БершкомангоЗар• 02 мая 2024
Как не бояться уколов от стоматолога?
Закусенец• 02 мая 2024
Не сприймайте це так близько до душі, хоча розумію, що це на словах так просто) Мені краще нехай швиденько його зробить і все. Я сама така, що не дуже уколи люблю, коли стоматолог робить, але це треба. Трохи потерпів і все. Якщо ми зараз про наркоз говоримо, то окей — без наркозу будемо, але ж тоді у процесі лікування нам буде боляче. Не так, що раз кольнуло і все — як укол, а боляче від будь-яких маніпуляцій стоматолога.
Паратруперсупер• 02 мая 2024
Очі закрити, дивитись в стелю. Укол неприємний, а без нього дуже болить
Летюча помилка• 02 мая 2024
Найти стоматолога, который умеет их делать. Я тоже всегда перед уколом нервничала и себе в руку ногтями впивалась, а потом попалась стоматолог-умничка и я каждый раз по привычке беспокоюсь при виде шприца, но всегда небольно. Есть те, которые и правда легонько умеют делать)
Но даже если больно, Вы же понимаете что бормашина и все лечение зуба больнее в сто раз, так что лучше уж укол.
З горіха зерня• 02 мая 2024
Попробуйте один раз нерв без наркоза удалить, потом будете первая в очередь за уколом.
Летюча помилка• 02 мая 2024
Ответ дляЗ горіха зерня
О да, детям 80х никакой укол не страшен.
Как вспомню ТО лечение, так вздрогну.
Ответ дляЛетюча помилка
Как вспомню ТО лечение, так вздрогну.
О, Господі! Це я така дитина. В 11 років рвали постійний зуб без наркозу, бо типу казали, що це смертельно для дітей. Тримало мене 5 лікарів, а потім маму вивели і по голові мене били. Триндос! Після того дуже запустила зуби і десь тільки після 25 почала по трошку ходити до стоматологів.
Летюча помилка• 02 мая 2024
Ответ для_Homyak_
Так і я, хоча мене не били. Але пам´ятаю сверління без уколів і лампа перед очима літає від болю. Або миш´як заклали для вбивання нерва і я три дні вмирала від болю, холодне в роті тримала, щоб легше було. Жах.
Після цього той укол як комарик сприймається)))
ХикориДикори• 02 мая 2024
На перших порах закривати очі, потім звикнете. Трапляються стоматологи з легкою рукою, у нас такий у державній поліклініці зуби рве, укол практично не відчувається, моя лікуюча порівняно з ним живодер...
Ответ дляЛетюча помилка
Певно більшість дітей 80-х з поганими зубами. Бо я до такого дотягнула, що жах. Зараз 2 імпланти вже в 36 і купа коронок. Але така дурня лікувати без уколів, ще й дітей.
Летюча помилка• 02 мая 2024
Ответ для_Homyak_
Так, правда про більшість. Мало хто з наших однолітків досі має всі свої, вони просто везучі + генетика, і то переважно хлопці.
Заздрю по-доброму нинішній молоді. Нинішня стоматологія - то казка. Скільки поганого пішло в історію і скільки чудового з´явилось для життя.
ХикориДикори• 02 мая 2024
Ответ для_Homyak_
Тоді з анестетиків хіба що новокаїн був, мені колись з ним зуба рвали... Ну таке, що з ним, що без нього.
У нашій школі працювала старенька єврейка, от вона дуже делікатно працювала, і дві її пломби простояли років тридцять. Після неї прийшла випускниця медінституту, у неї було боляче і безнадійно, у мене не залишилося жодного зуба, до якого вона добралася зі своєю бормашиною.
Оля_с_киркою• 02 мая 2024
Ответ дляЛетюча помилка
Тут еще зависит, куда укол дают) с передними верхними зубами - жесть всегда, укол-то в нёбо делается
Оля_с_киркою• 02 мая 2024
Ответ дляЗ горіха зерня
100%! Мне как-то по живому полоснули - так я чуть из кресла не выпрыгнула, с тех пор своего стоматолога только со шприцем подпускаю) он уже знает, так что видит меня - и сразу ампулу достает, нужен укол или нет - потом разбираться будем
Летюча помилка• 02 мая 2024
Ответ дляОля_с_киркою
Возможно! Но раньше многие не особо церемонясь с хрустом иногда засаживали в любых местах, аж помню слезы брызгали. А тут у меня врач-богиня))) Она правда очень умная, знает всю теорию и объясняет такие вещи, которые никто никогда не рассказывал. Ну и лечит соответственно тоже хорошо. Так вот уколы она делает легонько всегда, хотя я каждый раз по привычке сжимаюсь и жду когда будет больно.
Наверное, я даже думаю теперь, что есть прямая взаимосвязь между тем умеет ли уколоть доктор полегче и каковы его знания/способности в целом.
Вот недавно удаляла 8ку у другого, у хирурга. Он сделал кучу легоньких уколов, в том числе между зубными рядами посредине, я только горечь почувствовала. В итоге удаление нижнего прошло за 5 мин и прекрасно в целом. Пока работает))
Рубаю олівлє• 02 мая 2024
Ответ дляПаратруперсупер
Не неприємний, а болючий.