Изменено 02 мая в 16:05

Чужі діти чоловіка і відпустка

Дівчата, в мене капець. Збиралися в відпустку втрьох з дитиною. Чоловік бере прицеп з мотоциклом, бо домовилися, що я з дитиною в басейні днями, а він на мотоциклі в цей час катається. Вчора при бронюванні готелю дізнаюся, що його дитина, що він мав до нашого шлюбу їде теж з нами і я маю вже глядіти 2х дітей, а він буде собі кататися. З нами зранку та ввечері. Я в шоці і просто для мене це капець, а не відпустка. Та дитина повністю не контрольвана і має напевно діагноз, бо навіть в 10 років не навчина жопу витирати сама. Сказала що не поїду - він образився, що я не даю йому нормально відпочити, що він важко працює і тп. Працюємо вдвох - зарплатня його вдвічі більша, але теж я не наймалася ще нянькою його дитині в свою відпуску. В мене стресова робота і мені теж потрібен відпочинок. Хочу їхати одна з дитиною, а він нехай няньчить свого. Мені противно, що зараз доведеться переплачувати за літаки готелі, бо все нормальне розкупили вже, а на машині одна я далеко теж не зможу поїхати. Чоловіки з дітьми - це просто жесть. Думаю розлучатися
Зробіть вибір:
вже голосів: 415
Їхати з чоловіком
Їхати одній з дитиною
Не їхати взагалі
34 12 9
ХуАнита 02 мая в 16:05
Ну колись і вашу дитину нова дружина назве чужою.Ви ж знали,що у нього є ще діти?
103 41
Эт вернячОк 02 мая в 16:05
четвертий варіант беріть з собою колишню жінку, вона глядітиме свою дитину, ви - свою, а чоловік на мотоциклі.
232 36
Eva030330 02 мая в 16:06
Я вам скажу так, даже если вы и согласитесь на его детей не факт что в отпуске обойдется без скандалов.
Какая разница скандалить дома или в отпуске?
Уже лучше дома, хоть сэкономите
50 21
Эт вернячОк 02 мая в 16:06
і шо він з того мотоцикла не злазитиме чі шо?
автор Знову Я 02 мая в 16:06
Ответ дляХуАнита
Ну колись і вашу дитину нова дружина назве чужою.Ви ж знали,що у нього є ще діти?
Знала тільки за старшого від першого шлюбу. Він приховав, що ще є мала дитина
Пульт от линолеума 02 мая в 16:06
Капец...то есть ваш прицеп может ехать, а его нет...во логика
Красавица писяная 02 мая в 16:06
Ответ дляХуАнита
Ну колись і вашу дитину нова дружина назве чужою.Ви ж знали,що у нього є ще діти?
Так не делается. Это его ребенок и его ответственность, Автор не обязана смотреть за чужим ребенком. Он должен делать это сам либо брать няню, либо отправить ребенка с его матерью и оплатить им этот отдых
124 1
Вилами по воде 02 мая в 16:06
ми брали доньку чоловіка на відпочинок без проблем, зараз діти повиростали. ми з теплом згадуємо наші подорожі, коли вона нас навідують. не бачу проблем
31 4
Не пью, не курю 02 мая в 16:07
Какая-то х...ня, а не отдых. Вы не нянька мужику. Если отдых активный, то для всех, а не только для него. Вытирать жопу ребенку это его обязанность
57 1
автор Знову Я 02 мая в 16:07
Ответ дляЭт вернячОк
четвертий варіант беріть з собою колишню жінку, вона глядітиме свою дитину, ви - свою, а чоловік на мотоциклі.
Вона ніколи не була його дружиною... і з якого я маю ще їй оплачувати відпустку
Эт вернячОк 02 мая в 16:07
Ответ дляЗнову Я
Знала тільки за старшого від першого шлюбу. Він приховав, що ще є мала дитина
наскільки мала та дитина?
from Ukraine 02 мая в 16:07
Я б краще поїхала одна зі своєю дитиною.
Чим витирати жопу вибачте дитині в 10 років.
Може я і жаба але відпустка в мене один раз на рік, і там я хочу відпочивати а не нянькать чужу дитину.
Ловлю капці
автор Знову Я 02 мая в 16:07
Ответ дляЭт вернячОк
і шо він з того мотоцикла не злазитиме чі шо?
Злазитеме на поїсти і поспати. Ви вважаєте це нормальним?
16 1 1
Вилами по воде 02 мая в 16:08
Ответ дляЗнову Я
Знала тільки за старшого від першого шлюбу. Він приховав, що ще є мала дитина
як можна так казати про дитину Вашого коханого чоловіка, може Вам розлучитися, та не пудрити мізки один одному...
