Master77• 03 мая 2024

ГУР: Переговори про завершення війни можливі у другій половині 2025 року

Представник Головного управління розвідки Вадим Скібіцький вважає, що відкинути Росію до міжнародно визнаних кордонів України 1991 року не означає виграти війну. Про це він сказав в інтервʼю виданню The Economist, опублікованому 2 травня.

За його словами, такі війни можуть закінчитися лише договорами. Наразі обидві сторони намагаються зайняти «найбільш вигідну позицію» перед потенційними переговорами. Але змістовні перемовини можуть розпочатися не раніше другої половини 2025 року.

https://zaxid.net/news/
Ирина-bbd0• 03 мая 2024
Ответ дляJimson
Иришка, какие люди, рады видеть :) Шо там, как она?
Вы сразу обозначайтесь кто пишет с семейного акка вашего
Муж чи жена
Tammy21• 03 мая 2024
Ответ дляPiracanta
А можна запитання?
Ви їх вже купу задали. Чому зараз питаєте?)
Ирина-bbd0• 03 мая 2024
Ответ дляОкейкаНиколаевна
Удалено администрацией...
Донецкая сепаратюга опросы про переговоры?))))
Удивительное рядом))))
Jimson• 03 мая 2024
Ответ дляTammy21
Я не можу вирішити ваші проблеми. Будь ласка, знайдіть допомогу деінде.
Прочитайте на дозвіллі ’Казку про рєпку’ Леся Подерв´янського, там є цікаві персонажі, мишки Вєра і Надєжда. Чимось ви мені їх нагадуєте.
Yaska yana• 03 мая 2024
Ответ дляДана-Нирвана
А зачем страна тем, кто выехал? Ну кроме как для получения плюшек от ЕС по праву рождения в Украине?
Когда война закончится, то их всех попросят на выход и больше никаких плюшек... Как вариант
Piracanta• 03 мая 2024
Ответ дляTammy21
Якщо не дозволите, то я не буду запитувати
Джеральдина.• 03 мая 2024
Ответ дляМиззери
Ни хрена себе ошибка не воспользовался переговорами в 22, сотни тысяч людей положили , кто за это ответит ?
И продолжаем
А может ситуация только хуже и хуже будет и выгодная позиция из возможных это только сегодня?
Вот именно, и, главное, поражает такое спокойствие к осознанию данной ошибки у самого населения, ну, упс, типа, бывает.
Дана-Нирвана• 03 мая 2024
Ответ дляTammy21
Ні, не складніша. Бо люди готуються до еміграції. Продають житло, вчать мову, шукають роботу і т.д.
Тамми, я жила в Португалии два года, выехала после начала полномасштабной. Так что не рассказывайте. Одно дело самому искать работу и учить язык без какой-либо поддержки и другое получать сразу со старта нужные номера соц, налоговой и медицинского страхования, идти на бесплатные языковые курсы, а если грамотно выбрать страну - еще и жилье с оплатой аренды от государства получить.
Tammy21• 03 мая 2024
Ответ дляPiracanta
А мені давали пораду)) А я вас не просила))
Наступного разу ви можете без проблем мені напам´ятати, у моменті тільки, щоб не загубилося. Я це норм сприймаю)
Ирина-bbd0• 03 мая 2024
Ответ дляMarinka152
Гітлерівська Німеччина напала і на Францію і на СРСР . Тільки в одній країні цінували життя людей, а інші життями простих людей ( ще й переважно українців) закидали м´ясом фашистів. В результаті і Франція і СРСР оголошені переможцями ! А ще через 10 років було видно, як жили французи і як відхаркували пролиту кров українці ще довгі десятиліття...
Але хто вчить ту історію, серіальчики значно краще населенню заходять
От. Пожиратели сериальчиков сегодня как раз громче всех и верещат за сдачу Украины)))
Разочаровавшись в зеленском и украх проклятых))) ибо нема ’мир с кацапами и русскевоторойгосударственный’))))
mymoly• 03 мая 2024
Ответ дляTammy21
Я не знаю звідки у вас ця ілюзія, але вона шкодить лише вам. Ті хто виїхав мають право голосу, залишаються громадянами.
А ті кого запаковали в бус мають права голосу? Чи тільки ті що виїхали мають таке суверенне право
Джеральдина.• 03 мая 2024
Ответ дляTammy21
В прямому. Ніякої різниці не має де знаходиться громадянин України. Ваші поради можете залишити для себе. Я їх не потребую.
Уахахаха, анекдот, ну раз нет, тогда открываем границы, нет никакой разницы, где находятся украинские граждане, включая тех, что сейчас на фронте - что там они, что на берегу океана
Tammy21• 03 мая 2024
Ответ дляJimson
