Форточка• 02 мая 2024

Актуальний браслет чи вже ні? Пандора

годовасик• 02 мая 2024
Что конкретно в нем должно быть актуально? Актуальность - это какой-то акцент, а это просто браслет.
Забула що?• 02 мая 2024
Мне нравятся там браслеты какие не для шармов. Шармы вообще не понимаю.
Ваш хорошо на руке смотрится, я примеряла его.
автор Форточка • 02 мая 2024
Ответ длягодовасик
У вас хибне розуміння актуальності.
годовасик• 02 мая 2024
Ответ дляФорточка
У вас хибне розуміння актуальності.
Або у Вас
Заикальница• 02 мая 2024
Ответ длягодовасик
Або у Вас
Таки у вас))
Актуальне != тренд
Ох, не хоче порадниця приймати знак ’не дорівнює’)))
автор Форточка • 02 мая 2024
Ответ дляЗабула що?
Ну ось я аналогічно шарми не люблю. І завжди думала Пандора це щось підліткове і інфантильне. А тут побачила на таргеті та сподобалось.
Оно само купилось• 02 мая 2024
Авторе, це просто браслет. Він вам або подобається, або ні. Ви ж його собі купуєте, а не для того щоб хтось оцінив. Чи ні?
П. С. В мене 3 браслети Пандора і я жодного разу не замислювалась чи вони актуальні.
годовасик• 02 мая 2024
Ответ дляЗаикальница
Таки у вас))
Актуальне != тренд
Ну вот тренд это что-то акцентное. Что привлекает внимание. А ваш браслет не привлекает. Он никогда не будет трендом, при этом это не плохой браслет
Заикальница• 02 мая 2024
Автор, цілком нормальний. Неактуальні лише оці шарми і браслетики під них, саме через них на порадниці цькують пандору
Слобожаночка• 02 мая 2024
Мне именно этот не нравится, я недавно покупала себе другие, здесь выкладывала. Вам нравится- носите.
Заикальница• 02 мая 2024
Ответ длягодовасик
Автор и не спрашивала про тренд, она спрашивала про актуальность
Кстати, и тренд тоже не равно акцент))
Забула що?• 02 мая 2024
Ответ дляФорточка
Нет, там давно масса красивых браслетов, сережек, подвесок.
Там есть детское типа Шармы эти, а есть очень достойные украшения.
Заграницей так вообще и в золоте белом/обычном выбор огромный.
годовасик• 02 мая 2024
Ответ дляЗаикальница
Кстати, и тренд тоже не равно акцент))
Так это ж автор поставила знак равенства между ’актуальность’и ’тренд’
автор Форточка • 02 мая 2024
Ответ дляОно само купилось
Прикраси це доповнення образу. Якщо вони старомодні чи колхозні, то все псують.
Я в ювелірних виробах і біжутерії не розбираюсь. Над браслетом думаю чи купувати, чи ні.. бо що зараз в плані виробів носять без поняття)
автор Форточка • 02 мая 2024
Ответ дляСлобожаночка
Ви браслет купували? Який саме?
Бо я хочу браслет, але складно обрати.
Зубожиння• 02 мая 2024
А какая разница, я терпеть ненавижу Пандора , фанатка Тиффани, но когда вижу Пандора на подруге и этот браслет в том числе очень нравится, в тему и красиво, не обращайте внимание на актуальность, покупайте, что Вам хочется
Заикальница• 02 мая 2024
Ответ дляФорточка
У мене з пандори браслет серії ME, люблю дуже. У подруги їх три, здається, різних, один з них просто кульки - непогано, але чомусь соло я його не дуже розглядаю
В шоколаде• 02 мая 2024
Красивый браслет, а у меня такой
Оно само купилось• 02 мая 2024
Ответ дляФорточка
Судячи з того скільки у Пандори магазинів по всьому світу, то прикраси актуальні, явно не колгоспні та старомодні.
А якщо ви вже зовсім самостійно не вмієте визначатися, то ваш варіант купувати біжутерію в масмаркеті типу Манго, Зара, Н&М. Вони зазвичай копіюють ультрамодні тренди, які доволі швидко втрачають актуальність, але і коштують дешево
автор Форточка • 02 мая 2024
Ответ дляОно само купилось
Я шукаю не трендовий браслет, а актуальний. Я не слідкую за трендами і не маю бажання змінювати щодня біжутерію.
Мені потрібно одягти і носити. Не знімаючи. Максимум чистка. Тому біжутерію не розглядаю.
Оно само купилось• 02 мая 2024
Ответ дляФорточка
Ви вірно розумієте значення слова «актуальний» саме в розрізі моди?
Актуальний — важливий для даного часу; який відповідає найважливішим потребам сучасності.
Браслет це по факту не потреба, тому стосовно аксесуарів актуальний, це фактично модний, той що у тренді
Теща дочки• 02 мая 2024
а який артикул у нього?
автор Форточка • 02 мая 2024
Ответ дляОно само купилось
Можете не копіювати весь гугл і не читати визначення)
Зайдіть до стилістів та зрозумійте різницю між актуальним та трендовим.
Слобожаночка• 02 мая 2024
Ответ дляФорточка
Ви браслет купували? Який саме?
Бо я хочу браслет, але складно обрати.
Вот эти 2
Стрекоза любви• 02 мая 2024
Актуальний
Мяо мой мяо• 02 мая 2024
Для меня да. Для вас - не знаю