Изменено 02 мая в 16:05

Чужі діти чоловіка і відпустка

Дівчата, в мене капець. Збиралися в відпустку втрьох з дитиною. Чоловік бере прицеп з мотоциклом, бо домовилися, що я з дитиною в басейні днями, а він на мотоциклі в цей час катається. Вчора при бронюванні готелю дізнаюся, що його дитина, що він мав до нашого шлюбу їде теж з нами і я маю вже глядіти 2х дітей, а він буде собі кататися. З нами зранку та ввечері. Я в шоці і просто для мене це капець, а не відпустка. Та дитина повністю не контрольвана і має напевно діагноз, бо навіть в 10 років не навчина жопу витирати сама. Сказала що не поїду - він образився, що я не даю йому нормально відпочити, що він важко працює і тп. Працюємо вдвох - зарплатня його вдвічі більша, але теж я не наймалася ще нянькою його дитині в свою відпуску. В мене стресова робота і мені теж потрібен відпочинок. Хочу їхати одна з дитиною, а він нехай няньчить свого. Мені противно, що зараз доведеться переплачувати за літаки готелі, бо все нормальне розкупили вже, а на машині одна я далеко теж не зможу поїхати. Чоловіки з дітьми - це просто жесть. Думаю розлучатися
показать весь текст
Зробіть вибір:
вже голосів: 415
Їхати з чоловіком
Їхати одній з дитиною
Не їхати взагалі
34 12 9
автор Знову Я 02 мая в 18:48
Ответ дляАтрика
Ну нормально загружений хлопець,не схоже на дитину з діагнозом.Він вас дратує так?
Абсолютно з діагнозом. Його мати просто тяне гроші
Шпондєр 02 мая в 18:49
Ответ дляЗнову Я
Абсолютно з діагнозом. Його мати просто тяне гроші
Так хлопець розмовляє, вчиться у звичайній школі?
Атрика 02 мая в 18:50
Ответ дляЗнову Я
Абсолютно з діагнозом. Його мати просто тяне гроші
Футбол?Танці?логопед? Ці заняття потребують навичок виконання завдань та команд ..Слухайте,дитина вже є .Претензії ,мені здається,у вас до чоловіка(.А малий просто тригер(
Поміркована думка 02 мая в 18:51
Ответ дляЭт вернячОк
четвертий варіант беріть з собою колишню жінку, вона глядітиме свою дитину, ви - свою, а чоловік на мотоциклі.
А якщо без сміху і дружина там адекватна, то цілком робочий варіант як на мене.
Чужу дитину б не гляділа, в неї є батьки
Котомафия 02 мая в 18:54
Я б не поїхала принципово, якби отак ставили перед фактом. Але я така шо і заміж за розведеного не пішла. Були часи, зустрічалась з одним, хороший чоловік, але мене стримувало саме бу і дитина, яка до всього з ним лишилась.
Шпондєр 02 мая в 18:55
Ответ дляАтрика
Футбол?Танці?логопед? Ці заняття потребують навичок виконання завдань та команд ..Слухайте,дитина вже є .Претензії ,мені здається,у вас до чоловіка(.А малий просто тригер(
Теж здивувало це.
Я ж і кажу, що авторка дуже ʼзакрученоʼ пише, з подвійним змістом.
2 1
Ло Шарик 02 мая в 18:55
Ответ дляІстеріомама
Шлите ребенка к его матке,хитрож..пая,хочет спихнуть,но Вы должны стоять на своём.Едите вместе втроём!!!Никакого развода,не псеште.Запомните Вы -его жена,а все остальные в лес.
С ваших рассуждений , тогда автора муж должен ехать в отпуск со своими родными детьми и с автором .
А ребёнка автора в лес .
Пишу_граммотно! 02 мая в 18:57
Ответ дляПульт от линолеума
Тетка, кто же ещё .и ее прицеп
Яка тьоьтка?
Я супер-пупер 02 мая в 18:59
Ответ дляЗнову Я
Я нічого не ділю. Вибачте, якщо його час глядіти за дитиною - він за нею глядить, а не навязує мені, поки сам розважається. Давайте по іншому - я йому говорю - добре чувак - ти з дітьми вдень, а я на сніданок та вечерю і спати буду з´являтися. Весь інший час буду відпочивати сама для себе. Це норм?????
Норм
Чо він так не схотів?
автор Знову Я 02 мая в 19:00
Ответ дляШпондєр
Так хлопець розмовляє, вчиться у звичайній школі?
Кричить, вчиться погано
2 2
Істеріомама 02 мая в 19:02
Ответ дляЛо Шарик
С ваших рассуждений , тогда автора муж должен ехать в отпуск со своими родными детьми и с автором .
А ребёнка автора в лес .
Только автор,ребёнок и муж.Все остальные пусть отдыхают за свой счёт и где хотят.
1 1
Веселуха Муха 02 мая в 19:03
Навіщо підбирати розлученого бу з дитиною чоловіка? Хай живе в тій родині, де зачав дитину, а не оця вся фігня
Ашолюдискажуть 02 мая в 19:04
Ні ну реально брати відповідальність за таку дитину я б на вашому місці не стала, якщо чоловік не буде ним зайяматися. Тут навіть не у відпочинку справа, а у тому, що може що завгодно із дитиною статися, і він кудись щось утнути, якщо такі проблеми.
