Знову Я• Изменено 02 мая 2024
Чужі діти чоловіка і відпустка
Дівчата, в мене капець. Збиралися в відпустку втрьох з дитиною. Чоловік бере прицеп з мотоциклом, бо домовилися, що я з дитиною в басейні днями, а він на мотоциклі в цей час катається. Вчора при бронюванні готелю дізнаюся, що його дитина, що він мав до нашого шлюбу їде теж з нами і я маю вже глядіти 2х дітей, а він буде собі кататися. З нами зранку та ввечері. Я в шоці і просто для мене це капець, а не відпустка. Та дитина повністю не контрольвана і має напевно діагноз, бо навіть в 10 років не навчина жопу витирати сама. Сказала що не поїду - він образився, що я не даю йому нормально відпочити, що він важко працює і тп. Працюємо вдвох - зарплатня його вдвічі більша, але теж я не наймалася ще нянькою його дитині в свою відпуску. В мене стресова робота і мені теж потрібен відпочинок. Хочу їхати одна з дитиною, а він нехай няньчить свого. Мені противно, що зараз доведеться переплачувати за літаки готелі, бо все нормальне розкупили вже, а на машині одна я далеко теж не зможу поїхати. Чоловіки з дітьми - це просто жесть. Думаю розлучатися
Результат:
вже голосів:
245 (59.04%)
Їхати одній з дитиною
111 (26.75%)
Не їхати взагалі
59 (14.22%)
Їхати з чоловіком
ВыФсеВрете• 02 мая 2024
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
Мотоцикл, літаки… щось не сходиться. Ви в якій країні?
Все дуже логічно, то хтось читає іншим містом, або не розуміє.
Знову Я
• 02 мая 2024
Ответ дляТрамвайGirl
Пусть он едит со своим ребенком а вы со своим и пусть он отдыхает как хочет. Я бы тоже не хотела няньчить чужого ребенка и наплевать на всех.
Я так і пропоную, а йому ´важко´. Свекруха насідає - що я повинна йому ´допомагать´. Фу блін
бЭйбА• 02 мая 2024
Ответ дляЭт вернячОк
та погодьте, вони ще прицеп з мотоциклом в літак не загрузили
Годю, годю))
Знову Я
• 02 мая 2024
Ответ дляКукусикиииииии
Похоже, что и у Вас может появиться психический диагноз после жизни с таким мужчиной
Я вже маю ПА та проблеми зі здоров´ям, бо постійно цей стрес. Моє життя мені не належить
Эт вернячОк• 02 мая 2024
Ответ дляЗнову Я
а в цьому шабаші намальовується СВЕКРУХА, це зараз на 10 сторінок.
Холодная каша• 02 мая 2024
На етапі бронювання дізналися😟 жесть. І він мовчав, типу ви вже нікуди не дінетесь. Я б точно не їхала на таких умовах. Дивитися не свою дитину це постійний невроз, щоб нічого не сталося. Ви трохи агресивно пишете, але я розумію чому. Тут питання, чому чоловік так до вас ставиться.
ХуАнита• 02 мая 2024
Ответ дляAmazingLady
Женская солидарность во всей красе- имбицил..
Ну родич дитини авторки
Хи хи, ну ну• 02 мая 2024
Ответ дляХуАнита
Ну колись і вашу дитину нова дружина назве чужою.Ви ж знали,що у нього є ще діти?
І що? В тої дитини є мама щоб нею займатись
Красавица писяная• 02 мая 2024
Ответ дляЗнову Я
О, пусть свекровь едет смотреть за внуком
Знову Я
• 02 мая 2024
Ответ дляЭт вернячОк
тема якась трольна, тут прицеп з мотоциклом, а тут уже літаком ви кудись летите
Тому що ми збиралися машиною довго їхати, бо вдвох водії. Сама звичайно я краще полечу десь до подружок або на море з дитиною.
Прилипало• 02 мая 2024
Я б спокійно віднеслась,якби він дитиною займався. Якщо хоче кинути на мене, то ні, дякую, мені це не потрібно.
Эт вернячОк• 02 мая 2024
Ответ дляЗнову Я
беріть з собою свекруху,он вам вірно радять)))
ВыФсеВрете• 02 мая 2024
Ответ дляКрасавица писяная
Ще її там не вистачало. Відповідальний за ту дитину тільки батько, саме в цій ситуації. То хай глядить, а не скидує своїх дітей на іншу. Він бидло, я б після такого і дня не жила з ним.
