Непозбувна Бентега• Изменено 03 мая 2024
Ну что, хозяюшки, напекли пасок?
Справились уже,напекли пасок?Я ради интереса посчитала себестоимость,получилось 1- 500г,3 по 350г и 3 по 280г,продуктов на 170 грн.
Та прям багіня• 03 мая 2024
Ответ дляЩаслива Я
Вирішила порахувати вартість своїх крафінів)
Мука-25грн+молоко 36+яйця-23+дріжжі-10+цукор-16+масло-100+мак-100.
десь 350грн. Правда провозилась майже день.
Тому я крафвни не печу, о сильно трудоємке. 350 грн, це одна велика паска в торг мережі
Та прям багіня• 03 мая 2024
Ответ дляДу да ду да ду
масла пачка стоит 100 грн, курага 50,изюм 30,о каких 170грн речь?
Родзинки прекрасні акційні по 130 грн за кг(150 грам на порцію,вже і забагато). Масла теж повно акційного, але я збивала самостійно з базарної сметани, так дешевше на 30-40 %. Не впевнена, що в покупних рамках масло, в кращому випадку спред
Янка-угомонись• 03 мая 2024
Я тільки родзинки зранку залила віскарем чоловіка, щось 1000 грн за пляшку )) хай там грам 200 пішло та вже не вкладусь в 170))
Жена миллионера• 03 мая 2024
Завтра пекти буду, сьогодні робочий день, сам процес обожнюю, раз в рік релаксую, коли випікаю паски.
Щаслива Я• 03 мая 2024
Ответ дляТа прям багіня
мені не смачні паски. я печу те, що мені смачно. люблю, коли багато маку
Сколько_мне_лет?• 03 мая 2024
Дівчата, які ж ви молодці
!
Завтра теж пектиму. Справа не у вартості. Сам процес, атмосфера, в хаті пахне, діти прикрашатимуть…)
Всім смачної Паски!
Теща дочки• 03 мая 2024
Ответ дляБензопирен
Я на те же деньги тоже куплю несколько и буду просто лежать на диване.
На 170 несколько?
Теща дочки• 03 мая 2024
Ответ дляТа прям багіня
Навіть якщо 40 грн / л домашнього. Жовтки з 10 яєць(ще 25 грн). Вчора місила на 0 .5л . Це форми кукурудзяні баночки і 3 більші з-під тушонок
Прикольно вы придумали з формами.просто суперрррр 👍 гарні пасочкі
Теща дочки• 03 мая 2024
Ответ дляЯнка-угомонись
Та ви шо,а віскарь настоянийй на родзинках можна ж випить потім чи в умивальнік?
Та прям багіня• 03 мая 2024
Ответ дляЩаслива Я
Я зараз з маком рулет печу. Теж люблю мак. Але люблю раз на рік паски
Анютины ласки• 03 мая 2024
Ответ дляКондуктор автобуса
Семь пасочек и 170 грн??!
Нормальна ціна. Мої 10 шт з 1 кг борошна виходять вагою приблизно 3200, за ціною 308 грн, так в мене там масла 450 г.
Та прям багіня• 03 мая 2024
Ответ дляТеща дочки
Вони невеличкі, колись підгледіла, я вкладаю пергамент трошки вищий за бортіки, защипую степлером, тоді пасочки такі виходять височенькі. Найкраще звичайно з під ананасів великі, але в мене таких немає, тому пергаментом піднімаю бортіки
Ло Шарик• 03 мая 2024
Ответ дляТеща дочки
Он впитается
Янка-угомонись• 03 мая 2024
Ответ дляТеща дочки
То вже не знаю))) думаю піде на мої кулінарні експерименти))