Налитое яблочко• 03 мая 2024
Як часто можна робити лазерне видалення судинної сітки?
Я робила на носі. Видалилось дуже мало, але хочу ще спробувати, і хочу на обличчі. Але на обличчі не так чітко видно судини, як на носі, а просто червоне. Чи можна так?
МадамОхмури• 03 мая 2024
Чтобы был результат , нужна не одна процедура с интервалом 3 недели
У меня розацеа , я знаю про что пишу
С понедельника снова иду , настраиваюсь на боль
У меня розацеа , я знаю про что пишу
Обижулька• 03 мая 2024
Я на обличчі видаляла за 3 етапи, кожні 3 тижні, щоб максимум прибрати, потім ще десь за місяць підшлівували мілкі.
Манка Я• 03 мая 2024
Ответ дляНалитое яблочко
А у вас багато судин видаляли? Бо я видаляла на крилах біля носа і під оком цяточку, то заплатила 340 грн рік тому.
Гигиенишвили• 03 мая 2024
Ответ дляМадамОхмури
У меня розацеа , я знаю про что пишу
Каким лазером Вам удаляют? какой действенный?
Гигиенишвили• 03 мая 2024
Ответ дляОбижулька
Чем Вы удаляли, лазером или IPL фото?
Обижулька• 03 мая 2024
Ответ дляГигиенишвили
Чем Вы удаляли, лазером или IPL фото?
Лазер, IPL не допоможе від куперозу
Гигиенишвили• 03 мая 2024
Ответ дляОбижулька
Лазер, IPL не допоможе від куперозу
Спасибо! А какой лазер, не помните? у меня пока опыт негативный по удалению купероза,лазеры и ipl были
Обижулька• 03 мая 2024
Ответ дляГигиенишвили
Лазер неодимовый, удалял сосудистый хирург, процедура достаточно болезненая, цена была у него по зонам, но первый поход около 5000 грн, дальше дешевле, от объема, последний чисто символичемки за 500 грн подшлифовал.
Налитое яблочко
• 04 мая 2024
Ответ дляМанка Я
Теж на боках і під носом.
Налитое яблочко
• 04 мая 2024
Ответ дляМона Лиза
А потом хуже не будет? Есть кто пару лет делает?
Теж боюся цього(
Налитое яблочко
• 04 мая 2024
Ответ дляОбижулька
І який результат?
Обижулька• 04 мая 2024
Ответ дляНалитое яблочко
І який результат?
Результат хороший, я задоволена.