02 мая в 19:06

Гуляти влітку з дитиною годину в день - нормально?

Не люблю гуляти, плюс алергія.
Роботи багато, закінчую біля 19, і сил чи бажання гуляти нема.
Коли в дитини канікули то працюю віддалено. Вона цілий день дома. А я не можу на 2 год виходити гуляти.
Це на здоров´ї дитини якось позначиться?
показать весь текст
Мания-Величия 02 мая в 19:14
Ответ дляНе заздріть тьоті
Я ничего не могу с этим сделать
Познайомте з дітьми , організуйте спільні ігри
Не заздріть тьоті 02 мая в 19:15
Ответ дляНЛОша
Поэтому и друзей нет,что всегда с мамой. Помогите ей, договоритесь родителями одноклассников,чтобы организовать совместную прогулку детей. И ваша тоже научится делать это без вашего участия
Нет, не поэтому. Она социофоб
автор Безсовісна кума 02 мая в 19:15
Ответ длямуха в кедах
Після 19.00 підняти ліниву жопу і вигуляти на пару годин. Не робіть з себе статую якій треба поклони бити за те що працюєте.
До 22 гуляти?
автор Безсовісна кума 02 мая в 19:15
Ответ дляTammy21
Я десь писала про час прогулянок? У вас дитина зі школи сама добирається?
Ні. Це 1 клас. Але я і про канікули думаю
Обстановщица 02 мая в 19:15
Ви захотіли гострих відчуттів та мішок гімна на голову з такими питаннями? Тут кожна супермать. Зараз вам як розкажуть.
Але від того у вас більше часу не додасться
Сердючка 02 мая в 19:15
Ответ дляБезсовісна кума
Тобто всі дорослі і діти гуляють після роботи (18-19 год) ще 3 години?
Ми 2 години гуляли з чоловіком до народження дитини після роботи і зараз гуляем вже втрьох теж 2 години. У вихідні 2 рази - до обіду і ввечері.
муха в кедах 02 мая в 19:16
Ответ дляБезсовісна кума
До 22 гуляти?
До 21.
В нас півкраїни матері самі виховують і самі працюють, а ви ’уставшая’
8 4
Tammy21 02 мая в 19:16
Ответ дляБезсовісна кума
Ні. Це 1 клас. Але я і про канікули думаю
Тобто, дитину хтось забирає, так? Чому ця людина не може з нею погуляти? Це ж малеча ще, їм конче потрібно рухатися.
Царевна в уггах 02 мая в 19:16
Ответ дляБезсовісна кума
До 22 гуляти?
Летом вполне можно гулять до 21-22. Еще светло.
А ребёнок не просится на улицу? Целый день дома нормально сидит?
Миззери 02 мая в 19:16
Ответ дляБезсовісна кума
1 клас
Ну а что поделать
Хотя рассмотрите варианты -маму с таким же ребенком которая за доплату будет гулять
Я б с радостью брала б подругу дочки именно ради дочки , мою дочь тоже брали пару раз гулять без меня
Вариант снять жилье типа дачи что б ребенок мог во дворе гулять
Летние лагеря еще рано но может школы лагеря летние есть или еще что-то
Не заздріть тьоті 02 мая в 19:18
Ответ дляМания-Величия
Познайомте з дітьми , організуйте спільні ігри
Ребенку 15 лет. В этом возрасте дети уже сами знакомятся друг с другом
Чорт і Шо 02 мая в 19:18
Ответ дляБезсовісна кума
До 22 гуляти?
Можно гулять и не три часа, а меньше, вы не знали? Вам орден нужно дать, что вы работаете? Так почти все работают
6 4
Мания-Величия 02 мая в 19:20
Ответ дляНе заздріть тьоті
Ребенку 15 лет. В этом возрасте дети уже сами знакомятся друг с другом
Якщо в новому місті, то все одно потрібна допомога, спільні походи кудись чи посиденьки вдома добре зближують
Аноним_1857 02 мая в 19:20
Не нормально. Нам окуліст сказала, що маємо бути 2 години мінімум на денному світлі (не за склом). Інакше м´язи ока працюють недостатньо і зір впаде.
5 2
автор Безсовісна кума 02 мая в 19:20
Ответ дляЧорт і Шо
Можно гулять и не три часа, а меньше, вы не знали? Вам орден нужно дать, что вы работаете? Так почти все работают
Я спитала про прогулянку годину в день. Не про її відсутність
Бабка-ежика 02 мая в 19:21
Ответ дляЧорт і Шо
Можно гулять и не три часа, а меньше, вы не знали? Вам орден нужно дать, что вы работаете? Так почти все работают
Себе медальку наденьте на белое пальтишко.
6 2
пьЯНА 02 мая в 19:22
Ответ дляБезсовісна кума
1 клас
помню, как мы с 5 лет активно тусили во дворе, и не было ни мобильных, ни мам-надсмотрщиц. Так, раз в час-два вылезет чья-то мама в окно - ото и весь контроль.
6 3 1
Фляшунька 02 мая в 19:22
Ответ дляБезсовісна кума
До 22 гуляти?
Гуляйте, сколько можете. Тут все на форуме такие идеальные. Если до 22 после работы гулять, то когда что-то приготовить? Во сколько маме ложиться?
Обстановщица 02 мая в 19:24
Ответ дляАноним_1857
Не нормально. Нам окуліст сказала, що маємо бути 2 години мінімум на денному світлі (не за склом). Інакше м´язи ока працюють недостатньо і зір впаде.
Ну такє, я б окуліста змінила.
Але якщо конче треба дві години мінімум, то розбийте на кілька проміжків. Ввечері погуляли, в обід сходили до магазину (в ваш обід робочий). Зранку пройшлися.
Не заздріть тьоті 02 мая в 19:25
Ответ дляМания-Величия
Якщо в новому місті, то все одно потрібна допомога, спільні походи кудись чи посиденьки вдома добре зближують
Мы живем в этом городе уже 3 с чем-то года. И чем я могу помочь ребенку, если у меня самой нет друзей?
Аноним_1857 02 мая в 19:28
Ответ дляОбстановщица
Ну такє, я б окуліста змінила.
Але якщо конче треба дві години мінімум, то розбийте на кілька проміжків. Ввечері погуляли, в обід сходили до магазину (в ваш обід робочий). Зранку пройшлися.
Окуліст чудова. КМН з Ісіди.
В нас немає проблеми з прогулянками, бо є власне подвір´я. Просто ми з чоловіком в окулярах, тож дуже цікавились профілактикою і розпитували її на планових оглядах.
Тут надолго 02 мая в 19:30
В сусідньому дворі мами навіть групу створили. Є група дітей, вони гуляють - мами по черзі кожного дня за дітьми дивляться. А до того було, що кожна мама свою дитину виглядала... Може с часом і у Вас так вдасться зробити?

