Мені сказали, не можу знайти, де прописано, що можуть заборонити виїзд абсолютно всім за кордон?Я нікуди не збираюсь, але є діти, хвилююсь
Злючкакусючка• 02 мая 2024
Ответ дляRe1ne
В каком документе времен Ющенко это было, скиньте
Вторую попытку получить ПДЧ Украина предприняла в апреле 2008 года на Бухарестском саммите НАТО, который называли «саммитом больших надежд и больших скандалов».
Из-за позиции Франции и Германии решение о предоставлении ПДЧ было отложено до декабря 2008 года.
Любыми путями отфутболивали , собственно как и сейчас .
Ракеты и беспилотники летящие на Израиль сбивают всем миром , а летящие в Украину ни-ни , нельзя злить рашу .
Да они искали 150 причин , чтоб не взять Украину в нато !
nabludatel• 02 мая 2024
Ответ дляJhenya_Sh
Так а что с вашим авторитетнейшим мнением по поводу моего места нахождения? ))))
Наша думка грунтується на тому, що жодна миколаївчанка після того, що руські робили з її містом не буде ставати на бік руських, не буде вихваляти життя в окупації під руськими.
Ответ дляЗлючкакусючка
Так вы озвучьте, кто в тех годах были от Франции и Германии, и все сразу станет на свои места
Ответ дляnabludatel
Як ви класно про жертв написали.
Хлопці тримають фронт, щоб ви жили звичним життям, а ви окупантів вихваляєте. Пишете, що в окупації краще, ніж в Україні.
Класно було херсоням, яких руські затопили, а потім їм нічим не допомогли і навіть іноземних волонтерів не пустили? Не життя, а казка. Правда страшна.
’Пишете, що в окупації краще, ніж в Україні’
Где это написано?
Злючкакусючка• 02 мая 2024
Ответ дляRe1ne
При чем тут кто там был ?
Были запросы от Украины ? Были . А вы утверждали , что не было .
Но никто не брал и брать нас в нато не собирается .
Так же опять «найдут» тех кто помешает .
Если финов и шведов хотели брать , то нашли рычаги давления и на Эрдогана , что был типа против и на Орбана .
А когда брать не собираются , то устраивают цирк !
nabludatel• 02 мая 2024
Ответ дляJhenya_Sh
Поставьте себя перед выбором и честно ответьте, вы предпочли бы жить или умереть?
Я однозначно хочу жити. І досвід перебування моїх родичів і друзів в окупації свідчить про те, що там смертельно небезпечно.
Там немає багатьох ліків і мало лікарів (від чого багато хто помер), там повне свавілля рос солдат (купа випадків жорстоких вбивств цивільного населення), там немає певності у власності (будь-коли і будь-що забирають), там є обмеження на виїзд і вїзд(і якщо ти пі час цих процедур чимось не сподобався,владі - підвал і сізо).
Ответ дляnabludatel
Приедьте в город и послушайте людей на улицах )) никто и не жаждет оккупации, но еще больше против того, чтобы отдавать близких на войну.
nabludatel• 02 мая 2024
Ответ дляJhenya_Sh
Хоть в одном посте я написала, что там хорошо? В каком?
Ось в оцьому, видаленому адміністрацією. Бо ви там нагло вихваляєте типу гарне життя в окупації.
Ответ дляnabludatel
Там вероятность погибнуть в подвалах, но еще большя вероятность погибнуть в окопе или вернуться инвалидом
nabludatel• 02 мая 2024
Ответ дляFalcon82
фото
Цікаво, як ми можемо зупинити війну,якщо не ми її ініціювали?
Чи може руські хоч на годину зупинялися?
Під час перемовин у 2022 році вони знищували Маріуполь.
nabludatel• 02 мая 2024
Ответ дляJhenya_Sh
Удалено администрацией...
Оце кощунство!
Не всіх руські вбили? Хтось вижив? Як чудово. То треба покластися на ласку руських і сподіватися, що тебе і твою дитину не вбють і не згвалтують? Якийсь дуже непевний план.
Ответ дляnabludatel
Тобто до ост українця? Чи може нехай би прикладом квартал на фронт пішов, сини міністрів як в Ізраїлі?
Чому на початку стояли черги? Бо люди хотіли захищатися, але коли побачили який триндець влаштувало зелене кодло, бажаючих немає