Треба просто нормально з чоловіком поговорити, а не просто претензії пред´являти. Або нехай помычника на цей час вам наймає.
автор Знову Я 02 мая в 19:05
Ответ дляАтрика
Футбол?Танці?логопед? Ці заняття потребують навичок виконання завдань та команд ..Слухайте,дитина вже є .Претензії ,мені здається,у вас до чоловіка(.А малий просто тригер(
Да мені пофіг на його дитину. Мене бісить, що він пересрав мені відпустку, бо мені його дитину няньчити взагалі не впало.
автор Знову Я 02 мая в 19:07
Ответ дляЯ супер-пупер
Норм
Чо він так не схотів?
Ой ні, він одні канікули уже був з обома - приволік через три дні мені на голову додому - важко йому
Атрика 02 мая в 19:08
Ответ дляЗнову Я
Да мені пофіг на його дитину. Мене бісить, що він пересрав мені відпустку, бо мені його дитину няньчити взагалі не впало.
Ну що сказати(Шкода,відпустка зіпсована(В любому варіанті((Але це ж не остання відпустка.
Атрика 02 мая в 19:08
Авторе,ваш чоловік іноземець?
автор Знову Я 02 мая в 19:09
Ответ дляВеселуха Муха
Навіщо підбирати розлученого бу з дитиною чоловіка? Хай живе в тій родині, де зачав дитину, а не оця вся фігня
Не підбирала я, про дитину не знала меншу. Зі старшим познайомилася і з його дружиною першою ще до шлюбу - нормальні адекватні люди. Жінка перша - дуже класна. Якби я знала про малу дитину та її мамашу, то звичайно послала би його туди ростити
автор Знову Я 02 мая в 19:09
Ответ дляАтрика
Авторе,ваш чоловік іноземець?
Так
Маня_53 02 мая в 19:10
Ответ дляЗнову Я
Знала тільки за старшого від першого шлюбу. Він приховав, що ще є мала дитина
Після вагітності вже дізнались?
автор Знову Я 02 мая в 19:11
Ответ дляМаня_53
Після вагітності вже дізнались?
Я дізналася як тій дитині було вже три роки і мій чоловік вирішив почати з ним бачитись. до того просто гроші слав через матір свою. блін який я лох
Шпондєр 02 мая в 19:12
Ответ дляЗнову Я
Не підбирала я, про дитину не знала меншу. Зі старшим познайомилася і з його дружиною першою ще до шлюбу - нормальні адекватні люди. Жінка перша - дуже класна. Якби я знала про малу дитину та її мамашу, то звичайно послала би його туди ростити
А що зараз Вам заважає послати його? Спільних дітей у вас немає, майна, думаю, теж, ділити вам нема чого - в чому проблема?
Веселуха Муха 02 мая в 19:13
Ответ дляЗнову Я
Не підбирала я, про дитину не знала меншу. Зі старшим познайомилася і з його дружиною першою ще до шлюбу - нормальні адекватні люди. Жінка перша - дуже класна. Якби я знала про малу дитину та її мамашу, то звичайно послала би його туди ростити
У нього їх аж двоє? 😳😱
автор Знову Я 02 мая в 19:13
Ответ дляШпондєр
А що зараз Вам заважає послати його? Спільних дітей у вас немає, майна, думаю, теж, ділити вам нема чого - в чому проблема?
Роз´їжатися, шукати менше житло... розлучення дороге. Хз. Просто не хочеться знову через все це проходити. Надіюсь, що може сам десь завіється
Атрика 02 мая в 19:14
Ответ дляЗнову Я
Так
Австралія?
автор Знову Я 02 мая в 19:15
Ответ дляВеселуха Муха
У нього їх аж двоє? 😳😱
Старший в нього дуже хороший, з моєю дитиною вони схожі, бо ми дуже схожі зовні з його колишньою дружиною тільки я на 15 років молодша
Маня_53 02 мая в 19:15
Ответ дляЗнову Я
Я говорю факти. Та жінка має психічний діагноз і її батько також, тому я не здивована.
А вашій дитині скільки?
автор Знову Я 02 мая в 19:15
Ответ дляМаня_53
А вашій дитині скільки?
14 років
Шпондєр 02 мая в 19:18
Ответ дляЗнову Я
Старший в нього дуже хороший, з моєю дитиною вони схожі, бо ми дуже схожі зовні з його колишньою дружиною тільки я на 15 років молодша
А, ясно) З цього потрібно було й починати. Тобто, хто не схож з Вашою чудовою дитинкою або з Вами, той - імбіцил
3 2
Маня_53 02 мая в 19:19
Ответ дляЗнову Я
За що я маю бути йому благодарна? Він працює цілими дням, з дитиною я взагалі не бачу ніякої допомоги. У відпусці я хочу відпочивати, а не глядіти його дитину. Я працюю повний робочий день і побут весь на мені, як і дитина. Це він маж мені бути вдячний, а не навпаки
Дитина із вами на роботі?