После 18• 02 мая 2024

Не люблю ПАСКУ

Не люблю я це свято (
Чоловік не віруючий, але постійно, може відсвяткуємо.
А мені 41 і я ненавиджу - от прямо ненавиджу
Я з багатодітної сімʼї і всі такі свята закінчувалися скандалами (
Поки свекруха жила, ми ще валили до неї. А так нічого не хочеться .
Друзі покликали на природу - уху зварити у неділю, але після того як всі від батьків прийдуть.
Одні ми не такі як всі ( слова чоловіка)
От що таке залізне придумати?
Щебетуха• 02 мая 2024
Ответ дляВсміхайлик
Для родителей, конечно. Каждым последующим занимается предыдущий.
Нет

Така бойова Я• 02 мая 2024
Коли свекруха жива була, то ви їздили святкувати і вас все влаштовувало? Ви собі придумали, що якщо дома буде свято - то буде скандал? Дивні у вас асоціації, у вас своя родина , а проблеми тянете зі свого дитинства.
И_В_офигительных_штанах• 03 мая 2024
Ответ дляПосле 18
Це прекрасно що ви любите. А я готую добре, але не хочу і печу, але не хочу)
Не хочу через силу слідувати традиціям
Тю! Так не робіть чого не хочете і все. Ви доросла жінка і вже давно треба мати свій стержень.