Оябунчик• 02 мая 2024
Фурадонин можно везти в Польшу?
И что мне будет,если вдруг нельзя,а я везу 3 упаковки?
Пустощі-веселощі• 02 мая 2024
восени везла аптечку на загальну суму приблизно 4т, ніяких проблем не було
Оябунчик
• 02 мая 2024
Ответ дляПустощі-веселощі
И антибиотики тоже?
Оябунчик
• 02 мая 2024
Ответ длянеДоПриличий
В Польщі є урофурагінум без рецепта.
Для чого із собою ?
Не знаю,это подруга попросила привезти
Хочу наколоти губи• 02 мая 2024
Ответ дляОябунчик
Еду автобусом
Можна, нічого не буде. До 6 упаковок можна. А якщо з рецептом, то взагалі ніяких питань. Неможна лише барбітурати (барбовал, валокардін тощо)
Доставучая• 02 мая 2024
Скільки разів їздила , і завжди брала різні препарати по 2-3 міс на курс )
Завжди вложувала таблетки на 2-3 лотка , ніколи проблем не було. Зараз кажуть що треба в коробках возить, але незнаю , в коробках возила якщо 6 упаковок чогось , не більше.
Беріть все що потрібно. Прикордонники якщо щось скажуть то викінете , але побачите проблем не буде.
Хачапууури• 02 мая 2024
Ответ дляХочу наколоти губи
До 5 одинакових.
Але якщо це не масово.
Як попадуть на перевірку, то можуть придертись.
Якщо брати 15-20 різних ліків по 5 упаковок.
Але якщо це не масово.
Хочу наколоти губи• 02 мая 2024
Ответ дляХачапууури
До 5 одинакових.
Але якщо це не масово.
Ну звісно якщо 15 найменувань і всіх по 5 упаковок, то це вже зрозуміло, що не для власного використання і можуть бути питання