А так - навіть година то гарно, може влітку більше на вихідних буде.
Кондуктор автобуса 02 мая в 19:32
Зачем вам мнение незнакомых людей? Делайте, как получается, и по ситуации. А если б вы были лежачая больная? Сейчас лето, можно сказать, – свежего воздуха хватает из окон. Если в плане побегать по площадке – часик активной прогулки хватит. Компенсируйте выходными, на весь день куда-то отправляйтесь.
Варена цибуля 02 мая в 19:32
до 3-х років я не працювала, то гуляли дуже багато.
поки була в садочку то влітку я її теж водила.
в початковій школі возила в денний табір, там ігри, хомяки і морські свинки, басейн, дві екскурсії в тиждень цікаві.
зараз виросла і коли хоче то сама виходить на вулицю на гойдалку, але в основному хоче бути вдома
БезПаспортаНеПродаю 02 мая в 19:39
Ответ дляБезсовісна кума
1 клас
Наймите кого-то на прогулку. Вменяемую старшеклассницу или пенсионерку
Одні думки 02 мая в 19:39
Зараз вам тут напишуть.
Я бачу реальність по сусідським дітям. Так, є які самостійно гуляють до 22:00 з 6 років. Але батьки навіть не здогадуються, що і з ким роблять їх діти. Інші - вдома. Ніхто з дітей не виходить на вулицю просто так бовтатися, якщо немає з ким гуляти.
Але ж написати вам тут можуть що завгодно
Ваша прЭлесть 02 мая в 19:39
Конечно это мало для ребёнка - час в день. Это ни о чём.
Я Вас не боюся 02 мая в 19:40
Ответ длямуха в кедах
Після 19.00 підняти ліниву жопу і вигуляти на пару годин. Не робіть з себе статую якій треба поклони бити за те що працюєте.
А ви сама працюєте? Я- так . Тому дуже добре розумію автора. Але я можу сказати що ні від кого не залежу фінансово і живу як хочу.
Для мене це здоровіша модель ніж жінка і вічному декреті, яка по суті нянька для дітей і домробітниця.
Не заздріть тьоті 02 мая в 19:42
Ответ дляВаша прЭлесть
Конечно это мало для ребёнка - час в день. Это ни о чём.
Это лучше чем ничего
Ваша прЭлесть 02 мая в 19:43
Ответ дляНе заздріть тьоті
Это лучше чем ничего
Лучше. Но ребёнку нужно явно больше времени, а тем более летом, для прогулок.