Неместная Я• 04 мая 2024

Ви б з таким мужчиною звʼязались? Чесно. Це людина з особистими кордонами?

Все описане тут до деталей так і є.
Думаю, що не вірний (був помічений в пошуку масаж тіло до тіла, сказав що не для себе)
2)Давно раніше бив. Зараз вже ні
3) телефон свій ні за що не покаже (ну але тут це вважають нормою), не знаю вказувати це чи ні.
4)заробляє багато грошей, купить додому продуктів і 1 раз в рік одяг якісь лосіни , 2-3 кофти. Жадний до жінки
5) ніколи не порадиться . Тобто він собі приймає рішення а ви вже там по факту або приймаєте чи ні (а його це не колишить).
6)байдужий абсолютно до ваших сліз, в взагалі навіть якщо образить то не пошкодує і не просить пробачення - пофіг.
7)може спати пів дня а потім наніч йти з дому (то робота в його ж офісі , його офіс ).
8.змусив зробити аборт після першої дитини і при цьому казав - твоя вина. Хотіла б то залишила б , не мої проблеми
9.робота по дому то взагалі не робота для нього.
10.куди захотів туди і поїхав і на скільки днів йому треба , пофіг що ви думаєте . Вашу думку він ніколи не питав у вас , а ще якщо ви в декреті не заробляєте - ви взагалі повинні мовчати на все
11)треба ну дуже поважати його сімʼю , маму і решту (незважаючи що вони говорили хто зна що за моєю спиною).
Кто крайний?• 04 мая 2024
Ответ дляДжонсонюк
Я теж росла у дуже-дуже благополучній сім´ї. Ніхто навіть собі не уявляв в оточенні в наскільки ’’благополучній’’. Мій батько займав керівну посаду у маленькому містечку де всі всіх знали. Користувався повагою і авторитетом. За зачиненими дверима було пекло. І я, дитина , цього не усвідомлювала, теж довго думала що тато хороший, а я погана, я себе просто ненавиділа. Вже у досить дорослому віці (дякувати Богу і моєму коханому чоловіку) я зрозуміла що відбувалося насправді. А моя сестра так і не зрозуміла, знайшла собі такого ж мудака і живе з ним все життя.
Слушайте, я, наверно, лучше знаю своих бабушку и дедушку. Они воспитывали меня с полутора лет

Бюст Березуцкого• 04 мая 2024
Ответ дляНеместная Я
Я була як помішалась на общині. Просто багато років я жила для цієї людини, а тут не стало і я не знаю п жити далі. Я страждала і весь час плакала, тепер не стало - я знову плачу
Після того , як він Вам смерті побажав, Ви плачете? Не розізлились на нього? Не схотіли стати щасливою без нього? Мене прям триггернуло, було теж схоже з першим чоловіком. Казав хочу щоб ви счезли з мого життя, немов і не було. Разом з дітьми. І як нема тобі куди подітись на цьому світі,значить, тобі на ньому не місце. Тварюка, після надцяти років життя разом. Спочатку майже десять років його родича за квартиру доглядали, потім ремонт в ній робили, а потім він вирішив від сім´ї здихатись і жити в своє задоволення.
Своего не предлагать• 04 мая 2024
Ответ дляНеместная Я
Назбирати грошей? ПХАХАХАХАХАХА
вибачте. Я просто тут побиваюсь, що воно пішло тому і питаю.
які гроші назбирати? Якщо я взяла з кишень 200 грн то був кіпіш чи то я взяла бо йому т треба знати чи я взагалі чи він загубив . Кожна копійка була порахована
Ви в заручниках?
автор Неместная Я • 04 мая 2024
Ответ дляСвоего не предлагать
Ви в заручниках?
Та йой нема вже його і більше ніколи не буде
Джонсонюк• 04 мая 2024
Ответ дляКто крайний?
Ок, вибачте. Я не особисто про Вас. Я про те, що іноді благополучна родина ззовні , зсередини не така.
Тут надолго• 04 мая 2024
так вы, наверное, не работали, а сидели на его шее, да ещё не одна...
Джонсонюк• 04 мая 2024
Ответ дляТут надолго
Іноді такі чоловіки змушують жінку не пацювати. Їм потрібна 100% залежність
Ненька наша• 04 мая 2024
Зачем вам этот непотриб? Лучше уж одной быть, если других вариантов нет
Кто крайний?• 04 мая 2024
Ответ дляДжонсонюк
Вообще, причина того, что женщина выбирает абьюзера/алкаша, не всегда кроется в родительской семье

