Не кую, не мелю• 03 мая 2024

Будете печь паски? Или краффины?

Гостра на язик• 03 мая 2024
Ответ дляМрію про космос
В мене навпаки це як терапія.
З радістю з дітьми будемо возитись весь день в підготовці
Мать моя женщина, ещё не перевелись у нас ...

Мрію про космос• 03 мая 2024
Ответ дляГостра на язик
Хто не перевелись у нас?
Сито для думок• 03 мая 2024
Сегодня испекла и творожную сделала. Завтра краффины планирую
НуКаНаКа• 03 мая 2024
Ответ дляАгент Пинкертона
Навіщо? Вже купила. Сирну. Звичайну і розцяцьковану . Завтра гуляю і відпочиваю.
За всех не буду говорить, скажу за себя - та просто по приколу)) мне нравится с тестом возиться, нравится наготавливать перед праздниками, я таким образом праздничную атмосферу создаю) я из тех пришибленных, кто и на нг наготавливает, и на Рождество. Хотя так просто не люблю готовить
Нічний дожор• 03 мая 2024
Ответ для#Пойду_кгадалке
Ой,не підкажу, я даю тісту один раз підійти в теплі, потім додаю родзинки,обминаю і в холодильник на ніч, то там підходить добре до ранку. Може мало ще часу пройшло?
Ого. А нашо в холодильник ще?
Дивуюся, що в холоді може підійти
Штора с кисточкой• 03 мая 2024
Ответ дляДеньгиНеСдаю
Кожен рік робила паски, такі по рецепту ще прабабусі, 20 жовтків....
В цьому році нічого. Діти лише просять яйця пофарбувати, от завтра й будемо займатись.
Пасочку купимо можливо.
Не люблю всіляких крафінів і тп. Мені не смачно. Колись пробувала Панетоне з Італії, смачно. Але по наших рецептах мені не подобається. Сусідка пекар, роблять на замовлення кожен рік, а мені воно все несмачне взагалі, або забагато різних приправ або взагалі ніяке.
Мені завжди було цікаво, куди дівати білки. Що ви з ними робили? Бізе я не люблю.
Самохвалова• 03 мая 2024
Мама уже напекла, влажные, мягкие как я люблю. Завтра будем украшать
НуКаНаКа• 03 мая 2024
Ответ дляКудрі кручу сама
Ну, я их наколола сиропом с ромом, как ромовые бабы, а чтобы было не слишком по сладости сверху помазала горьким шоколадом и заодно аромат шоколадный, как настоятся будет вкуснятина))
Хах, поняла))
Наизнанку• 03 мая 2024
Ответ дляСиамская сороконожка
В цьому році сирну паску по рецепту Лізи Глінської. Без дріжджів. Сподіваюся, що вийде добра)
мама минулого року робила за її рецептом, то вийшло дуже добре ) Цього року буде ще пекти на проводи

Сунуся в чужі справи• 03 мая 2024
Ответ дляШтора с кисточкой
Морожу, використовую як кляр для риби (легенько збити виделкою до пінки), нашу хаскі підгодовую
Агент Пинкертона• 03 мая 2024
Ответ дляНуКаНаКа
Удалено администрацией...
НуКаНаКа• 03 мая 2024
Ответ дляНічний дожор
Ого. А нашо в холодильник ще?
Дивуюся, що в холоді може підійти
Вопрос не мне, но подходит. Тесто для пиццы, например, вообще топ получается.
НуКаНаКа• 03 мая 2024
Ответ дляШтора с кисточкой
Я в пакете варю и ем
Кудрі кручу сама• 03 мая 2024
Ответ дляШтора с кисточкой
Бисквит на белках, безе, зефир, в запеканку, рулет меренговый, белковый крем, птичье молоко, да много всего можно. Но бисквит мне больше всего нравится. такой вкусный))
ДеньгиНеСдаю• 03 мая 2024
Ответ дляШтора с кисточкой
Робила меренговий рулет, меренгу , смачні піроженки можна зробити , щоб не рулетом.
А ще залишалось , то зранку додавала цілі яйця до білків, молоко і робила великий омлет на сніданок.
Бізе маленькі робила пару разів. Якраз на пасочки як прикраси ставили.
НуКаНаКа• 03 мая 2024
Ответ дляАгент Пинкертона
Удалено администрацией...
Нет, я не толстая и не большая) не совсем понимаю, почему вы решили перевести разговор в столь грубую форму, но ваше право жизнью наслаждаюсь, тоже гуляю и отдыхаю, но для меня такая готовка перед праздниками равна уюту)
Кудрі кручу сама• 03 мая 2024
Ответ дляНуКаНаКа
То есть уметь готовить теперь преступление, понимаете)
Нічний дожор• 03 мая 2024
Ответ дляНуКаНаКа
Клас. Скільки нового)) вперше роблю дріжджове тісто
Дякую за пораду
НуКаНаКа• 03 мая 2024
Ответ дляКудрі кручу сама
Хах, у меня сразу в голове песня заиграла - мама ама криминаал

НуКаНаКа• 03 мая 2024
Ответ дляНічний дожор
Дякую за пораду
Не за что
Мию чакри щоденно• 03 мая 2024
не, свекрови скинула свой рецепт, ждем) купила одну панеттоне сегодня и хватит
#Пойду_кгадалке• 03 мая 2024
Ответ дляНічний дожор
Ого. А нашо в холодильник ще?
Дивуюся, що в холоді може підійти
Бо рецепт такий) дуже зручно, якщо чесно. Я минуло року випадково спробувала такий варіант( раніше готувала по рецепту, де весь день витрачався на все.дуже смачно,але ж тааак довго), дуже сподобалось,звечора замісила,вранці сформувала,в формах в теплі підійшли і швидко випекла. Краса. І дуже смачні.
Штора с кисточкой• 03 мая 2024
Ответ дляСунуся в чужі справи
Нажаль,в мене немає хаскі:)) а щодо риби,цікаво. Ви рибу в муці а потім в білках? Чи муку в білки додаєте?
Мао_Мяо• 03 мая 2024
Крафіни
Мию чакри щоденно• 03 мая 2024
Ответ дляШтора с кисточкой
меренговый рулет
автор Не кую, не мелю • 03 мая 2024
Ответ для#Пойду_кгадалке
Так, замісила тісто,поставила в холодильник, завтра вранці спечу
Воно не впаде після холоду?
автор Не кую, не мелю • 03 мая 2024
Ответ дляТепличная
Я уже и то и то испекла и съела)
Вы шустрая)
PinkyPink• 03 мая 2024
Ответ дляНе кую, не мелю
О он же печется не за один день и вроде как тесто должно бродить несколько дней
Ні, я робила по рецепту джеймі олівера, там годин 5 на все про все
Безлім на все• 03 мая 2024
Ответ для#Пойду_кгадалке
Яка виходить пасочка? Можна рецепт. Що після холодильника?
Штора с кисточкой• 03 мая 2024
Ответ дляНуКаНаКа
Я в пакете варю и ем
Але ж не 20. Але вище написали,що можна морозити,я не знала