Изменено 02 мая в 16:05

Чужі діти чоловіка і відпустка

Дівчата, в мене капець. Збиралися в відпустку втрьох з дитиною. Чоловік бере прицеп з мотоциклом, бо домовилися, що я з дитиною в басейні днями, а він на мотоциклі в цей час катається. Вчора при бронюванні готелю дізнаюся, що його дитина, що він мав до нашого шлюбу їде теж з нами і я маю вже глядіти 2х дітей, а він буде собі кататися. З нами зранку та ввечері. Я в шоці і просто для мене це капець, а не відпустка. Та дитина повністю не контрольвана і має напевно діагноз, бо навіть в 10 років не навчина жопу витирати сама. Сказала що не поїду - він образився, що я не даю йому нормально відпочити, що він важко працює і тп. Працюємо вдвох - зарплатня його вдвічі більша, але теж я не наймалася ще нянькою його дитині в свою відпуску. В мене стресова робота і мені теж потрібен відпочинок. Хочу їхати одна з дитиною, а він нехай няньчить свого. Мені противно, що зараз доведеться переплачувати за літаки готелі, бо все нормальне розкупили вже, а на машині одна я далеко теж не зможу поїхати. Чоловіки з дітьми - це просто жесть. Думаю розлучатися
показать весь текст
Зробіть вибір:
вже голосів: 415
Їхати з чоловіком
Їхати одній з дитиною
Не їхати взагалі
34 12 9
Маня_53 02 мая в 19:24
Ответ дляЗнову Я
Ні, дитина моя. Я не розумію навіщо він взагалі на мені одружився
То ви теж із прицепом якби так як він
Маня_53 02 мая в 19:25
Ответ дляПарасюха
навіть за умови, що в мене 10 відпусток на рік, я б не брала чужу дитину

