Знову Я• Изменено 02 мая 2024

Чужі діти чоловіка і відпустка

Дівчата, в мене капець. Збиралися в відпустку втрьох з дитиною. Чоловік бере прицеп з мотоциклом, бо домовилися, що я з дитиною в басейні днями, а він на мотоциклі в цей час катається. Вчора при бронюванні готелю дізнаюся, що його дитина, що він мав до нашого шлюбу їде теж з нами і я маю вже глядіти 2х дітей, а він буде собі кататися. З нами зранку та ввечері. Я в шоці і просто для мене це капець, а не відпустка. Та дитина повністю не контрольвана і має напевно діагноз, бо навіть в 10 років не навчина жопу витирати сама. Сказала що не поїду - він образився, що я не даю йому нормально відпочити, що він важко працює і тп. Працюємо вдвох - зарплатня його вдвічі більша, але теж я не наймалася ще нянькою його дитині в свою відпуску. В мене стресова робота і мені теж потрібен відпочинок. Хочу їхати одна з дитиною, а він нехай няньчить свого. Мені противно, що зараз доведеться переплачувати за літаки готелі, бо все нормальне розкупили вже, а на машині одна я далеко теж не зможу поїхати. Чоловіки з дітьми - це просто жесть. Думаю розлучатися
Результат:
вже голосів: 415
245 (59.04%) Їхати одній з дитиною
111 (26.75%) Не їхати взагалі
59 (14.22%) Їхати з чоловіком
автор Знову Я • 02 мая 2024
Ответ дляАтрика
Ну нормально загружений хлопець,не схоже на дитину з діагнозом.Він вас дратує так?
Абсолютно з діагнозом. Його мати просто тяне гроші

Шпондєр• 02 мая 2024
Ответ дляЗнову Я
Так хлопець розмовляє, вчиться у звичайній школі?
Атрика• 02 мая 2024
Ответ дляЗнову Я
Футбол?Танці?логопед? Ці заняття потребують навичок виконання завдань та команд ..Слухайте,дитина вже є .Претензії ,мені здається,у вас до чоловіка(.А малий просто тригер(
Поміркована думка• 02 мая 2024
Ответ дляЭт вернячОк
четвертий варіант беріть з собою колишню жінку, вона глядітиме свою дитину, ви - свою, а чоловік на мотоциклі.
А якщо без сміху і дружина там адекватна, то цілком робочий варіант як на мене.
Чужу дитину б не гляділа, в неї є батьки
Котомафия• 02 мая 2024
Я б не поїхала принципово, якби отак ставили перед фактом. Але я така шо і заміж за розведеного не пішла. Були часи, зустрічалась з одним, хороший чоловік, але мене стримувало саме бу і дитина, яка до всього з ним лишилась.
Шпондєр• 02 мая 2024
Ответ дляАтрика
Теж здивувало це.
Я ж і кажу, що авторка дуже ʼзакрученоʼ пише, з подвійним змістом.
Ло Шарик• 02 мая 2024
Ответ дляІстеріомама
Шлите ребенка к его матке,хитрож..пая,хочет спихнуть,но Вы должны стоять на своём.Едите вместе втроём!!!Никакого развода,не псеште.Запомните Вы -его жена,а все остальные в лес.
С ваших рассуждений , тогда автора муж должен ехать в отпуск со своими родными детьми и с автором .
А ребёнка автора в лес .
Пишу_граммотно!• 02 мая 2024
Ответ дляПульт от линолеума
Тетка, кто же ещё .и ее прицеп
Яка тьоьтка?
Я супер-пупер• 02 мая 2024
Ответ дляЗнову Я
Я нічого не ділю. Вибачте, якщо його час глядіти за дитиною - він за нею глядить, а не навязує мені, поки сам розважається. Давайте по іншому - я йому говорю - добре чувак - ти з дітьми вдень, а я на сніданок та вечерю і спати буду з´являтися. Весь інший час буду відпочивати сама для себе. Це норм?????
Норм
Чо він так не схотів?

