Master77• 03 мая 2024

Жінка народила 21 дитину, побивши національний рекорд України

Чоловік Леонори Намені хоче ще дітей.

Мешканка села Остриця Чернівецької області потрапила до Книги рекордів України, ставши найбагатодітнішою матір´ю країни.

Леонора Намені народила сина, який став 21-ю дитиною в сім´ї.

Батько сімейства Янош Намені запевняє, що це, можливо, не останній спадкоємець: "Скільки Бог дасть дітей, стільки й буде".

Четверо старших дітей Намені вже мають свої сім´ї, інші 17 живуть з батьками. В обласному пологовому будинку, де з´явився молодший малюк, нещодавно народився і онук Леонори - його батькам подарувала старша дочка.
Трохи злякана• 03 мая 2024
Ответ дляСнегопадка
Леонора Намені- справжня українська жінка
Мені ім´я на якусь африканку схоже😂

Инстагра_мерша• 03 мая 2024
Ответ дляMaster77
Читаю коментарі і розумію, як все погано: чоловіки бояться воювати, жінки бояться народжувати
Бо зараз 21 століття, людству вже не треба воювати і народжувати заради виживання. Ну, принаймні тим, у кого кончених сусідів поряд нема
Svitlo_• 03 мая 2024
Ответ дляИнстагра_мерша
Мабуть їм Бог відкрив, що треба народжувати заради виживання.....
КинДза• 03 мая 2024
А скільки її років?
Vitamina1407• 03 мая 2024
Оце їм робити в житті нехер. Тільки дітей
Гарнюнька• 03 мая 2024
Почему Бог помимо детей, не может подкинуть им ещё и немного мозгов?
Млинець Мій• 03 мая 2024
Ответ дляMaster77
Ну, що, порадниці, які тут розповідають про ’не на часі’? Є ще справжні українські жінки! Беріть приклад, хоча б 4 народжуйте!
Это верующие, скорее всего.
Благоуханочка• 03 мая 2024
Леонора Намені - звучить як справжня, щира українка
Смайлик• 03 мая 2024
Ответ дляMaster77
А як наші бабки народжували під час голодоморів, війн? По 8 дітей було нормальне явище
Моя прабабуля мала 14 дітей, з них вижило 5. В 40 років убіжала від свого чоловіка в монастир і вернулась , коли він поклявся з нею більше не спати, так їй задовбала та радість бути самкою. Моя бабуля мала 4 дітей і розказала як тоді в 50 роки робили жінкам аборти. Побоялася померти і родила 4 дитину , але через рік її чоловік повіявся і вони розвелися чому вона була несказанно рада. Моя світла бабулька дивувалася, чого я не маю дітей чи ’ми з чоловіком не живемо ’. І ще більше дивувалася про контрацепцію, коли я їй розказувала пор це. Вона сказала, что ’ви щасливі, бо можете самі вирішувати народжувати чи ні.’
От так наші прабабці і бабці народжували.

Смайлик• 03 мая 2024
Ответ дляMaster77
Зрозумійте, нам, щоб зберегтися, як нації, потрібно по 4 дитини в родині
У Вас все попереду. З Вас ще 3 дитини, а Ви тут в блаженну граєте.
Тушьмушьнюшь• 04 мая 2024
Ответ дляMaster77
Ну ось свіжіша: В Рівному багатодітна мати народила чергового хлопчика, збільшивши кількість дітей у родині до 17. Породіллю вдома чекають ще 8 хлопчиків та 8 дівчаток.

Про це 4 грудня повідомляє Рівненський Обласний перинатальний центр у Facebook, опублікувавши вітальний допис для багатодітної матері.
’Вчора у нас трапилась дуже гарна подія, в нашому закладі жінка народила 17-ту дитинку. В її сім’ї 8 хлопчиків і 8 дівчаток і наразі народився 9-тий хлопчик. Ми вітаємо Маму-Героїню з народженням малюка, щиро бажаємо малятку зростати здоровеньким під мирним небом України та мати щасливу долю!’ – пишуть у перинатальному центрі.
https://www.stopcor.org/ukr/section-suspilstvo/new...
Теж циганка?
лаМпочка• 04 мая 2024
Ответ дляMaster77
Хто з вас гроші бере у перинатальних центрах?
То я не бачу фото всіх ваших актів кохання, фото буде, покажіть своїх