Живчик-счастливчик• 2 часа назад
Бачили вже відео із Зеленський, що був присутній на параді у Франції
Українські військові взяли участь у параді до дня взяття Бастилії у Франції. Зеля на відео проживає свої найкращі часи, , коли в Україні люди під обстрілами та постійній війні. Ціни космічні, простий люд зубожіє, а він знов поїхав у турне....
Дона Ко Ко• 1 час назад
Автор, згодна з вами зЕЛупа проживаєнайкращі часи свої
коли ця тварина відійде вже на свалку історії..
Колдунья-вещунья• 1 час назад
Ответ дляВстидаюся запитать
Я понимаю, что с зеботами спорить бесполезно, но мы сдохнем гораздо раньше...(( А Вы относитесь к адептам Корчинского, который предлагает воевать 500 лет?
А ви себе до яких ботів відносите, пуйлоботи, фашистолизи, сєпароботи, фєдєроботи?
Колдунья-вещунья• 1 час назад
Ответ дляТворог для розжига
Та ладно... Ужгородские патриоты бегом бы отогнали орду до границ 1991 года. Разве нет?
Лугандонопатріоти у ненавивисну європу звалили чекати на рашистів?
КошкинДом• 1 час назад
Ответ дляВстидаюся запитать
І не сперечайтеся!) Не варто. Здохнете? Ну що ж...
Згинуть наші вороженьки, як трава на сонці!)
Корчинського вам не збагнути. Війна зі смердючою рашою триває 8 століть, так що нам не звикати
Колдунья-вещунья• 1 час назад
Ответ дляВстидаюся запитать
Западные кураторы им уйти не дадут, к сожалению... Вон 15-го - целая делегация европейцев во главе с Урсулой, к нам в Киев пожаловала, а вчера - Стармер, с отдельным ’прощальным’ визитом, так сказать...
Нє утйті, а прийти вашому плєшивому, називайте речі своїми іменами, кудахчете тут за своє плєшиве так акуратненько, щоб не сильно палитися
Колдунья-вещунья• 1 час назад
Ответ дляДона Ко Ко
Ваші мамки зетовці теж зараз найкращі і найбагатші часи проживають, поки ви бєснуєтесь при українській владі і чекаєте, щоб стати такою ж зетовкою.
Бесбардак• 1 час назад
Ответ дляКолдунья-вещунья
Так вас тут нєт? Якщо ви тут, то ждуни і сєпари, такі, як ви на місці, для чого брешете, що вас немає. Не хочете воювати, хочете бути рашисткою- вперед на фєдєрастію. Я вас так само можу послати,але ви сидите і чекаєте на плєшиве.
Удалено администрацией...
Бесбардак• 1 час назад
Ответ дляКолдунья-вещунья
Зібрати свій хлам і уйо на фєдєрастію зі своїм прорашистиком
Ні в якому разі.Я буду спостерігати за вами з України
Колдунья-вещунья• 1 час назад
Ответ дляБесбардак
Удалено администрацией...
Що не так, що вас так образило?
КошкинДом• 1 час назад
Президента запросив президент іншої країни, офіційний візит, що не так? Комусь це не подобається - то ваші особисті проблеми.
Щодо участі українських військових. По-перше, це гарно! Це важливо і зрозуміло. Більше того, українські військові повернулися з французького параду не з пустими руками і не на поїзді!
Їхне повернення було красивим!
Я дивилася на небо!)
Їхне повернення було красивим!
Колдунья-вещунья• 1 час назад
Ответ дляБесбардак
Розкажіть як вам сцикотно бути рашисткою в Україні, цікаво, ви тут під анонімом, можете виговоритись
Бесбардак• 1 час назад
Ответ дляКолдунья-вещунья
Що не так, що вас так образило?
Удалено администрацией...
Колдунья-вещунья• 1 час назад
Ответ дляБесбардак
Він ваш спонсор.
Ви не відповіли, пуйло ваше для вас хто?
Бесбардак• 1 час назад
Ответ дляКолдунья-вещунья
Удалено администрацией...
Колдунья-вещунья• 1 час назад
Ответ дляБесбардак
Удалено администрацией...
Так чого ж ви тут такими словами розкидаєтесь, псіхуєте. Що вас так торкнуло, ви не фєдєрастка, ваш сцикунець не сєпар, ви не хочете мати рашистьке громадянство? Ви просто хочете, щоб путін був вашим прєзом? Що вас так взбісило?
Бесбардак• 1 час назад
Ответ дляКолдунья-вещунья
Удалено администрацией...
Колдунья-вещунья• 1 час назад
Ответ дляБесбардак
Удалено администрацией...
ООО. чого вас так пре?
Бесбардак• 1 час назад
Ответ дляКолдунья-вещунья
Оч@ров@Шк@• 1 час назад
Ответ дляПростоваля
по*уй
бомбить нас будут, согласно расписанию потужно
КошкинДом• 1 час назад
Ответ дляОч@ров@Шк@
Звичайно, сизрань і новопарашинськ будуть, так, згідно розкладу і потужно.
А ще брянськ, о! те місце просто випалити треба, щоб жодного куща не залишилося, де б вони могли причаїтися і сховати свої срані установки
Бесбардак• 1 час назад
Ответ дляКолдунья-вещунья
ООО. чого вас так пре?
Удалено администрацией...
Колдунья-вещунья• 1 час назад
Ответ дляБесбардак
Удалено администрацией...
А у вас рука не піднімається відповісти хто для вас плєшиве, відмазки тупі, а відповіді немає. Спонсор вашого життя при війні ваша плєшня, дякуйте йому.
Колдунья-вещунья• 1 час назад
Ответ дляБесбардак
Удалено администрацией...
Я в Україні, буду чмирити таких чмонь рашистких, щоб ходили і оглядались, сцикухи, які лижуть плєшивому і бояться написати відкрито.
Бесбардак• 1 час назад
Ответ дляКолдунья-вещунья
🥱
Бесбардак• 1 час назад
Ответ дляКолдунья-вещунья
Живчик-счастливчик
• 1 час назад
Ответ дляКолдунья-вещунья
То чого вас так плющить в цій темі? ідіть займіться коханням зі своїм чоловіком
Дуже багато агресії та зневаги до інших в ваших коментарях. Подивіться на свої відповіді, ви стараєтеся всім позакривати рота, до чого це все? Йде обговорення теми, до чого ваші постійні негативні коментарі? Ви бот?
Бесбардак• 1 час назад
Ответ дляЖивчик-счастливчик
Так,воно бот.Рашистський причому.Хоче вивести на емоції. Іноді можна потролити таких засранців
Колдунья-вещунья• 1 час назад
Ответ дляЖивчик-счастливчик
Автор, я дурою когось називала? Свій коментар своїм фєдєрасткам відпарвте, ви хочете тут зі своїми рашистькими зетовцями срати зелю? Це форум український і нє хєр тут прославляти свого фашиста
Колдунья-вещунья• 1 час назад
Ответ дляКошкинДом
Їхне повернення було красивим!
Я дивилася на небо!)
Їхне повернення було красивим!
Авториця хотіла своїх зетовок зібрати і срати преза України, але тут набігли ми і щось пішло не так, фєдєрастки ще щось блєють тут своїм рашистьким ротом але мляво. Якось сциктно їм ще писати, що вони втомились чекати на свого плєшивого.