Личко Невеличке• 02 мая 2024

Імуноглобулін Е і еозинофіли набагато вище норми

Імуноглобулін у доньки при нормі до 87 становить 316, еозинофіли при нормі до 7, в неї 14. Аналіз калу на глисти здавали- негативний. До лікаря завтра ,але переживаю дуже. В кого було ? Що ці данні значать ?
Сіґеле-міґеле• 02 мая 2024
Аллергия

Чумачечая Весна• 02 мая 2024
У чоловіка так діагностували астму
Пані з калабані• 02 мая 2024
Что-то значат не данные на бумажке, а ЖАЛОБЫ . Никто вменяемый цифры не лечит - они не являются никаким диагнозом, а тем более такие малопоказательные как иммуноглобулины и эозинофилы.
автор Личко Невеличке • 02 мая 2024
Ответ дляПані з калабані
Зараз турбує кашель 3 тижні
автор Личко Невеличке • 02 мая 2024
Ответ дляСіґеле-міґеле
Аллергия
Зараз турбує кашель 3 тижні
автор Личко Невеличке • 02 мая 2024
Ответ дляЧумачечая Весна
У чоловіка так діагностували астму
Надіюсь не це
Чумачечая Весна• 02 мая 2024
Ответ дляЛичко Невеличке
Надіюсь не це
Ви чому їх здавати стали?
Пані з калабані• 02 мая 2024
Ответ дляЛичко Невеличке
Зараз турбує кашель 3 тижні
Кто и почему направил на эти анализы? Если Вы сами ’на всякий случай’ , то теперь имеете тревогу на ровном месте из-за цифр, которые не умеете трактовать.
У кашля миллион причин, а тем более если недавно было орви - остаточный кашель даже месяц норма.
автор Личко Невеличке • 02 мая 2024
Ответ дляЧумачечая Весна
Ви чому їх здавати стали?
Дитина кашляла довго , лікар сказав здати аналіз крові

So_so• 02 мая 2024
Аллергия
Чумачечая Весна• 02 мая 2024
Ответ дляЛичко Невеличке
Зараз турбує кашель 3 тижні
Ну три тижні то не срок,але саме цей аналіз підтверджує алергічну природу вашого кашлю
автор Личко Невеличке • 02 мая 2024
Ответ дляПані з калабані
Сімейний лікар направив ,бо лікування кашлю не допомогало, кашель залишається
автор Личко Невеличке • 02 мая 2024
Ответ дляЧумачечая Весна
Просто дивно що дитині 12, і до цього не було виявлено ніякої алергії
автор Личко Невеличке • 02 мая 2024
Ответ дляSo_so
Аллергия
Дитині 12 років. Можливо що алергія до цього не турбувала ?
So_so• 02 мая 2024
Ответ дляЛичко Невеличке
Да, увы. У моей старшей дочери так и было(
Чумачечая Весна• 02 мая 2024
Ответ дляЛичко Невеличке
У чоловіка 40 років не було ознак алергії
So_so• 02 мая 2024
Ответ дляЛичко Невеличке
Это не конец света, но вносит свои коррективы в жизнь.
автор Личко Невеличке • 02 мая 2024
Ответ дляSo_so
Потрібно алергопанель здавати я так розумію?
So_so• 02 мая 2024
Ответ дляЛичко Невеличке
Да. У дочки оказалась респираторная аллергия (на цветение, на пыль)+некоторые продукты питания. Хотя до этого не было и намёка(

автор Личко Невеличке • 02 мая 2024
Ответ дляЧумачечая Весна
Дякую , не знала що таке буває
автор Личко Невеличке • 02 мая 2024
Ответ дляSo_so
Дякую за інформацію. Теперь я так розумію протиалергенні якісь таблетки дитині треба приймати?
автор Личко Невеличке • 02 мая 2024
Ответ дляSo_so
Дякую
Сіґеле-міґеле• 02 мая 2024
Ответ дляЛичко Невеличке
Зараз турбує кашель 3 тижні
Так цветёт все. Вам к аллергологу-пульмонологу и не затягивать. А то правда так и в астму уходит
автор Личко Невеличке • 02 мая 2024
Ответ дляСіґеле-міґеле
Дякую, завтра до сімейного і буду брати направлення
Чумачечая Весна• 02 мая 2024
Ответ дляЛичко Невеличке
Ні спочатку треба лікуватись,ви ж можете і не знайти алергену в панелі.Не хвилюйтесь,просто лікування кашлю буде трохи інакшим,далі по спостерігаєте,може самі зрозумієте на що.
Ми до цього аналізу пів року стріляли по горобцям,коли отримали такі аналізи трохи навіть видихнули,а якби раніше можливо б не така стадія важка б була астми.
Сіґеле-міґеле• 02 мая 2024
Ответ дляЛичко Невеличке
Во время гормональных скачков у подростков и не такое вылезет. Мы тоже с 12 лет по аллергологии бегаем
автор Личко Невеличке • 02 мая 2024
Ответ дляЧумачечая Весна
Дякую, завтра до сімейного підемо, послухаю що каже
автор Личко Невеличке • 02 мая 2024
Ответ дляСіґеле-міґеле
Дякую, не знала. Думала що алергія з народження
So_so• 02 мая 2024
Ответ дляЛичко Невеличке
Да. Но обычные не всегда помогают. Первый наш аллерголог был не очень, я в этом вообще не понимала тогда, она назначила промывать нос хьюмером, брызгать гормонами и пить типа эриуса. Мы так ещё недели 3 зря потратили.
Пошли к другому, она отменила и назначила Сингуляр и на нем сразу же прошел кашель и отечность носа.
Леди Г• 02 мая 2024
Аналіз калу не завжди її ловить
Краще пцр