Смайлик• 03 мая 2024

В будинку багато сусідів курить маріхуану

Чи може це якось впливати на самопочуття якщо цим постійно дихати? Кожного вечора в квартирі просто хмара з трави,мене від запаху нудить. Живемо з літа,поїхати зможемо теперь тільки в серпні звідси. Помітила що пару місяців в депресивному настрої і постійно хочеться спати,може бути від трави?
автор Смайлик • 03 мая 2024
Ответ длялаМпочка
Вертайтесь додому, до гарних сусідів без трави
Ми сюди переїхали з Польщі і жили там давно,дому немає іншого.

flekder• 03 мая 2024
Ответ дляСмайлик
От схоже,бо це не тільки в мене,в чоловіка теж.
угу, видел пару роликов о недостатках Британии, это один из них - много травокуров (
ну аренда высокая, влажность → плесени море и т.п. наряду с травяным туманом - сомнительная обстановка
Аноним_1859• 03 мая 2024
Ответ дляСмайлик
Через двері
Не страшно. То захист від молі, тарганів та мишей.
Язикувата Хвеська• 03 мая 2024
Ответ дляСмайлик
У вас є 2500 фунтів платити за аренду?
Нет конечно же. Только вы имеете возможность оплачивать такие дорогие апартаменты.
Я буду просить Советчиц скинуться мне на жилье.
лаМпочка• 03 мая 2024
Ответ дляСмайлик
Ну значить у Польщу. Там якраз сезон трускавки і ніякої трави
автор Смайлик • 03 мая 2024
Ответ дляКаРаКаТиЦа
Дим трави менш шкідливий за прості сигарети, а в малих дозах то навіть стимулятор для мозку...може вас голова болить бо нейрони зашивилилися?
Коли в малих дозах можливо,а якщо тут купа будинків по 40 поверхів і вже за квартал чутно що йдеш в свій район? Я не перебільшую, запах навіть на вулиці,ввечері взагалі все як в хмарі з трави.
автор Смайлик • 03 мая 2024
Ответ длялаМпочка
Сезон трускавки у липні,смачна,доречі.
лаМпочка• 03 мая 2024
Ответ дляСмайлик
Ви б ще в Амстердам поперлись і почали права качати, що вам трава заважає.
автор Смайлик • 03 мая 2024
Ответ длялаМпочка
Идите жалуйтесь английским полицаям
Їм байдуже.

Мама Чели• 03 мая 2024
Ответ дляСмайлик
Чесно,до переїзду в Англію ніколи не чула цей запах, коли переїхала то я тижні 2 ходила і казала що це мабуть якісь спеції,бо багато живе індусів і арабів,азіатів. Потім мені пояснили що це.
Співчуваю, це така вонь. Як згадаю кофешопи в Амстердамі
автор Смайлик • 03 мая 2024
Ответ дляЯзикувата Хвеська
Це дешеві,дорогі від 3600.
Язикувата Хвеська• 03 мая 2024
Ответ дляСмайлик
Сезон трускавки у липні,смачна,доречі.
Ну вот, как раз успеете собрать манатки и переехать.
автор Смайлик • 03 мая 2024
Ответ дляЯзикувата Хвеська
До чого ваше хамство,цікаво.
Язикувата Хвеська• 03 мая 2024
Ответ дляСмайлик
Їм байдуже.
Не поверите, но нам тоже
автор Смайлик • 03 мая 2024
Ответ длялаМпочка
А я качаю права? Я задала запитання у темі,ви на нього відповіли?
лаМпочка• 03 мая 2024
Ответ дляСмайлик
Так. Відсортируйте відповіді. Там десь на початку є.
Мост_Устал• 03 мая 2024
Ответ дляСмайлик
В мене дитина менше 2 років,він теж цим дихає,не смішно
Это не вредно
автор Смайлик • 03 мая 2024
Ответ дляЯзикувата Хвеська
Не поверите, но нам тоже
І що? Ви читали запитання чи просто хочеться негатив вилити?
постою_послушаю• 03 мая 2024
Ответ дляСмайлик
А что говорит консьерж? У нас строго с этим, дом ноу смокинг и ближе чем за 5 метров от дома ничего курить нельзя. Если разговор не поможет я бы съехала, но точно не дышала бы этим

постою_послушаю• 03 мая 2024
Ответ дляСмайлик
Тут це теж нелегально. Коли в Україні буде легально то теж будете звикати.
Вам телефон полиции подсказать? Вы не знаете, как в правовых государствах решаются такие вопросы?
автор Смайлик • 03 мая 2024
Ответ дляflekder
Пліснява була зимою,блохи в коридорі стрибали, аренда космос,але трава це прям жесть,вона як звичайні сигарети тут,навіть в парках і біля дит майданчиків. В мене навіть настрій псується коли чую її на вулиці.
автор Смайлик • 03 мая 2024
Ответ дляпостою_послушаю
Косьерж нічого не робить, тут комплекс багатоквартирний,на тисячі квартир,вони не відслідковують хто палить,а хто ні. Хоча в кожній квартирі стоїть датчик диму,іноді чую як виє то там то сям і стабільно пожежна машина у нас в районі по вечорам. Поїхати можемо як закінчиться термін,вже шукаємо нове житло
автор Смайлик • 03 мая 2024
Ответ дляпостою_послушаю
Ніхто тут це не вирішує.
НеГолосую• 03 мая 2024
Германия? Голландия? Франция? Где вы?
автор Смайлик • 03 мая 2024
Ответ дляНеГолосую
Германия? Голландия? Франция? Где вы?
Лондон
автор Смайлик • 03 мая 2024
Ответ дляЯ тут с краю постою
Автор не может определить у кого ’на пятку’ попросить для хорошего настроения.
Я думаю,тут це взагалі не проблема. Сусід з 1 поверху на інвалідному візку просто під під´їздом її палить.
автор Смайлик • 03 мая 2024
Ответ дляАноним_1859
Всі миші на парковці,їм там цікавіше
Ms. Откровенность• 03 мая 2024
Ответ дляСмайлик
Зверніться до лікаря і запитайте
Це дійсно не смішно
Ms. Откровенность• 03 мая 2024
https://www.cdc.gov/marijuana/health-effects/secon...
автор Смайлик • 03 мая 2024
Ответ дляMs. Откровенность
Дякую. Відчуття якогось оп´яніння постійно є,немає сил ні на що і бажання,спати і їсти. Я тому і спиртне не пью,бо мені від нього сумно і хочеться спати.