з її війною не потрібна, почитайте як воно було в історії та у політиці, і які жахливі це може мати наслідки для людей і самої країни...
Nathalie27• 02 мая 2024
Ответ дляКиев_Елена
Виїхавшим пенсіонерам платять пенсії. За малолітніх дітей не скажу.
Nat-li• 02 мая 2024
Ответ дляОдесситка2007
Ну хоть на кого-то эти тупые темы действуют. Значит не зря стараются.