Знову Я• Изменено 02 мая 2024
Чужі діти чоловіка і відпустка
Дівчата, в мене капець. Збиралися в відпустку втрьох з дитиною. Чоловік бере прицеп з мотоциклом, бо домовилися, що я з дитиною в басейні днями, а він на мотоциклі в цей час катається. Вчора при бронюванні готелю дізнаюся, що його дитина, що він мав до нашого шлюбу їде теж з нами і я маю вже глядіти 2х дітей, а він буде собі кататися. З нами зранку та ввечері. Я в шоці і просто для мене це капець, а не відпустка. Та дитина повністю не контрольвана і має напевно діагноз, бо навіть в 10 років не навчина жопу витирати сама. Сказала що не поїду - він образився, що я не даю йому нормально відпочити, що він важко працює і тп. Працюємо вдвох - зарплатня його вдвічі більша, але теж я не наймалася ще нянькою його дитині в свою відпуску. В мене стресова робота і мені теж потрібен відпочинок. Хочу їхати одна з дитиною, а він нехай няньчить свого. Мені противно, що зараз доведеться переплачувати за літаки готелі, бо все нормальне розкупили вже, а на машині одна я далеко теж не зможу поїхати. Чоловіки з дітьми - це просто жесть. Думаю розлучатися
Результат:
вже голосів:
245 (59.04%)
Їхати одній з дитиною
111 (26.75%)
Не їхати взагалі
59 (14.22%)
Їхати з чоловіком
Вишнёвая Леди• 02 мая 2024
Ответ дляВилами по воде
ми брали доньку чоловіка на відпочинок без проблем, зараз діти повиростали. ми з теплом згадуємо наші подорожі, коли вона нас навідують. не бачу проблем
Такие комментарии как ваш, просто бальзам на душу. Я в шоке как женщины о детях отзываются. Думаю что подобное притягивает подобное
Вилами по воде• 02 мая 2024
Ответ дляЗнову Я
Ви не бачите, а я бачу. Ми домовлялися на інший відпочинок. І дитина взагалі притрушена, я не можу з ним справитися одна.
то їдьте окремо, а чоловік зі своїми дітьми розбереться. Для чого Вам шлюб, коли Ви не поважаєте дітей чоловікових. не обманюйте його хоч в цьому.
Анти-анонім• 02 мая 2024
Ответ дляЗнову Я
Знала тільки за старшого від першого шлюбу. Він приховав, що ще є мала дитина
Фу.. троль
ВыФсеВрете• 02 мая 2024
Ответ дляПульт от линолеума
Капец...то есть ваш прицеп может ехать, а его нет...во логика
Тобто свій прицеп вона глядітиме. А не чужій жінці нав´язуватиме. Вважаю, що батько свого сам винен глядіти.
Эт вернячОк• 02 мая 2024
тема якась трольна, тут прицеп з мотоциклом, а тут уже літаком ви кудись летите
Раздражевская• 02 мая 2024
якщо діти діляться на свої і чужі, то вже питання, що то за сім´я
але автора все ж можно зрозуміти, наскільки батько сам готовий наньчити свою дитину і чи готовий проводити з нею час?
Вилами по воде• 02 мая 2024
Ответ дляЗнову Я
Я говорю факти. Та жінка має психічний діагноз і її батько також, тому я не здивована.
Ваш чоловік з психічним діагнозом? як Ви з ним справляєтесь, бідняшка...
Знову Я
• 02 мая 2024
Ответ дляЭт вернячОк
я вважаю шо це взгалі не сімейний відпочинок. Таке шось ви самі по собі, він сам по собі.
У нас різні інтереси - я не можу активно відпочивати, а він не хоче лежати. Тому це компроміс. Ми вже довго в шлюбі
ВыФсеВрете• 02 мая 2024
Ответ дляЗнову Я
10 років
Не повинні ви нянчити ту дитину, це цирк. Хай ваш чоловік її нянче
Вишнёвая Леди• 02 мая 2024
Ответ дляЗнову Я
Судя по вашим неадекватным выражениям у вас тоже диагноз.