Тут надолго• 04 мая 2024
Ответ дляДжонсонюк
ага, ага...
така сильна залежність, щоб не трястися в зливу, в переповненій маршрутці на роботу.
Своего не предлагать• 04 мая 2024
Ответ дляНеместная Я
А, ну добре)
СпайдерВумен• 04 мая 2024
Вас родители ему в 11летнем возрасте продали?
Джонсонюк• 04 мая 2024
Ответ дляКто крайний?
Вивчала цю тему. Так, це не єдина причина, але найбільше поширена. Дитинство- це фундамент нашого подальшого ставлення до самого себе.
Кто крайний?• 04 мая 2024
Ответ дляДжонсонюк
Причины не только в детских травмах
Місячне Сяйво• 04 мая 2024
Бежать от такого, дальше, чем видеть. Мудак обыкновенный.
СкрипяСердцем• 04 мая 2024
Ответ дляНеместная Я
Ну в сексі там поза одна йому найбільш підходяща , і закінчення через 1,2,3 і всьо )
Ну что вам сказать, вы или на помойки себя нашли или у вас какие-то псих травмы. Вы ж ещё умудрилась дважды забеременеть от такого
Джонсонюк• 04 мая 2024
Ответ дляТут надолго
ага, ага...
Мій батько змушував маму бути домогосподаркою, внушаючи їй комплекс провини. Ми з сестрою хворіли у дитинстві (як і усі діти), тож він вдовбив їй що вона має сидіти дома з дітьми щоб не віддавати нас у садочок, бо там інфекції. В мами перша дитина заразилася у пологовому будинку стафілакоком і померла . Тому мама дуже боялася інфекцій і він на цьому грав. Потім уроки з нами треба було вчити, потім його мати шийку бедра зламала і лежала 5 років (ну не наймати ж сторонню людину, це ж соромно), коротше, мама 16 років не працювала. І він потім сам її цим попрекав. Аб´юзери вони такі
Всех анонимов аноним• 04 мая 2024
Ответ дляМастер Пис
Автору не краще, бо вона не вміє приймати рішення, навіть найпростіші. Їй необхідно, щоб рішення було прийнято за неї ,а вона поставлена перед фактом.
1000% якби той упир не пішов сам,то і жила б далі з ним, думаю такого самого знайде
Федорино Горе• 04 мая 2024
Ответ дляНеместная Я
А секс часто у вас? Скорострел?

Федорино Горе• 04 мая 2024
Ответ дляНеместная Я
мене при доньці 3 роки.
А сейчас сколько дочке лет? Сколько вам и ему?
Джонсонюк• 04 мая 2024
Ответ дляКто крайний?
Причины не только в детских травмах
Та причин тисячі можуть бути.
ГЛЮкоза• 04 мая 2024
Ответ дляНеместная Я
оте чудо мене змусило повірити що нікому я ще й з дитиною не треба
Таким инфантилизмом несёт, он заставил сделать, он заставил поверить, вы где во всем этом?

А вот где, это вы приволокли его в свою жизнь, исключительно ваш выбор в начать с ним жить, продолжать и делать от него аборты. И пока не прийдёт осознание этого, ничего не изменится, не он так следующий, а вы все та же бедная несчастная жертва
7_кг_рыбы• 04 мая 2024
Кто-то понял о чем тема?
Им двоим было плохо вместе. Месяц назад они разбежались. Автор сегодня спрашивает кто смог бы с таким связать отношения.. Мда...
неДоПриличий• 04 мая 2024
дівчата ну йолки-палки, ви серьозно вважаєте такий непотріб за чоловіка? Автор перекрестіться і подякуйте у це свято богові за те що від вас та дитинки відвів таке лихо, через деякий час самі будете соромитись того що колись кохали його, все погане мене, і ще і у вас буде щось добре в житті ось побачите, обіймаю міцно і бажаю гарних свят
Кто крайний?• 04 мая 2024
Ответ дляДжонсонюк
Та причин тисячі можуть бути.
Да
автор Неместная Я • 04 мая 2024
Ответ длянеДоПриличий
Дякую і вам гарних свят
Кастрюлька• 04 мая 2024
У жінки нікуди іти і за що жити? Бо інакше не сильно зрозуміло, нащо воно їй. Навряд чи цей чоловік здатен хоч секс нормальний дати.
Кастрюлька• 04 мая 2024
Ответ дляНеместная Я
Він сам пішов уже.
Ото вам пощастило!!! Таке зазвичай фіг збудеш
Кастрюлька• 04 мая 2024
Ответ дляВпораюсь зі всим
Ну, я вам скажу что через день к нему очередь бы стоять будет из любительниц халявы
Та дурепи закінчуються потроху. Черга... З кого черга? Ви справді думаєте, що так просто знайти нормальну жінку?
Нервогенератор• 04 мая 2024
Ответ дляНеместная Я
А накуя козе баян?