natalyabuyukli1983• 02 мая 2024

Чи правда, що можуть закрити всі кордони и ми не зможемо виїхати?

Мені сказали, не можу знайти, де прописано, що можуть заборонити виїзд абсолютно всім за кордон?Я нікуди не збираюсь, але є діти, хвилююсь
Re1ne• 02 мая 2024
Ответ дляJhenya_Sh
Удалено администрацией...
Вы говорили всегда, что вам хреново живется, но при этом не выехали. Вы прям новая тема для психиатров
Nat-li• 02 мая 2024
Ответ дляJhenya_Sh
’Пишете, що в окупації краще, ніж в Україні’
Где это написано?
Вы перед кем тут под дурочку косите? Думаете все забыли эти темы-хороводы, гду вы с хербами вресками и прочей дрянью ржали над ’буряты изнасилуют’ и ’в оккупации трогают только нациков со свастикой’?
nabludatel• 02 мая 2024
Ответ дляJhenya_Sh
Приедьте в город и послушайте людей на улицах )) никто и не жаждет оккупации, но еще больше против того, чтобы отдавать близких на войну.
Мені не треба їхати в Миколаїв. Я живу зараз в такому ж місті, яке руські знищують - у Запоріжжі.
І мразоти, яка чекає тут русню, зараз залишилося нікчемно мало. Бо всі вже відчули на собі, що це таке ’руський мир’.
nabludatel• 02 мая 2024
Ответ дляJhenya_Sh
Там вероятность погибнуть в подвалах, но еще большя вероятность погибнуть в окопе или вернуться инвалидом
Вам відома статистика закатованих в підвалах?
nabludatel• 02 мая 2024
Ответ дляJhenya_Sh
Плохо нашей экономике, мужчинам в клетке плохо, впо плохо. Многим кому плохо.
Но иы же обо мне пишем сейчас
А через кого всім погано?
Договорюйте. Хто на нас напав і не зупиняється? Через кого ВПО зявилися?
Я, наприклад, теж ВПО через трикляту рашку, яка вирішила звільнити мене від мого чудового колись життя.
Re1ne• 02 мая 2024
Ответ дляРозбійник
Тобто до ост українця? Чи може нехай би прикладом квартал на фронт пішов, сини міністрів як в Ізраїлі?
Чому на початку стояли черги? Бо люди хотіли захищатися, але коли побачили який триндець влаштувало зелене кодло, бажаючих немає
Удалено администрацией...
Розбійник• 02 мая 2024
Ответ дляnabludatel
А через кого всім погано?
Через того що заглядав в очі путіну, що закатав мільярди в асфальт, закривав поограми озброєння. Параша побачила ослабену країну і напала, на сильних не нападають.
Розбійник• 02 мая 2024
Ответ дляRe1ne
Удалено администрацией...
T_Sp• 02 мая 2024
Ответ дляnatalyabuyukli1983
Ви вже зі зброєю?Цікаво, де?
Так, я зі зброєю і вмію. Ваш недомужик так може?
Re1ne• 02 мая 2024
Ответ дляРозбійник
Удалено администрацией...
Так стыдно признаться?)))
Missdior_22• 02 мая 2024
Ответ дляAmazingLady
Кто чем наполнен тот то и видит
да нет, у вас в каждом комменте под любой темой есть процент дерьмица
inresta• 02 мая 2024
Ответ дляhrushyk
На рівні з ким ?
Яку зброю і де її взяти?
так от же, под каждым кустом валяется
Розбійник• 02 мая 2024
Найгірше на сьогодні тим, хто пішов на пориві патріотизму, а зараз повернутися не може, і я розумію їх злість, що немає демобілізації , і міняти їх ніхто не буде нажаль(
nabludatel• 02 мая 2024
Ответ дляRe1ne
Так стыдно признаться?)))
Мабуть, що так.
Бігали кричали ’путя прийди!’. Ось він прийшов, але йому начхати на матрьох, він їм на голови ракети кидає і зупиняться не збирається.
Re1ne• 02 мая 2024
Розбійник, я задала простой вопрос: ´ за кого вы голосовали на выборах президента´, а вы меня заблокировали и не ответили))) Так по детски
diamond_shop• 02 мая 2024
Ответ дляКлементина
Та ладна! Крім куми
Ще є топ левел ’кум в СБУ’
ніфіга, самий топ - друг кума в СБУ)
Piracanta• 02 мая 2024
Ответ дляnabludatel
Так, руські мразі.
Вони розпиналися, що прийшли звільнити російськомовних і при цьому знищують російськомовні Харків і Одесу. Вони записали Херсон і Запоріжжя як свої і теж нищать ці міста. При чому жорстоко нищать. В Херсонській обл підірвали Каховську ГЕС, в Запоріжжі били по ДніпроГЕС.