Эт вернячОк• 02 мая 2024
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
Мотоцикл, літаки… щось не сходиться. Ви в якій країні?
в Троолляндії вони
Кукусикиииииии• 02 мая 2024
Ответ дляЭт вернячОк
И детей у него куча, о которых автор не знала, и бывшая психопатка....
Короче у автора бурно как-то в голове 🤣
Красавица писяная• 02 мая 2024
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
Прочитайте ещё раз, вчитайтесь и поймёте. Это вы не понимаете написанное
Леди Г• 02 мая 2024
Ідеальний варіант: він вдвох з дитиною і ви вдвох з дитиною.
Я б теж не гледіла не своїх дітей.
Хай реалізує своє право і обовʼязок батька, чого б ні.
Я б теж не гледіла не своїх дітей.
Знову Я
• 02 мая 2024
Ответ дляЯ_канеша_извиняюсь
І раніше дзвіночків типу не було, що до вас ставлення як до собачки: «як господар вирішив, так і буде»?
Він бреше часто за цю дитину, типу його не буде, а потім він різко з´являється. Зазвичай мене бісить не дитина сама, а мій чоловік що так себе поводить. В мене теж життя і свої плани і не збираюсь я няньчити його дитину
Вилами по воде• 02 мая 2024
Ответ дляВишнёвая Леди
з чоловікоівою донькою я можу легко зараз поїхати в сауну чи за місто, чи на концерт, підтримаю її завжди. не бачу проблем, життя одне і штучно створювати проблеми не ьбачу сенсу
Пишна молодиця• 02 мая 2024
Ответ дляХуАнита
Ну колись і вашу дитину нова дружина назве чужою.Ви ж знали,що у нього є ще діти?
Бо дитина таки чужа, як не називай. І нав´язувати свою бубочку чужій тьоті це ’цікаво’ описує маму
Вилами по воде• 02 мая 2024
Ответ дляЭт вернячОк
я не побумала б...
Кукусикиииииии• 02 мая 2024
Ответ дляЗнову Я
Так и начинайте с того, что муж бесит.
Раздражевская• 02 мая 2024
Ответ дляКукусикиииииии
Не гоните волну. Какой развод?
Он обеспечивает Вас с ребенком. Значит повопите немного и никуда не денетесь - будет как он захочет.
ну взагалі-то сім´я то парнери, і інтереси кожного важливі
і те, що чоловік заробляє більше, не означає що дружина безправна і повинна з усім погоджуватися і мовчати
бЭйбА• 02 мая 2024
Ответ дляЗнову Я
Злазитеме на поїсти і поспати. Ви вважаєте це нормальним?
Нащо тоді всім разом їхати? Хай їде кататися, а ви з дитиною - відпочивати) Окремо
Эт вернячОк• 02 мая 2024
і судячи з постів автора, діагноз як раз не у дитини. Якась неврастенічка
Эт вернячОк• 02 мая 2024
Ответ длябЭйбА
та погодьте, вони ще прицеп з мотоциклом в літак не загрузили
Знову Я
• 02 мая 2024
Ответ дляКрижана бурулька
то есть ваш ребенок для вашего мужа - это нормально, причем не на отдыхе, а постоянно. А его ребенок на время - вам в тягость? капец вы неблагодарная. Фу
За що я маю бути йому благодарна? Він працює цілими дням, з дитиною я взагалі не бачу ніякої допомоги. У відпусці я хочу відпочивати, а не глядіти його дитину. Я працюю повний робочий день і побут весь на мені, як і дитина. Це він маж мені бути вдячний, а не навпаки
Крижана бурулька• 02 мая 2024
Ответ дляЗнову Я
ваша дитина - то спільна з ним? чи він доглядає чужу дитину кожного дня?
Знову Я
• 02 мая 2024
Ответ дляКрижана бурулька
так не вы оплачиваете, а муж, у которого зп в 2 раза больше
Спільні кошти. Тому я теж оплачую.
Пишна молодиця• 02 мая 2024
Ответ дляПульт от линолеума
Її прицеп їде зі своєю матір´ю, під її опікою і відповідальністю. А та дитина підкидається чужій людині. Різницю відчуваєте?