Фокус-Покус• 02 мая 2024
Сумісництво суміщення питання до кадрів
Доброго дня. Хто може підсказати основна робота-заступник керівника і тво керівника це сумісництво чи суміщення? Бо як я розумію суміщення має бути відмінним від основної роботи
Фокус-Покус
• 02 мая 2024
Ответ длякороткопамятна
на одному підприємстві? тоді суміщення
Але ж це по суті однакові посади що не можливо при суміщенні. Чи я невірно зрозуміла.
Ваша прЭлесть• 02 мая 2024
Ответ дляФокус-Покус
Совмещение - на одном предприятии любые должности.
Совместительство - разные предприятия
Мальчижка• 02 мая 2024
Давайте розберемось.
Людина є заступником керівника
Якщо керівник відсутній, його наказом переводять на тво керівника, і він ним буде певний проміжок часу
Людина є заступником керівника
Мальчижка• 02 мая 2024
Ответ дляВаша прЭлесть
Совместительство - разные предприятия
Ні.
Суміщення це коли працівник поряд зі своїми основними обов´язками виконує обов´язки іншого працівника у свій робочий час.
Сумісництво буває зовнішнім і внутрішнім.
Тут вже людина, після основної роботи виконує роботу за окремим трудовим договором
короткопамятна• 02 мая 2024
Ответ дляФокус-Покус
ви ж написали різні посади
Дона Флор-0c73• 02 мая 2024
Ответ дляМальчижка
Давайте розберемось.
Людина є заступником керівника
Це правильно