04 мая в 16:34

Ви б з таким мужчиною звʼязались? Чесно. Це людина з особистими кордонами?

Все описане тут до деталей так і є.
Думаю, що не вірний (був помічений в пошуку масаж тіло до тіла, сказав що не для себе)
2)Давно раніше бив. Зараз вже ні
3) телефон свій ні за що не покаже (ну але тут це вважають нормою), не знаю вказувати це чи ні.
4)заробляє багато грошей, купить додому продуктів і 1 раз в рік одяг якісь лосіни , 2-3 кофти. Жадний до жінки
5) ніколи не порадиться . Тобто він собі приймає рішення а ви вже там по факту або приймаєте чи ні (а його це не колишить).
6)байдужий абсолютно до ваших сліз, в взагалі навіть якщо образить то не пошкодує і не просить пробачення - пофіг.
7)може спати пів дня а потім наніч йти з дому (то робота в його ж офісі , його офіс ).
8.змусив зробити аборт після першої дитини і при цьому казав - твоя вина. Хотіла б то залишила б , не мої проблеми
9.робота по дому то взагалі не робота для нього.
10.куди захотів туди і поїхав і на скільки днів йому треба , пофіг що ви думаєте . Вашу думку він ніколи не питав у вас , а ще якщо ви в декреті не заробляєте - ви взагалі повинні мовчати на все
11)треба ну дуже поважати його сімʼю , маму і решту (незважаючи що вони говорили хто зна що за моєю спиною).
показать весь текст
Телефон Рубика 04 мая в 16:53
Ответ дляМолчалка
Чим?
Поверить в себя и свои силы.
Этот чмошник ей одно в голову вбил, люди со стороны говорят что это не так.
Это реально не так. Иногда нужно помочь человеку вылезти из этого болота.
Вам это ничего не будет стоить, а ей пойдет на пользу.
6 1
Мастер Пис 04 мая в 16:54
Ответ дляНеместная Я
оте чудо мене змусило повірити що нікому я ще й з дитиною не треба
Авторе,ви самі себе в це змусили повірити і ще до зустрічі із цим принцем
ТАЗератти 04 мая в 16:54
Ответ дляНеместная Я
Ага) а знаєте як обідно, я просила його купити щось з золота - нема грошей !!! А для друга пару тисяч доларів позичити - не проблема)
Він живе,як він рахує за потрібне,а ви живіть своєю головою,а не чекаєте,що хтось вам щось зробить.Він може вам купити,а може й ні,це його гроші.Як ви з ним живете,то все ж вас влаштовує.чи що не так?
Впораюсь зі всим 04 мая в 16:54
Ответ дляЭкспертиза

Немає слів.
Це було б наше останнє ’спілкування’.
З вашого опису то справжнє гівно.
А він ще і руки простягає і до аборту змусив.
Ну, я вам скажу что через день к нему очередь бы стоять будет из любительниц халявы
Княгиня пітьми 04 мая в 16:54
Ответ дляДжонсонюк
Багато ж заробляє і квартира (100%)його.