А миколаївчанка всі ці злочини нехтує і цинічно вихваляє життя в окупації. А вона там жила? Ні. Бо наші хлопці змогли відігнати руських від її дому.
Хочете чесно? Я не хочу, щоб мій дім захищали наші хлопці ціною свого життя
Жоден дім того не вартує.
nabludatel• 02 мая 2024
Ответ дляPiracanta
Жоден дім того не вартує.
Хлопці захищають життя. Окрім мого і вашого, своє і своїх родин. Всі бачили, що вони роблять з нашими військово полоненими: відрізані заживо голови, розстріли тих, хто здався,в полон, вбивства вже в полоні, страшні судилища, де наших воїнів саджали в клітки....
Це не наше бажання і вибір - захищати. Не ми напали. Ми вели перемовини на початку війни, а руські в цей час знищували наші міста. Нещодавно лавров сказав, що зупинятися вони не збираються.
То що ви пропонуєте? Хай ідуть куди хочуть і роблять усе, що їм заманеться?
vihola• 02 мая 2024
Ответ дляJhenya_Sh
Удалено администрацией...
kitty cat• 02 мая 2024
Не знаю, автор. Сама об этом думаю. Буду собирать тревожный чемоданчик, хотя там где я, тут совсем не тревожно. Но собирать надо чтоб успеть быстро пересечь границу.
Отдых тоже пока не бронирую, хотя уже были планы и собиралась …
Piracanta• 02 мая 2024
Ответ дляnabludatel
Вибір є завжди. Різні країни це вирішують по різному. Я не буду писати про Європу, яка здалася Гітлеру. Є інші приклади. В 1956 у Будапешті було антикомуністичне повстання, яке було придушене радянськими військами. Празька весна в 1968 році у Чехословаччині закінчилась введенням радянських танків. Уряди цих країн наказали не чинити спротив. Спокійно діждались, поки Радянський Союз розвалиться і створили демократичні держави. І тільки ми погнали москалів Лопатами.
Sweetyy• 02 мая 2024
Хрен його зна, все може бути, але треба монiторити новини. Нашим можновладцям нема довiри
nabludatel• 02 мая 2024
Ответ для vihola
Удалено администрацией...
Ось такий цинізм транслють матрьохи останнім часом: хто боїться жити під росією, може виїхати. А це мільйони людей: це всі воїни ЗСУ з сім´ями, волонтери, лікарі, які пораненим допомагали, освітяни, дснс-ки, енергетики... Список можна продовжувати довго. Ми всі, хто не зустріне руських хлібом-сіллю, їм дуже заважаємо.
nabludatel• 02 мая 2024
Ответ дляPiracanta
Спокійно діждалися? Ви знаєте скільки там людей загинуло від рук комуняк?
Я ще в 2010 році була в Празі в музеї жертв комуністичної влади. Знаєте, який символ музею? Матрьошка з вовчими іклами. Вони не змогли тоді нічого протиставити совку і дуже про це жалкують. При цьому, вони вшановують пам´ять жертв совка.
А не як сучасні матрьошки цинічно в цій темі:’ А що в Бучі і Херсоні всі загинули?’.
Piracanta• 02 мая 2024
Ответ дляnabludatel
А якби вони почали воювати з Радянським Союзом, то жертв було б менше? Из двух зол выбирают меньшее.
nabludatel• 02 мая 2024
Ответ дляPiracanta
Ось, що транслюють сучасні матрьохи. Скрін, щоб не бути голослівною.
Миколаївчанка дивується, що за 1.5 місяці окупації Бучі і 9 місяців окупації Херсону, русня не встигла вбити всіх. Треба було дати їм побільше часу?
Contento• 02 мая 2024
Так почему вас это беспокоит , если вы выезжать не собираетесь? Те, кого реально волнует смогут они выехать или нет, уже выехали. Не считая мужчин призывного возраста.
nabludatel• 02 мая 2024
Ответ дляPiracanta
У них, нажаль, не було вибору. Вони тоді не отримали підтримки. Про що, повторюся, дуже жалкують.
Jhenya_Sh• 02 мая 2024
Ответ дляnabludatel
Оце кощунство!
Не всіх руські вбили? Хтось вижив? Як чудово. То треба покластися на ласку руських і сподіватися, що тебе і твою дитину не вбють і не згвалтують? Якийсь дуже непевний план.
ну а идти в окоп с надеждой, что тебя не убьет снарядом лучше? план такое же по надежности, ничем не лучше ))
Jhenya_Sh• 02 мая 2024
Ответ дляRe1ne
да, я люблю свой город и свой дом, как бы ни было, я по возможности буду оставаться тут. Тему для психиатров можно искать среди тех, кто любит Украину, рыдает и плачет, но где-то подальше от нее ))