але в мене основне питання до автора - куди ви з чоловіком зібралися летіти літаком? в Україні вони не літають, чоловіки невиїзні
Ухилянт
Маня_53 02 мая в 19:27
Ответ дляЗнову Я
Я не поїду в той готель. Білети куди інди. Але вже зараз все дороге. Ви не розумієте - відпустки треба планувати не за 2 неділі, якщо літаком. А машиною мені до куми наприклад 12 годин. Я не поїду так далеко. Воно ждало до останнього, щоб я не могла нічого іншого купити собі я думаю. Короче, відпустка зіпсована.
Яка біда у вас там,не те ,що в нас тут обстріл намічаєтся
Шпондєр 02 мая в 19:33
Ответ дляЗнову Я
Роз´їжатися, шукати менше житло... розлучення дороге. Хз. Просто не хочеться знову через все це проходити. Надіюсь, що може сам десь завіється
Повторю своє питання: в чому проблема? Ви ж не імбіцил - а розумна, дієздатна й інтелектуальна людина!
Вилами по воде 02 мая в 19:29
Ответ дляЗнову Я
Виплачує і крім аліментів теж є багато інших видатків куди зливає сімейний бюджет
Нігодяй!
Маня_53 02 мая в 19:32
Ответ дляЗнову Я
Так
Кавказец?
Люблю ВалЄру 02 мая в 19:43
Ответ дляЗнову Я
Я нічого не ділю. Вибачте, якщо його час глядіти за дитиною - він за нею глядить, а не навязує мені, поки сам розважається. Давайте по іншому - я йому говорю - добре чувак - ти з дітьми вдень, а я на сніданок та вечерю і спати буду з´являтися. Весь інший час буду відпочивати сама для себе. Це норм?????
Так. А чим погано поділити відповідальність? У нас діти свої, але десь так воно і виглядає.
Яйцеголовая 02 мая в 19:48
Ответ дляЗнову Я
Знала тільки за старшого від першого шлюбу. Він приховав, що ще є мала дитина
Высокие у вас отношения
Впрочем, как у всех идиотов
Копирайторша 02 мая в 19:49
Ответ дляЗнову Я
Він бреше часто за цю дитину, типу його не буде, а потім він різко з´являється. Зазвичай мене бісить не дитина сама, а мій чоловік що так себе поводить. В мене теж життя і свої плани і не збираюсь я няньчити його дитину
Здивуйте чоловіка, кожен раз при появі цієї дитини одразу хапайте свою і зникайте з поля зору чоловіка.
Попередьте його, що якщо він залишить на вас хлопця, то ви викликаєте поліцію і заявляєте, що він ухиляється від батьківських обов´язків і лишає свою дитину без нагляду, тому ви просите забрати хлопця в поліцію до прибуття його батька за ним у відділок
Яйцеголовая 02 мая в 19:49
Ответ дляfrom Ukraine
Я б краще поїхала одна зі своєю дитиною.
Чим витирати жопу вибачте дитині в 10 років.
Може я і жаба але відпустка в мене один раз на рік, і там я хочу відпочивати а не нянькать чужу дитину.
Ловлю капці
Может, лучше не быть тупой, а следовательно, не выходить замуж за вруна м безответственного мудака?
Копирайторша 02 мая в 19:49
Ответ дляЗнову Я
Спільні кошти. Тому я теж оплачую.
Тихенько забронювати так, щоб він не знав і ви на цей же час мали змогу поїхати з своєю дитиною
Копирайторша 02 мая в 19:51
Ответ дляЗнову Я
Тому що ми збиралися машиною довго їхати, бо вдвох водії. Сама звичайно я краще полечу десь до подружок або на море з дитиною.
Так і зробіть і повідомте йому, що відпустка з його дитиною ніколи не буде входити у ваші плани
Підмітайло 02 мая в 19:52
Ответ дляХуАнита
Ну колись і вашу дитину нова дружина назве чужою.Ви ж знали,що у нього є ще діти?
Вона не має її бавити. Хай тато не катається на мотоциклі, а нянчить
Копирайторша 02 мая в 19:53
Ответ дляЗнову Я
Я її няньчу кожні другі вихідні вже багато років. Раньше у відпуску він до свекрухи їздив, але зараз вона вже стара - не хоче, то тепер мені ще й у відпустки віддуватися
То щойно та дитина десь на горизонті, то ви хапаєте рюкзак (збирайте перед вихідними), свою дитину і тікаєте
Хай тягне своє сам
Підмітайло 02 мая в 19:53
Ответ дляПульт от линолеума
Капец...то есть ваш прицеп может ехать, а его нет...во логика
А читать не? Проблема в том, что автор должна за ним смотреть
Підмітайло 02 мая в 19:54
Ответ дляКрасавица писяная
Так не делается. Это его ребенок и его ответственность, Автор не обязана смотреть за чужим ребенком. Он должен делать это сам либо брать няню, либо отправить ребенка с его матерью и оплатить им этот отдых
Не им, а за ребенка. И то половину
Підмітайло 02 мая в 19:54
Ответ дляКрасавица писяная
Так не делается. Это его ребенок и его ответственность, Автор не обязана смотреть за чужим ребенком. Он должен делать это сам либо брать няню, либо отправить ребенка с его матерью и оплатить им этот отдых
Не им, а за ребенка. И то половину
Копирайторша 02 мая в 19:56
Ответ дляЗнову Я
Ні, дитина моя. Я не розумію навіщо він взагалі на мені одружився
А, тю
То розлучення і все
Нащо вам це гівно?
Непозбувна Бентега 02 мая в 19:57
Ответ дляЭт вернячОк
четвертий варіант беріть з собою колишню жінку, вона глядітиме свою дитину, ви - свою, а чоловік на мотоциклі.
султан хрєнов
Непозбувна Бентега 02 мая в 19:58
Ответ дляЭт вернячОк
наскільки мала та дитина?
чим читаєте?
Непозбувна Бентега 02 мая в 19:58
Ответ дляfrom Ukraine
Я б краще поїхала одна зі своєю дитиною.
Чим витирати жопу вибачте дитині в 10 років.
Може я і жаба але відпустка в мене один раз на рік, і там я хочу відпочивати а не нянькать чужу дитину.
Ловлю капці
ловіть
Непозбувна Бентега 02 мая в 20:00
Ответ дляХуАнита
Я проголосувала за те,що автор сама їде,а чоловік розважає свою дитину.Але написати чужі діти...Ця дитина не чужа,вона має спільного батька з дитиною автора.
автору вона чужа, тому чоловік лишає мотоцикл вдома, замість нього бере свою бубочку і їдуть всі разом відпочивати
Непозбувна Бентега 02 мая в 20:02
Ответ дляВилами по воде
то їдьте окремо, а чоловік зі своїми дітьми розбереться. Для чого Вам шлюб, коли Ви не поважаєте дітей чоловікових. не обманюйте його хоч в цьому.
а чоловік автора поважає, поставивши перед фактом в останній момент?
Не зацілована 02 мая в 20:02
Ответ дляЗнову Я
14 років
мне кажется, вы уже писали про свою семью на советчице, что ваш муж не покупает вашему ребенку вещи или не разрешает что-то покупать, а своим дорогие кроссовки и т.д. Или я ошибаюсь?
Ирина_Б_ 02 мая в 20:04
Ответ дляЗнову Я
Перша жінка пішла від нього давно, думаю через його гульки і нестабільну роботу. З нею ми навіть подружки - вона дуже розумна і працьовита жінка. Іншого нічого не знала про нього. Він харизматичний чоловік, вміє втертися в довіру. То вже пізніше дізналася, що бреше як дише
понятно) ну желаю вам принять правильное решение)
Непозбувна Бентега 02 мая в 20:06
Ответ дляЭт вернячОк
і судячи з постів автора, діагноз як раз не у дитини. Якась неврастенічка
ну, як будете некерованій чужій дитині в 10 років дупу витирати весь відпуск, то і ви станете неврастенічкою
Підмітайло 02 мая в 20:06
Ответ дляВилами по воде
ми брали доньку чоловіка на відпочинок без проблем, зараз діти повиростали. ми з теплом згадуємо наші подорожі, коли вона нас навідують. не бачу проблем
А до чого тут це? У автора інша ситуація, дитина невихована і чоловік хоче її скинути на дружину
Непозбувна Бентега 02 мая в 20:10
Ответ дляПідмітайло
А до чого тут це? У автора інша ситуація, дитина невихована і чоловік хоче її скинути на дружину
а пальто біле вигуляти? то ж для таких святе)))
Пульт от линолеума 02 мая в 20:10
Ответ дляПідмітайло
А читать не? Проблема в том, что автор должна за ним смотреть
Мужик то ее прицеп содержит и ни чё, посмотрит.
1 1
Ёшки_Матрёшки 02 мая в 20:13
Ответ дляЗнову Я
Ні не буде, бо я і так довго цей цирк терпіла. Задовбалася. І він мене не забезпечує. Я сама себе забезпечую.
А вашого імбеціли хто забезпечує? Він ваш спільний з цим чоловіком імбецил, чи ви РЗП?