Не кую, не мелю• 03 мая 2024

Будете печь паски? Или краффины?

автор Не кую, не мелю • 03 мая 2024
Ответ дляМао_Мяо
Крафіни
Красота

ukuлёля• 03 мая 2024
Ответ дляНічний дожор
Вперше в житті пеку.
Ну як пеку, поки молюся, щоб тісто піднялось
Паски звичайні
Воно може і не дуже піднятись, бо там масло і багато сахару і тяжке, а в квартирі прохолодно, все одно в духовці підніметься, все буде добре
lenchik_panterka• 03 мая 2024
Вчора вже випекла, на заварній основі. Сьогодні дві прикрасила на презент, інші завтра з дітьми дороблю.
delphoto
автор Не кую, не мелю • 03 мая 2024
Ответ дляБритоножка
Я уже спекла.
Хозяюшка🤭
Нічний дожор• 03 мая 2024
Ответ дляukuлёля
О, то надія є)) дякую
ukuлёля• 03 мая 2024
Ответ дляГостра на язик
Мать моя женщина, ещё не перевелись у нас ...
та це ж круто, не перевелись)
Весела моль• 03 мая 2024
Ні. Куплю готових 2-3 штуки. Достатньо
автор Не кую, не мелю • 03 мая 2024
Ответ дляНуКаНаКа
И я за вас держу
Спасибо 💋
Гостра на язик• 03 мая 2024
Ответ дляukuлёля
та це ж круто, не перевелись)
А.

автор Не кую, не мелю • 03 мая 2024
Ответ дляlenchik_panterka
Не открывается фото
ОноВамнадо• 03 мая 2024
Ответ дляНуКаНаКа
Я в пакете варю и ем
Краще так. А всередину щось смачненьке, мʼясо печене чи копчене, кукурузку.
lenchik_panterka• 03 мая 2024
Ответ дляНе кую, не мелю
Не открывается фото
Чогось не хоче додавати.)
Мейк-ап форева• 03 мая 2024
Ответ дляШтора с кисточкой
Мені завжди було цікаво, куди дівати білки. Що ви з ними робили? Бізе я не люблю.
Заморозить. І пізніше спекти меренговий рулет, торт київський, графські розвалини, естерхазі.
Або просто відбивні посмажити - замість яєць просто підбиті трохи білки
Мама Чели• 03 мая 2024
Вперше купила , немає настрою ні пекти, ні готувати, ні святкувати, навіть в церкву йти. Таке враження, що мене у клітку посадили, зв´язали і не дають дихати.
Аноним_1857• 03 мая 2024
Ответ дляШтора с кисточкой
зефір ще можна зробити)
Або меренговий рулет.
Якщо нічого з цього не хочеться чи лінь возитися, то робіть білкові омлети.
Гомосноб• 03 мая 2024
Я трошки спекла,18 шт.пасок.
автор Не кую, не мелю • 03 мая 2024
Ответ дляlenchik_panterka
Чогось не хоче додавати.)
Краса
автор Не кую, не мелю • 03 мая 2024
Ответ дляГомосноб
Я трошки спекла,18 шт.пасок.
Ого трошки)
lenchik_panterka• 03 мая 2024
Ответ дляНе кую, не мелю
Краса
Дякую! Цьогоріч дуже звичайні.) Немає ні часу, ні натхнення... Минулі роки пекла на замовлення, а тут ’здулася’.
Всім, хто вперше наважився робити, бажаю вдалого замісу!

автор Не кую, не мелю • 03 мая 2024
Ответ дляlenchik_panterka
Дякую)
Аноним_1857• 03 мая 2024
Поділіться перевіреним рецептом сирної паски, ту що пекти треба.
Дитина в мене тільки такі любе. Я сирні не пекла, раніше купляли в своєму місті, але зараз поїхали і саме таких сирних печених немає.
Звичайних купила, пекти щось не хочеться, хоча і борошном запаслася і всім потрібним чим тільки можна((. Але сину б його улюблених спекла.
ukuлёля• 03 мая 2024
я теж якось здулася на счет того чтоб их в церкви идти святить, наверное и так сойдет в этом году
Воздух в банке• 03 мая 2024
Я! Пекла! Крафины! Извините, я от себя в ах…, впервые в жизни пекла, а впринципе дрожжи использовала второй раз в жизни, короче горда собой неимоверно. Есть правда еще ж не пробовала, но красивые капец
НуКаНаКа• 03 мая 2024
Ответ дляОноВамнадо
Дааа, я такое люблю)
автор Не кую, не мелю • 03 мая 2024
Ответ дляВоздух в банке
Давайте уже фото)
котопёс• 03 мая 2024
Ответ дляАноним_1857
В мене перевірений рецепт пасок з сиром, але там тісто холодного розстоювання, його хоча б 8-9 годин в холодильнику тримати треба, вже навряд чи встигнете(
Моє вже півтори години, як в холодильнику.
Воздух в банке• 03 мая 2024
Ответ дляНе кую, не мелю
Давайте уже фото)
Я хочу завтра при дневном свете сфотать так, как они этого заслуживают
Аноним_1857• 03 мая 2024
Ответ длякотопёс
давайте, до ранку настоїться)
автор Не кую, не мелю • 03 мая 2024
Ответ дляВоздух в банке
Красота)
Сверху глазурь?
Воздух в банке• 03 мая 2024
Ответ дляНе кую, не мелю
Красота)
Сверху глазурь?
Да, в пакетах покупала, только белки взбить, и туда высыпать, я по пол пакета, боялась чтобы яркий цвет не вышел, хотела бледный