Божа кульбабка• 02 мая 2024

Босоніжки.

Можливо хтось має такі чи подібні. Думаю чи не буде палець натирати. Дякую
ХаДиДиШь• 02 мая 2024
Головне, щоб не жали, бо вилізе кісточка збоку на великому пальці.

КаваЗМолоком• 02 мая 2024
Треба міряти. Наприклад в мене більшість босоніжок через палець, тому що стопа завузька з довгими худими пальцями) тому нога звикла до такої форми
автор Божа кульбабка • 02 мая 2024
Ответ дляХаДиДиШь
Палець не жали? Чи що ви маєте на увазі?
ХаДиДиШь• 02 мая 2024
Ответ дляБожа кульбабка
Так, палець.
Аристократка-тунеядка• 02 мая 2024
Мне такие разотрут ноги просто до мяса
А шо сталося?• 02 мая 2024
конечно будет натирать. вообще поражаюсь людям, которые такое носят. у меня б сразу до крови за минуту натерли(
все по ГОСТу!• 02 мая 2024
Якщо ви такі ще ніколи не носили, то звичайно будуть натирати.
Сунуся в чужі справи• 02 мая 2024
Если фирменные, то там все продумано т кожа мягкая, а если ерунда, то так и носиться будет
автор Божа кульбабка • 02 мая 2024
Ответ длявсе по ГОСТу!
Носила між пальцями. Щоб на один палець ні.

Барабасиха• 02 мая 2024
Засіб катувань.
ЯблокоРаздора• 02 мая 2024
У мене є подібні, обожнюю їх, взагалі не натирають
Басноплетка• 02 мая 2024
Красивые, а что за фирма и цена? Не в интертопе смотрите?
автор Божа кульбабка • 02 мая 2024
Ответ дляБасноплетка
Donnari. На сайті хеленмарлен. 9 з копійками
Тріль підпільний• 02 мая 2024
Не носили такого плана? Кожа не привыкла, будут натирать первое время. Как долго - зависит от нежности вашей кожи
Файна дівка• 02 мая 2024
Це дуже індивідуально, не вгадаєш.
Спілий баклажан• 02 мая 2024
У меня много подобных открытых босоножек, люблю, мне не натирают. Есть люди ,которые категорически такие не носят, так как трут безбожно.