Почитайте, будь ласка, про розстріляне відродження, наприклад. Ви мені там нікого не нагадуєте, але може впрок піде. Ще добре було б щось про кордони і самість.
Falcon82• 03 мая 2024
Ответ дляИрина-bbd0
Главное что не смішно малоросам с кацапами)))
Бо в Україні вже ’не па-дамааашнему!’))))))
Малороси це хто? Ви обізвали так українців. Ніхто в світі не каже на нас малороси. Лише кацапи. Тож в світлі нинішньої допомоги заходу, маю надію, що таки кацапам не смішно.
Tammy21• 03 мая 2024
Ответ дляPiracanta
Питайте) Відповідь не гарантую)
Yaska yana• 03 мая 2024
Ответ дляTammy21
Чому ви вважаєте що за ваше бажання ’перестати стріляти на будь-яких умовах’ повинні страждати та гинути люди на окупованих та прилеглих? Так хочете миру? Йдіть до раші, домовляйтеся, щоб вона звалила з України.
Так и вы идите. Или вы другого хотите?
Piracanta• 03 мая 2024
Ответ дляTammy21
Питайте) Відповідь не гарантую)
Ви вишиванку вже купили на день нашої перемоги?
ОкейкаНиколаевна• 03 мая 2024
Ответ дляTammy21
Удалено администрацией...
Tammy21• 03 мая 2024
Ответ дляДана-Нирвана
Таммі з 18 років подорожує активно і має досвід проживання у дек.країнах. Тому Таммі не готова слухати про переваги біженства над еміграцією)
Tammy21• 03 мая 2024
Ответ дляmymoly
Мають, звісно. Ви ж сподіваюся розумієте, що я не несу відповідальності за порушення чужих прав і далеко не всі методи та рішення влади підтримую.
ОкейкаНиколаевна• 03 мая 2024
Ответ дляFilomena
А ви яких результатів від перемовин хочете?
Лишаєтеся днр? То ви ж наче вже частина росії?
Який був резон вашої теми?
В смысле? Окончание военных действий, прекращение смертей. Мы ведь все этого ждём не так ли?
Brita• 03 мая 2024
Ответ дляБу-ді-бу
То есть уже на официальном уровне говорят, что итогом войны все равно будут переговоры и договоренности, но давайте еще 1,5 года повоюем, чтоб побольше народу перебить(
Кулеба сказал что переговоры будут сразу после Швейцарии. А она 15-16 июня уже
Tammy21• 03 мая 2024
Ответ дляДжеральдина.
Ви вже не смайликами. Радує. Інфантилізм -- ні.
Дана-Нирвана• 03 мая 2024
Ответ дляTammy21
А при чем тут ваши путешествия? Вы не согласны, что при эмиграции приходится все делать самому, тогда как при временной защите украинцы гораздо быстрее и проще получают все необходимые документы для полноценной и легальной жизни в другой стране? И да, при эмиграции арендовать квартиру с оплатой от государства невозможно. В отличие от временной защиты.
Ирина-bbd0• 03 мая 2024
Ответ дляJimson
А,Вы семьей уголовный кодекс за оправдание российской агрессии.оккупации и антиукраинскую пропаганду!
Будет полезно!
nabludatel• 03 мая 2024
Ответ дляОкейкаНиколаевна
Ми уже двічі за цю війну підписували з рашкою домовленості. Мінськ-1 і Мінськ-2.
Закінчилася війна? раша їх дотримується?
Tammy21• 03 мая 2024
Ответ дляYaska yana
Так и вы идите. Или вы другого хотите?
Я не живу у світі рожевих поні і не вірю в домовленості з людожерами. Тому ви вже якось самі.
Ирина-bbd0• 03 мая 2024
Ответ дляДана-Нирвана
Да и вопрос. Зачем Вам уже наша Украина?))))
Серце чого краеться?
автор Master77 • 03 мая 2024
Ответ дляTammy21
Йап. А тепер, будь ласка, список обов´язків)
Стаття 65. Захист Вітчизни, незалежності та територіальної цілісності України, шанування її державних символів є обов´язком громадян України.

Громадяни відбувають військову службу відповідно до закону.
Стаття 66. Кожен зобов´язаний не заподіювати шкоду природі, культурній спадщині, відшкодовувати завдані ним збитки.
Стаття 67. Кожен зобов´язаний сплачувати податки і збори в порядку і розмірах, встановлених законом.
Усі громадяни щорічно подають до податкових інспекцій за місцем проживання декларації про свій майновий стан та доходи за минулий рік у порядку, встановленому законом.
Стаття 68. Кожен зобов´язаний неухильно додержуватися Конституції України та законів України, не посягати на права і свободи, честь і гідність інших людей.
Jimson• 03 мая 2024
Ответ дляTammy21
Ви знущаєтеся? Я насилу читаю по складах, а друкую так взагалі одним пальцем, у всіх людей він називається вказівним, а в мене друкарським. Краще перекажіть, двома словами, як ’Війну і Мир’