Галя-краля• 03 мая 2024
Тремор, вібрація, гул в стопах
Доброго вечора.Можливо в когось був такий симптом,як лікували?Тремор внутрішній,зовнішньо його не видно,по типу гудіння.Плюс при натисканні на стопу зверху стриляючі болі в великий палець.Вже всі обстеження пройшла,УЗД стопи,електронейроміографію,УЗД судин ніг,МРТ поперекового відділу хребта,ревмопроби,сиромукоїди аналіз гормону щитоподібної залози,УЗД нервів стопи.Призначав невролог препарати і для спини,і для провідності нервових закінчень,і від хвороби Паркінсона,нічого не допомагає.
Пекельнi Борошна• 03 мая 2024
Про стріляю - не знаю, а гудуть ноги - це судини. В моєї мами так гуло, казала гуде, як високовольтний провід, а потім венозна сітка з´явилася. Користуйтесь ліотоном чи чимось подібним, має стати легше
Галя-краля
• 03 мая 2024
Ответ дляПекельнi Борошна
Це триває 10 місяців,мазала і німідом,диклофенаком,живокостом,міновазіном,троксеващином нічого не допомагає.Робила УЗД судин ніг в нормі.
Дуболом• 03 мая 2024
Ото с вас денег выкачали 🤦🏼♀️
Сосуды, да, скорее всего. Ещё если это левая нога, то печень может быть. Ну, её в любом случае почистить полезно.
Галя-краля
• 03 мая 2024
Ответ дляШвабристка
Скованность,перенапряжение в мышцах?
Є звичка ставати не на повну стопу, а на пальці,типу на носки,можливо в цьому причина...
Швабристка• 03 мая 2024
Ответ дляГаля-краля
Типа дистонии?а какая дозировка левокома?
Галя-краля
• 03 мая 2024
Ответ дляДуболом
Ото с вас денег выкачали 🤦🏼♀️
Да коштів пішло багато,а причини не нашли.А печінка може давати тремор в ногах?
Галя-краля
• 03 мая 2024
Ответ дляШвабристка
Незнаю які симптоми при дестонії і що це таке.По типу парестазії.Левоком це що?
Галя-краля
• 03 мая 2024
Ответ дляДуболом
Ото с вас денег выкачали 🤦🏼♀️
Я вже думаю може це якій лімфатичний застій в організмі.
Дуболом• 03 мая 2024
Ответ дляГаля-краля
Печень может давать разные проблемы в левую ногу, есть такое мнение у неофициальной медицины. С лимфотоком связано. Всего лишь как вариант.
Галя-краля
• 03 мая 2024
Ответ дляДуболом
Все почалось з лівої ноги,потім на праву перейшло.
Пекельнi Борошна• 03 мая 2024
Ответ дляГаля-краля
Так УЗД покаже, якщо ’срака’ уже. Ви вже багато всього спробували, спробуйте ліотон (гепанинова мазь) і курс детралексу. Моїй матері це допомогло, гул пропав.
Або може ще хтось щось підкаже
Пекельнi Борошна• 03 мая 2024
Ответ дляГаля-краля
А печінкові проби в нормі? Можна ще на гепатити перевіритися. Печінка дуже ’тихий’ орган
Дуболом• 03 мая 2024
Ответ дляГаля-краля
Возможно, очень даже. В людом случае попейте травки для печени, оно ж не помешает, поделайте гимнастику для стоп, лимфодренажный массаж. Раз официальная медицина не даёт толку, я бы пробовала. В любом случае, это только польза организму.
У меня судороги в стопах. И очень ноги устают. Ношу только кроссовки. Ленивая я, но иногда массажирую, как проснулась – кручу стопами, не вставая с постели.
Галя-краля
• 03 мая 2024
Ответ дляПекельнi Борошна
Або може ще хтось щось підкаже
А в вашої мами довго тривав такий тремор?
Пекельнi Борошна• 03 мая 2024
Ответ дляГаля-краля
Про тремор не казала, саме гуло. І не тільки ноги, було на плечах теж. Гуло довго, з півроку мабуть, поки не вилізла венозна сітка, то теж не знали що це. Після того пропила детралекс, мастила ліотоном і пройшло. Через деякий час казала, що знов починає гудіти, то знов детралекс і знов все в норму прийшло
Галя-краля
• 03 мая 2024
Ответ дляПекельнi Борошна
Не здавала печінкові проби.На гепатити перевірялася експрес тестом пару місяців назад.
Пекельнi Борошна• 03 мая 2024
Ответ дляГаля-краля
Можна здати.
В мене печінкові ок, а буває печінку чую, підпирає під ребро праве, аж дихати важко. То значить час уже дотримуватися дієти і пити травки.
Галя-краля
• 03 мая 2024
Ответ дляПекельнi Борошна
Ще була в ревматолога,то направив до гінеколога,там теж все в нормі.
Пекельнi Борошна• 03 мая 2024
Ответ дляГаля-краля
Вони самі не знають часто. Було діло, що в мене запалися суглоби, в руки нічого взяти не могла, ревмоатака прям з температурою була. Здала всі аналізи, пройшла всі обстеження, була в трьох ревматологів (в головного ревматолога України теж) і висновок - артрит невиясненої етіології, через півроку повторити аналізи. Вони не знають причину.