ХуАнита• 02 мая 2024
Ответ дляХи хи, ну ну
А якщо мама хвора?
Вилами по воде• 02 мая 2024
Ответ дляПишна молодиця
Її прицеп їде зі своєю матір´ю, під її опікою і відповідальністю. А та дитина підкидається чужій людині. Різницю відчуваєте?
а хлопчик їде зі своїм батьком, під опікою і відповідальністтю батька
ВыФсеВрете• 02 мая 2024
Ответ дляХуАнита
А якщо мама хвора?
Батько дитини займається. Але не чужа дитині тьотя.
Знову Я
• 02 мая 2024
Ответ дляРаздражевская
якщо діти діляться на свої і чужі, то вже питання, що то за сім´я
але автора все ж можно зрозуміти, наскільки батько сам готовий наньчити свою дитину і чи готовий проводити з нею час?
Я нічого не ділю. Вибачте, якщо його час глядіти за дитиною - він за нею глядить, а не навязує мені, поки сам розважається. Давайте по іншому - я йому говорю - добре чувак - ти з дітьми вдень, а я на сніданок та вечерю і спати буду з´являтися. Весь інший час буду відпочивати сама для себе. Це норм?????
ВыФсеВрете• 02 мая 2024
Ответ дляВилами по воде
Ні, читайте. Батько хоче на моцику ганяти, а дитину скинути на автора.
Красавица писяная• 02 мая 2024
Ответ дляВыФсеВрете
Он может взять мать вместо Автора, кататься на мотике, а свекровь будет вытирать ж и развлекать🤣
Хи хи, ну ну• 02 мая 2024
Ответ дляХуАнита
А якщо мама хвора?
то хай папа займається і попи миєе і все інше. Але в автора чогось не так - чоловік хоче відпочивать а ти носись з його дитиною
Вилами по воде• 02 мая 2024
Ответ дляЗнову Я
мотоцикл куди чіплятимете?
Сметчица• 02 мая 2024
Ответ дляЗнову Я
Знала тільки за старшого від першого шлюбу. Він приховав, що ще є мала дитина
Извините, но это не ребёнок имбицил, а папины гены. Я не смогу назвать нормальным человека, который детей наделал и дырынчит на мотоцикле. Он сам как ребёнок себя ведёт, какой-то недоразвитый, если не видит проблем
Знову Я
• 02 мая 2024
Ответ дляВилами по воде
Ваш чоловік з психічним діагнозом? як Ви з ним справляєтесь, бідняшка...
Так, думаю теж. Йому треба було одружитися с тою жінкою, а не зі мною. Але з нею жити йому чомусь не хочеться. Взагалі не розумію чим я Всесвіту завинила, що вляпалася в гівно
Знову Я
• 02 мая 2024
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
Не в Україні
Красавица писяная• 02 мая 2024
Ответ дляЗнову Я
Это опыт😄
Бесценный причем
ХуАнита• 02 мая 2024
Ответ дляХи хи, ну ну
Я не проти,щоб чоловік авторки напрягся.Я проти того,що автор пише гидоту на дитину ії чоловіка.
Пишу_граммотно!• 02 мая 2024
Ответ дляПульт от линолеума
Капец...то есть ваш прицеп может ехать, а его нет...во логика
Це має обговорюватись, а не перед фактом ставити.
Пульт от линолеума• 02 мая 2024
Ответ дляПишна молодиця
Тот ребенок едет со своим отцом. Этот отец живёт с прицепом автора, и судя по всему так как доход его выше и на этого ребенка перепадает, но тётке все не так
Блакитна устриця• 02 мая 2024
По факту вы не должны с ним ехать и его ребенка нянчить, да и он вам не должен хороший отдых, имеет право ехать на мотоцикле сам. Но зачем тогда брак где дети второй половины чужие недоразвитые, где никому никто не должен ничего, где нельзя договориться и отнестись с пониманием... Проще тогда самой жить.
У нас с мужем есть дети у обоих от прошлых браков, дети не подарочные, не всегда просто, но с трудом представляю ситуацию где я бы их терпеть не могла или считала больными на голову и т.п. Считаю вполне нормальным вытереть попу или покупать, об отпуске даже речь не идёт, они наша семья, на этом все разговоры заканчиваются.