Ошеламиссимо• 03 мая 2024
Чи може бути біль в сексі, якщо сексу не було майже 20 років?
Дівчата, добре що є анонім)))
Мені 42, останній раз секс був ще в мої 23)))
І ось таке питання, чи може бути біль? І чи казати чоловіку про такий «нюансик»?))
НаливайКа• 03 мая 2024
Я б не казала. Бо ще на 20 років без сексу залишитеся. Розслабтеся і насолоджуйтеся)
ВсеПроВсехЗнаю• 03 мая 2024
Блин, извините пожалуйста, а почему так, молодая ведь женщина...
У меня подруга есть...у нее тоже длительные перерывы пол года- год , но максимально по-моему два года..а то 20.......
Сумчатая кошка• 03 мая 2024
Предположу что будет дискомфорт. Но все зависит от партнера, у меня не было почти 4 года, первый партнер оказался потом неудачным (то вставал то падал),был интим раз. Со вторым все было отлично. Но мне нужна долгая прелюдия, чтобы я горела и текла.
И я бы об этом не говорила.
Марфа Українівна• 03 мая 2024
То пауки возмущаются вторжению незнакомого предмета. Если що - я своих не тревожу.
Марфа Українівна• 03 мая 2024
Ответ дляСумчатая кошка
И я бы об этом не говорила.
партнер вставал-падал?
Мрії у вирії• 03 мая 2024
ньюансик это боль, или то что секса 20 лет не было?. про боль, сказать и найти методы что б не было больно. может смазки не хватает, может у мужчины такие габариты что не все позиции комфортны, может у вас женские проблемы и надо проверить здоровье. Миомы и эндометриоз дают боли при акте, да и обычное воспаление. А про 20 лет не говорить конечно.
Ошеламиссимо
• 03 мая 2024
Ответ дляПовітруля
Цікаво, а всі ці 20 років, ви бавились з собою?
Рідко
Сумчатая кошка• 03 мая 2024
Ответ дляМарфа Українівна
партнер вставал-падал?
Та лучше бы он вставал -падал😀 у меня не было опыта с подвявшим членом, я аж растерялась. А такой горячий был, такой горячий…
Капитошечка• 03 мая 2024
Ответ дляНаливайКа
Сначала хотела повозмущаться на ваш комментарий - как же так, что это за мужик от которого нужно скрывать, нафига он тогда сдался. А потом... ой, да. Лучше не говорить.
Капитошечка• 03 мая 2024
Ответ дляВсеПроВсехЗнаю
У меня вообще только один раз секс был. А мне 33. И что?
ЧукИГеки• 03 мая 2024
А сама чого не бавитеся? Пальчики, іграшки для дорослих. І не буде таких питань виникати, бо секс це задоволення!
Повітруля• 03 мая 2024
Ответ дляКапитошечка
Ну не знаю. Це ж таке задоволення як від тістечок, кокаїну, алкоголя тільки безкоштовно і не шкодить здоров´ю.
Чому відмовлятись?
Зубачистка• 03 мая 2024
В такому віці може вже падати рівень естрогенів і бути сухість й відповідно біль. Лубрикант
младокошкина• 03 мая 2024
Напевно, що може бути біль. Купить заздалегідь лубрикант на водній основі, і не соромтесь його використовувати. І попрохайте чоловіка робити все повільно
Пані з калабані• 03 мая 2024
Ответ дляМрії у вирії
І як позбуватися болей при ендометріозі? Не лікується, здається
Треба ось так• 03 мая 2024
Ответ дляВсеПроВсехЗнаю
Всякое бывает. У меня вот секса не было уже 4 с чем-то года
Треба ось так• 03 мая 2024
Ответ дляПовітруля
Чому відмовлятись?
Не все получают оргазм. А незащищенный секс с носителем ЗППП очень даже может навредить здоровью
Сама купляю квіти• 03 мая 2024
якщо з медичної сторони все ок, то це може бути психомоматика
в мене таке було, при сексі з чоловіком біль нестерпний був, наче там в одному конкретному місці рана і він мені її натирає. Лікар ніяких проблем по здоров´ю не бачила..
а в мене були деякі образи на чоловіка, і схоже, так проявлялись)
потім помирились і все ок стало
я так розумію, не просто так сексу у Вас не було 20 років...
потім помирились і все ок стало
Карусель-весель• 03 мая 2024
я бы предупредила ,что давно не было ,и попросила быть нежнее .а что в этом такого ? мне после долгого перерыва,хоть и не такого ,как у вас ,всегда больновато , причем неважно ,что смазки много
Капитошечка• 03 мая 2024
Ответ дляПовітруля
Чому відмовлятись?
Не люблю мужчин. Получала от них по большому счету только негатив.
пані Солоха• 03 мая 2024
Ответ дляОшеламиссимо
Рідко
Дарма. Ну вже що є.
Новому партнерові нічого не кажіть, купіть гарний лубрикант і не фокусуйтесь на тому, що може бути боляче. Воно може перші секунди буде неприємно, а потім піде насолодження процесом. І правильно дівчатка вище написали вам треба бути добре збудженою, так щоб аж горіти