Після пкнкту 2 можна далі не читати
Я эгоистка, слишком себя люблю, чтоб с таким жить в его квартире?
автор Неместная Я 04 мая в 16:55
Ответ дляТАЗератти
Він живе,як він рахує за потрібне,а ви живіть своєю головою,а не чекаєте,що хтось вам щось зробить.Він може вам купити,а може й ні,це його гроші.Як ви з ним живете,то все ж вас влаштовує.чи що не так?
Ми більше не живемо разом.
Княгиня пітьми 04 мая в 16:55
Ответ дляМастер Пис
Бо ніхто більше автора не бере, а сама вона не може. Все просто
Лучше кота завести.
ЛюблюДевчонок 04 мая в 16:55
Ответ дляНеместная Я
Він сам пішов уже.
Тай,з Богом, хай йде. Гімно, а не чоловік. І скільки років життя ви витратили з тим мудаком?
Царівна Жабка 04 мая в 16:55
Я себе люблю.
І таке сміття я б переступила і не оглянулась.
Автор,ви страшна,крива і горбата?
Ви в рабстві!
ТАЗератти 04 мая в 16:55
Ответ дляНеместная Я
Він сам пішов уже.
Дякувати Богу,бо ви б самі ніколи це не скінчили.
Телефон Рубика 04 мая в 16:55
Ответ дляВпораюсь зі всим
Ну, я вам скажу что через день к нему очередь бы стоять будет из любительниц халявы
К нему будет стоять очередь из ’я его точно спасу своей любовью, со мной он будет не такой!’
Нормальная женщина с ним не свяжется.
Телефон Рубика 04 мая в 16:56
Ответ дляЦарівна Жабка
Я себе люблю.
І таке сміття я б переступила і не оглянулась.
Автор,ви страшна,крива і горбата?
Ви в рабстві!
Даже если бы она была страшная, кривая и горбатая. Это не повод с таким жить и такое терпеть.
3 1
Впораюсь зі всим 04 мая в 16:56
Ответ дляНеместная Я
оте чудо мене змусило повірити що нікому я ще й з дитиною не треба
Погодите, он ещё и нищеброд?
Мастер Пис 04 мая в 16:57
Ответ дляКнягиня пітьми
Лучше кота завести.
Автору не краще, бо вона не вміє приймати рішення, навіть найпростіші. Їй необхідно, щоб рішення було прийнято за неї ,а вона поставлена перед фактом.
Молчалка 04 мая в 16:57
Ответ дляТелефон Рубика
Поверить в себя и свои силы.
Этот чмошник ей одно в голову вбил, люди со стороны говорят что это не так.
Это реально не так. Иногда нужно помочь человеку вылезти из этого болота.
Вам это ничего не будет стоить, а ей пойдет на пользу.
Як раз навпаки. Автор продовжує в голові з ним сперечатися і йому (насправді собі) доводити, що він неправий. Але фокус лишається на ньому, он накатала ціле простирадло. Це шлях в нікуди.
Джонсонюк 04 мая в 16:57
Ответ дляНеместная Я
Він сам пішов уже.
Не вздумайте пустити його обратно!!!! Коли приповзе , а він приповзе., тобто, спочатку спробує горделиво повернутися, і якщо перші спроби не пройдуть, то вже приповзе
Княгиня пітьми 04 мая в 16:58
Ответ дляМастер Пис
Автору не краще, бо вона не вміє приймати рішення, навіть найпростіші. Їй необхідно, щоб рішення було прийнято за неї ,а вона поставлена перед фактом.
Тогда надо психолога заводить
автор Неместная Я 04 мая в 16:59
Ответ дляДжонсонюк
Не вздумайте пустити його обратно!!!! Коли приповзе , а він приповзе., тобто, спочатку спробує горделиво повернутися, і якщо перші спроби не пройдуть, то вже приповзе
Ні ви що) він ще й на мене навішав стільки почуття провини - я всьо я з тобою більше ніколи нічого, тільки буду деколи з дитиною час проводити , з тобою більше не буду) він не приповзе ніколи, тому варіант такий треба виключати відразу
4 1
Джонсонюк 04 мая в 16:59
Ответ дляКнягиня пітьми
Тогда надо психолога заводить
Дуже дорого.
Джонсонюк 04 мая в 17:00
Ответ дляНеместная Я
Ні ви що) він ще й на мене навішав стільки почуття провини - я всьо я з тобою більше ніколи нічого, тільки буду деколи з дитиною час проводити , з тобою більше не буду) він не приповзе ніколи, тому варіант такий треба виключати відразу
Як мало у Вас життєвого досвіду
Natalia505 04 мая в 17:01
Ответ дляКнягиня пітьми
Лучше кота завести.
Сто відсотків.
Княгиня пітьми 04 мая в 17:01
Ответ дляНеместная Я
Ні ви що) він ще й на мене навішав стільки почуття провини - я всьо я з тобою більше ніколи нічого, тільки буду деколи з дитиною час проводити , з тобою більше не буду) він не приповзе ніколи, тому варіант такий треба виключати відразу
Извините, а зачем он вам?
Вы его любите?
Кто крайний? 04 мая в 17:01
Нет
Княгиня пітьми 04 мая в 17:02
Ответ дляNatalia505
Сто відсотків.
Еще и ночью будет греть и мурчать, а не храпеть и пердеть( сори)
Жена аллигатора 04 мая в 17:03
Ответ дляНеместная Я
мене при доньці 3 роки.
то що вам ще невідомо про ці стосунки?
Він аб´юзер, ви жертва, і так буде завжди з ним.
До чого тут кордони?
автор Неместная Я 04 мая в 17:03
Ответ дляКнягиня пітьми
Еще и ночью будет греть и мурчать, а не храпеть и пердеть( сори)
А ми спали в різних кімнатах. Вночі мене теж ніхто не грів
Кто крайний? 04 мая в 17:03
Ответ дляКнягиня пітьми
Лучше кота завести.
Зачем автору кот, если ей нужен мужчина?
Стебель березы 04 мая в 17:03
Ответ дляМастер Пис
Бо ніхто більше автора не бере, а сама вона не може. Все просто
Я щиро не розумію чого сама не може. Вона ж наче не інвалід, доросла вже людина. Життя вічно не триває, нашо його паскудити поряд з такою людиною
Княгиня пітьми 04 мая в 17:04
Ответ дляНеместная Я
А ми спали в різних кімнатах. Вночі мене теж ніхто не грів
Еще раз спрошу, зачем он вам?
Княгиня пітьми 04 мая в 17:05
Ответ дляКто крайний?
Зачем автору кот, если ей нужен мужчина?
Ну пока у нее нет ни того ни другого.