автор Знову Я • 02 мая 2024
Ответ дляШпондєр
Кричить, вчиться погано
Істеріомама• 02 мая 2024
Ответ дляЛо Шарик
А ребёнка автора в лес .
Только автор,ребёнок и муж.Все остальные пусть отдыхают за свой счёт и где хотят.
Веселуха Муха• 02 мая 2024
Навіщо підбирати розлученого бу з дитиною чоловіка? Хай живе в тій родині, де зачав дитину, а не оця вся фігня
Ашолюдискажуть• 02 мая 2024
Ні ну реально брати відповідальність за таку дитину я б на вашому місці не стала, якщо чоловік не буде ним зайяматися. Тут навіть не у відпочинку справа, а у тому, що може що завгодно із дитиною статися, і він кудись щось утнути, якщо такі проблеми.
Треба просто нормально з чоловіком поговорити, а не просто претензії пред´являти. Або нехай помычника на цей час вам наймає.
автор Знову Я • 02 мая 2024
Ответ дляАтрика
Да мені пофіг на його дитину. Мене бісить, що він пересрав мені відпустку, бо мені його дитину няньчити взагалі не впало.
автор Знову Я • 02 мая 2024
Ответ дляЯ супер-пупер
Норм
Чо він так не схотів?
Ой ні, він одні канікули уже був з обома - приволік через три дні мені на голову додому - важко йому
Атрика• 02 мая 2024
Ответ дляЗнову Я
Ну що сказати(Шкода,відпустка зіпсована(В любому варіанті((Але це ж не остання відпустка.
Атрика• 02 мая 2024
Авторе,ваш чоловік іноземець?
автор Знову Я • 02 мая 2024
Ответ дляВеселуха Муха
Не підбирала я, про дитину не знала меншу. Зі старшим познайомилася і з його дружиною першою ще до шлюбу - нормальні адекватні люди. Жінка перша - дуже класна. Якби я знала про малу дитину та її мамашу, то звичайно послала би його туди ростити
автор Знову Я • 02 мая 2024
Ответ дляАтрика
Авторе,ваш чоловік іноземець?
Так

Маня_53• 02 мая 2024
Ответ дляЗнову Я
Знала тільки за старшого від першого шлюбу. Він приховав, що ще є мала дитина
Після вагітності вже дізнались?
автор Знову Я • 02 мая 2024
Ответ дляМаня_53
Після вагітності вже дізнались?
Я дізналася як тій дитині було вже три роки і мій чоловік вирішив почати з ним бачитись. до того просто гроші слав через матір свою. блін який я лох
Шпондєр• 02 мая 2024
Ответ дляЗнову Я
А що зараз Вам заважає послати його? Спільних дітей у вас немає, майна, думаю, теж, ділити вам нема чого - в чому проблема?
Веселуха Муха• 02 мая 2024
Ответ дляЗнову Я
У нього їх аж двоє? 😳😱
автор Знову Я • 02 мая 2024
Ответ дляШпондєр
Роз´їжатися, шукати менше житло... розлучення дороге. Хз. Просто не хочеться знову через все це проходити. Надіюсь, що може сам десь завіється
Атрика• 02 мая 2024
Ответ дляЗнову Я
Так
Австралія?
автор Знову Я • 02 мая 2024
Ответ дляВеселуха Муха
У нього їх аж двоє? 😳😱
Старший в нього дуже хороший, з моєю дитиною вони схожі, бо ми дуже схожі зовні з його колишньою дружиною тільки я на 15 років молодша
Маня_53• 02 мая 2024
Ответ дляЗнову Я
Я говорю факти. Та жінка має психічний діагноз і її батько також, тому я не здивована.
А вашій дитині скільки?
автор Знову Я • 02 мая 2024
Ответ дляМаня_53
А вашій дитині скільки?
14 років
Шпондєр• 02 мая 2024
Ответ дляЗнову Я
А, ясно) З цього потрібно було й починати. Тобто, хто не схож з Вашою чудовою дитинкою або з Вами, той - імбіцил
Маня_53• 02 мая 2024
Ответ дляЗнову Я
За що я маю бути йому благодарна? Він працює цілими дням, з дитиною я взагалі не бачу ніякої допомоги. У відпусці я хочу відпочивати, а не глядіти його дитину. Я працюю повний робочий день і побут весь на мені, як і дитина. Це він маж мені бути вдячний, а не навпаки
Дитина із вами на роботі?