Не кую, не мелю• 03 мая 2024
Будете печь паски? Или краффины?
Воздух в банке• 03 мая 2024
Ответ дляukuлёля
о боги!
Хороши? Ну правда! Я из за этих зайцев все затеяла. Такие классные, купила, думаю, и че с ними делать, куда совать. Пришлось печь
Воздух в банке• 03 мая 2024
Ответ дляukuлёля
я купила циплёночков карамельных, тоже только из-за них)
Покажите
котопёс• 03 мая 2024
Ответ дляАноним_1857
давайте, до ранку настоїться)
Я напишу грамовку, по якій роблю, але там велика порція, десь 12-14 пасок середнього розміру, тож сміливо діліть на 2 чи на 4, якщо потрібно небагато.
Свіжі дріжджі 65-70 гр
Молоко 300 мл
Муки 1600 гр
Цукру 400 гр (виходять не дуже солодкі, можна додати ще 100, якщо хочете солодкі)
Сир кисломолочний 900 гр
6 яєць і 6 жовтків
200 гр масла
1 ч.л солі
400 гр родзинок, кураги, цукатів, або що любите
Ванільний цукор за смаком
Апельсинова цедра за смаком
Опара: тепле молоко+дріжджі+ 2 ст.л цукру + 4 з гіркою ст.л муки. Консистенція сметани. Дати підійти в теплому місці.
Розтерти яйця+жовтки+ цукор+сіль+ваніль
Додати сир, вимішати
Додати масло кімнатної температури, розтерти.
Додати опару, перемішати.
Додавати муку частками. Тісто липкувате, м´яке, еластичне, добре збирається в комок.
Готове тісто покласти в велику миску або великий пакет, зав´язати, але залишити багато місця для підйому, і поставити на 8-12 годин в холодильник. Я ставлю на ніч.
Ранком вийняти, дати постояти годинку при кімнатній температурі, додати цедру (за смаком) та зарані замочені та обваляні в муці сухофрукти, вимісити, розкласти по формам трохи менше ніж половину форми, дати піднятись в теплому місці, випікати до готовності спочатку 5-7 хв на 190-200, потім на 170 до готовності.
Свіжі дріжджі 65-70 гр
Молоко 300 мл
Муки 1600 гр
Сир кисломолочний 900 гр
6 яєць і 6 жовтків
200 гр масла
1 ч.л солі
Ванільний цукор за смаком
Апельсинова цедра за смаком
Розтерти яйця+жовтки+ цукор+сіль+ваніль
Додати сир, вимішати
Додати опару, перемішати.
Аноним_1857• 03 мая 2024
Ответ длякотопёс
Свіжі дріжджі 65-70 гр
Молоко 300 мл
Муки 1600 гр
Сир кисломолочний 900 гр
6 яєць і 6 жовтків
200 гр масла
1 ч.л солі
Ванільний цукор за смаком
Апельсинова цедра за смаком
Розтерти яйця+жовтки+ цукор+сіль+ваніль
Додати сир, вимішати
Додати опару, перемішати.
Свіжі дріжджі 65-70 гр
Молоко 300 мл
Муки 1600 гр
Сир кисломолочний 900 гр
6 яєць і 6 жовтків
200 гр масла
1 ч.л солі
Ванільний цукор за смаком
Апельсинова цедра за смаком
Розтерти яйця+жовтки+ цукор+сіль+ваніль
Додати сир, вимішати
Додати опару, перемішати.
Дякую!
Штора с кисточкой• 04 мая 2024
Ответ дляМейк-ап форева
Заморозить. І пізніше спекти меренговий рулет, торт київський, графські розвалини, естерхазі.
Або просто відбивні посмажити - замість яєць просто підбиті трохи білки
Мій варіант - битки посмажити з м´яса.
Штора с кисточкой• 04 мая 2024
Ответ дляГомосноб
Я трошки спекла,18 шт.пасок.
Ви їх роздавати чи продавати будете?
Штора с кисточкой• 04 мая 2024
Ответ дляВоздух в банке
Я хочу завтра при дневном свете сфотать так, как они этого заслуживают
Яка краса
Булькаю• 04 мая 2024
Ответ дляНуКаНаКа
Нет, я не толстая и не большая) не совсем понимаю, почему вы решили перевести разговор в столь грубую форму, но ваше право
жизнью наслаждаюсь, тоже гуляю и отдыхаю, но для меня такая готовка перед праздниками равна уюту)
Ой, не звертайте уваги. Я теж люблю пекти, печу хліб постійно, пасок і панетонів напекла просто купу. Я називаю це хліботерапією )
Булькаю• 04 мая 2024
Ответ дляНе кую, не мелю
Воно не впаде після холоду?
Ні, дріжджі витримують таку температуру, продовжують працювати, тільки значно повільніше
Нічний дожор• 04 мая 2024
Ответ для#Пойду_кгадалке
Там нижче скинула, гляньте,будь ласка.
Ой, вимішувала сьогодні довго( годину), я подвійну порцію готувала, так спітніла,що роздяглась до однієї футболки
теж втомилась
По вашому рецепту! Вперше в житті)
Глазур підвела, дитина прикрашала) але мені не для інсти. Дуже смачні! М´які, але не сухі, жовтенькі. Дуже вам дякую
#Пойду_кгадалке• 04 мая 2024
Ответ дляНічний дожор
По вашому рецепту! Вперше в житті)
Все прекрасно) і глазур теж)
Світлого Великодня Вам
Нічний дожор• 04 мая 2024
Ответ для#Пойду_кгадалке
Все прекрасно) і глазур теж)
Світлого Великодня Вам