04 мая в 12:22

Ура! Процес схуднення триває

Дівчатка, привітайте мене, плз.
В процесі схуднення пішов вже другий десяток мінусування кілограмів.
Було - 76.3, зараз 65.8 кг. Зріст - 165
28 4 1
Українська зірочка 04 мая в 12:25
За скільки часу?
У мене з 92 до 83,5 за три місяці з хвостиком
4 2
Ясамаякрасивая) 04 мая в 12:26
Дядьки стали більще залицятися?
Хомо_сапиенс 04 мая в 12:28
Поздравляю. Расскажите как?
Ленне-Рейма 04 мая в 12:29
Вітаю, гарний результат
автор Застряла 04 мая в 12:32
Ответ дляУкраїнська зірочка
За скільки часу?
У мене з 92 до 83,5 за три місяці з хвостиком
Нє, я повільно. Десь з листопада минулого року. Не хочу, щоб поверталося назад. Тому зробила новий режим харчування своєю звичкою
Нульовий сантиметр 04 мая в 12:31
круто, рада за вас, к лету будете красотка
Хомо_сапиенс 04 мая в 12:32
Я как-то принимала участие в марафоне. За 3 недели минус пять кило. Мне надо было 7. Потом дальше сама. Может это и не много, но как-то не получалось раньше
Сейчас силы воли не хватает. Немного сбросить и тело подтянуть
автор Застряла 04 мая в 12:32
Ответ дляЯсамаякрасивая)
Дядьки стали більще залицятися?
Я стала більш залицятися (до себе 😀)
автор Застряла 04 мая в 12:39
Ответ дляХомо_сапиенс
Поздравляю. Расскажите как?
Все просто.
Спочатку пройшла курс (в стаціонарі): лікувала депресію, бо спочатку війни їсти стала як не в себе + сон дуже погіршився. Наслідок - + 11 кг.
Як стабілізувала емоційний стан - налагодила харчування - 3 - 4 рази (без перекусів). Знизила швидкі вуглеводи, додала білку + овочів. Пару місяців займаюсь спортом (майже щодня - пілатес, фітнес йога - в залі на групових) + мазюкаюсь кремом антицелюлітним.
Коротше, нічого незвичайного 😉
Як є бажання- можу шматочок тортика, але бажання виникає нечасто 😀
Хліб - потроху (сірий, діабетичний, білого не вживаю), макарони - інколи- твёрдих сортів, каші - гречка, булгур.
Мабуть, все.
Алкоголь - пару разів на тиждень (вино, коньяк, пиво - не часто).
Палю.
46 років
Якось так
6 3
Христя в тiстi 04 мая в 12:41
Молодець. Так тримати
Бжоли-бандерівці 04 мая в 12:41
люди сами себе создают проблемы, а потом героически пытаются их решить
2 1 1
автор Застряла 04 мая в 12:42
Ответ дляХомо_сапиенс
Я как-то принимала участие в марафоне. За 3 недели минус пять кило. Мне надо было 7. Потом дальше сама. Может это и не много, но как-то не получалось раньше
Сейчас силы воли не хватает. Немного сбросить и тело подтянуть
Мені вже сила волі не потрібна. Новий режим харчування став звичкою за півроку
автор Застряла 04 мая в 12:43
Ответ дляХристя в тiстi
Молодець. Так тримати
Дякую
Жинси на дитину 04 мая в 12:43
Класс, вы молодец!
автор Застряла 04 мая в 12:43
Ответ дляБжоли-бандерівці
люди сами себе создают проблемы, а потом героически пытаются их решить
Да, ми люди такі :-)
4 1
Жинси на дитину 04 мая в 12:51
Ответ дляУкраїнська зірочка
За скільки часу?
У мене з 92 до 83,5 за три місяці з хвостиком
Вы тоже красотка, молодец!И вам быстро и не надо, у меня было за месяц минус 6, потом минус 5 .Кожа обвисла, много лишней на животе, правда 47 лет и трудно ее подтянуть, но я не сдаюсь)) .Вес был 100 кг
Люблю кетчуп 04 мая в 12:54
Ответ дляУкраїнська зірочка
За скільки часу?
У мене з 92 до 83,5 за три місяці з хвостиком
Как? Что именно вы делали?
Ліньки гуглить 04 мая в 13:11
Ответ дляБжоли-бандерівці
люди сами себе создают проблемы, а потом героически пытаются их решить
Вам от своего коммента не противно?Человек зашёл поделиться и вылезет же кто-то,чтобы нахамить.
західний_діалект 04 мая в 14:13
Ответ дляБжоли-бандерівці
люди сами себе создают проблемы, а потом героически пытаются их решить
І ви спецом зайшли повідомити цю мудрість світу? :) мабуть, проблеми у вас.
Не против 04 мая в 14:20
Молодець
Ще палити кидайте.
Шлях до зірок 04 мая в 15:04
Ответ дляЗастряла
Нє, я повільно. Десь з листопада минулого року. Не хочу, щоб поверталося назад. Тому зробила новий режим харчування своєю звичкою
скільки вам років? бо в мене після 50... метаболізм геть паршивий став. (((.
автор Застряла 04 мая в 15:46
Ответ дляНе против
Молодець
Ще палити кидайте.
Нє-а, нікада і нізачто 😉
автор Застряла 04 мая в 15:47
Ответ дляШлях до зірок
скільки вам років? бо в мене після 50... метаболізм геть паршивий став. (((.
47-й пішов
автор Застряла 04 мая в 15:50
Ответ дляЖинси на дитину
Вы тоже красотка, молодец!И вам быстро и не надо, у меня было за месяц минус 6, потом минус 5 .Кожа обвисла, много лишней на животе, правда 47 лет и трудно ее подтянуть, но я не сдаюсь)) .Вес был 100 кг
Вот я тоже этого опасалась (с учётом того, что мне 46). И если видела , что похудение идёт активнее, чем мне надо - специально увеличивала калораж. Лучше пускай месяц вес на месте стоит, чем потом думать, что с кожей делать.
Но у меня все на месте осталось - и на лице, и на животе, а попа и бедра наоборот подтянулись