Кукусикиииииии 02 мая в 16:08
Не гоните волну. Какой развод?
Он обеспечивает Вас с ребенком. Значит повопите немного и никуда не денетесь - будет как он захочет.
Эт вернячОк 02 мая в 16:08
Ответ дляЗнову Я
Злазитеме на поїсти і поспати. Ви вважаєте це нормальним?
я вважаю шо це взгалі не сімейний відпочинок. Таке шось ви самі по собі, він сам по собі.
39 1
Я_канеша_извиняюсь 02 мая в 16:08
І раніше дзвіночків типу не було, що до вас ставлення як до собачки: «як господар вирішив, так і буде»?
13 1
Кукусикиииииии 02 мая в 16:08
Ответ дляЗнову Я
Знала тільки за старшого від першого шлюбу. Він приховав, що ще є мала дитина
А у Вас от него тоже имбицил?
ХуАнита 02 мая в 16:09
Ответ дляКрасавица писяная
Так не делается. Это его ребенок и его ответственность, Автор не обязана смотреть за чужим ребенком. Он должен делать это сам либо брать няню, либо отправить ребенка с его матерью и оплатить им этот отдых
Я проголосувала за те,що автор сама їде,а чоловік розважає свою дитину.Але написати чужі діти...Ця дитина не чужа,вона має спільного батька з дитиною автора.
7 7 2
автор Знову Я 02 мая в 16:09
Ответ дляВилами по воде
ми брали доньку чоловіка на відпочинок без проблем, зараз діти повиростали. ми з теплом згадуємо наші подорожі, коли вона нас навідують. не бачу проблем
Ви не бачите, а я бачу. Ми домовлялися на інший відпочинок. І дитина взагалі притрушена, я не можу з ним справитися одна.
36 7
Красавица писяная 02 мая в 16:09
Ответ дляХуАнита
Я проголосувала за те,що автор сама їде,а чоловік розважає свою дитину.Але написати чужі діти...Ця дитина не чужа,вона має спільного батька з дитиною автора.
Для автора это абсолютно чужой ребенок. Это факт
46 1
Tammy21 02 мая в 16:09
Ви не зобов´язані доглядати його дитину, це його зона відповідальності, але те, як ви пишете про неї, про матір (яка в біса різниця чи був там шлюб), то за гранню добра і зла.
Реально розлучайтеся. Може хоча б власний досвід, коли ваша дитина буде другосортною, чомусь навчить.
28 12
автор Знову Я 02 мая в 16:09
Ответ дляЭт вернячОк
наскільки мала та дитина?
10 років
Крижана бурулька 02 мая в 16:09
то есть ваш ребенок для вашего мужа - это нормально, причем не на отдыхе, а постоянно. А его ребенок на время - вам в тягость? капец вы неблагодарная. Фу
34 10
ХуАнита 02 мая в 16:09
Ответ дляЗнову Я
Знала тільки за старшого від першого шлюбу. Він приховав, що ще є мала дитина
Ну то нашо вам це брехло?
20 2
Крижана бурулька 02 мая в 16:10
Ответ дляЗнову Я
Вона ніколи не була його дружиною... і з якого я маю ще їй оплачувати відпустку
так не вы оплачиваете, а муж, у которого зп в 2 раза больше
11 4
автор Знову Я 02 мая в 16:10
Ответ дляВилами по воде
як можна так казати про дитину Вашого коханого чоловіка, може Вам розлучитися, та не пудрити мізки один одному...
Я говорю факти. Та жінка має психічний діагноз і її батько також, тому я не здивована.
ТрамвайGirl 02 мая в 16:11
Пусть он едит со своим ребенком а вы со своим и пусть он отдыхает как хочет. Я бы тоже не хотела няньчить чужого ребенка и наплевать на всех.
34 2 1
Кукусикиииииии 02 мая в 16:11
Ответ дляЗнову Я
Я говорю факти. Та жінка має психічний діагноз і її батько також, тому я не здивована.
Похоже, что и у Вас может появиться психический диагноз после жизни с таким мужчиной
26 3
автор Знову Я 02 мая в 16:11
Ответ дляКукусикиииииии
Не гоните волну. Какой развод?
Он обеспечивает Вас с ребенком. Значит повопите немного и никуда не денетесь - будет как он захочет.
Ні не буде, бо я і так довго цей цирк терпіла. Задовбалася. І він мене не забезпечує. Я сама себе забезпечую.