04 мая в 16:34

Ви б з таким мужчиною звʼязались? Чесно. Це людина з особистими кордонами?

Все описане тут до деталей так і є.
Думаю, що не вірний (був помічений в пошуку масаж тіло до тіла, сказав що не для себе)
2)Давно раніше бив. Зараз вже ні
3) телефон свій ні за що не покаже (ну але тут це вважають нормою), не знаю вказувати це чи ні.
4)заробляє багато грошей, купить додому продуктів і 1 раз в рік одяг якісь лосіни , 2-3 кофти. Жадний до жінки
5) ніколи не порадиться . Тобто він собі приймає рішення а ви вже там по факту або приймаєте чи ні (а його це не колишить).
6)байдужий абсолютно до ваших сліз, в взагалі навіть якщо образить то не пошкодує і не просить пробачення - пофіг.
7)може спати пів дня а потім наніч йти з дому (то робота в його ж офісі , його офіс ).
8.змусив зробити аборт після першої дитини і при цьому казав - твоя вина. Хотіла б то залишила б , не мої проблеми
9.робота по дому то взагалі не робота для нього.
10.куди захотів туди і поїхав і на скільки днів йому треба , пофіг що ви думаєте . Вашу думку він ніколи не питав у вас , а ще якщо ви в декреті не заробляєте - ви взагалі повинні мовчати на все
11)треба ну дуже поважати його сімʼю , маму і решту (незважаючи що вони говорили хто зна що за моєю спиною).
показать весь текст
Стебель березы 04 мая в 17:05
Ответ дляНеместная Я
Він сам пішов уже.
Ну так радійте. Бог вас любить і під свято забрав мудака із вашого життя.
І замки обов´язково поміняйте, щоб він не потрапив до квартири.
Впораюсь зі всим 04 мая в 17:05
Ответ дляТелефон Рубика
К нему будет стоять очередь из ’я его точно спасу своей любовью, со мной он будет не такой!’
Нормальная женщина с ним не свяжется.
Вы правы. Но вы нормальных много знаете?)))
автор Неместная Я 04 мая в 17:05
Ответ дляКнягиня пітьми
Еще раз спрошу, зачем он вам?
Мені образливо, що коли я мала піти я цього не зробила, а він це зробив. Я настільки звикла жити в гімні, що тепер коли вдома спокій я не знаю як жити далі.
4 2
автор Неместная Я 04 мая в 17:06
Ответ дляСтебель березы
Я щиро не розумію чого сама не може. Вона ж наче не інвалід, доросла вже людина. Життя вічно не триває, нашо його паскудити поряд з такою людиною
Я стала ментальний інвалід, то ще гірше
3 1
Впораюсь зі всим 04 мая в 17:07
Ответ дляНеместная Я
Ні ви що) він ще й на мене навішав стільки почуття провини - я всьо я з тобою більше ніколи нічого, тільки буду деколи з дитиною час проводити , з тобою більше не буду) він не приповзе ніколи, тому варіант такий треба виключати відразу
И не такие проползали, уж поверьте😂
автор Неместная Я 04 мая в 17:07
Ответ дляДжонсонюк
Як мало у Вас життєвого досвіду
Та ні) я таке дурне я ще бігла за ним просила вернись (дурочка) а він типу відстань я ніколи не повернусь ти така сякі
автор Неместная Я 04 мая в 17:07
Ответ дляВпораюсь зі всим
И не такие проползали, уж поверьте😂
Та де ні) то вже скоро буде місяць))
Мона Лиза 04 мая в 17:08
автор, ни одной причины не вижу быть с таким мужчиной. Это Мудак с большой буквы.
Мона Лиза 04 мая в 17:09
Ответ дляНеместная Я
мене при доньці 3 роки.
мне вас очень жаль. Очень надеюсь ,что вы найдете силы уйти от него как можно скорее. и жаль вашу дочь, если не уйдете
Впораюсь зі всим 04 мая в 17:09
Ответ дляНеместная Я
Я стала ментальний інвалід, то ще гірше
Обратитесь к специалисту за помощью. Я не шучу. Сама такое проходила. Вылечили, вроде)
автор Неместная Я 04 мая в 17:10
Ответ дляМона Лиза
мне вас очень жаль. Очень надеюсь ,что вы найдете силы уйти от него как можно скорее. и жаль вашу дочь, если не уйдете
Мене вже вище вітали, воно само пішло
Стебель березы 04 мая в 17:10
Ответ дляКто крайний?
Зачем автору кот, если ей нужен мужчина?
Будь-який чоловік? Навіщо? Аби був?
В нинішньому стані автор такого самого і знайде. Їй спочатку треба свою самооцінку і самоповаги десь відшукати, зрозуміти чого вона сама від життя хоче і чого не хоче, і тоді вже когось шукати. Причому не треба ці пошуки метою всього життя робити
Бюст Березуцкого 04 мая в 17:10
Ответ дляНеместная Я
Я стала ментальний інвалід, то ще гірше
Скільки Вам років? Скільки років прожили з чоловіком? Чи є у вас батьки?
Мона Лиза 04 мая в 17:10
Ответ дляНеместная Я
Мене вже вище вітали, воно само пішло
Жаль ,что не выгнали. А если будет проситься обратно?
автор Неместная Я 04 мая в 17:11
Ответ дляБюст Березуцкого
Скільки Вам років? Скільки років прожили з чоловіком? Чи є у вас батьки?
30.
Немає
6 років
Княгиня пітьми 04 мая в 17:11
Ответ дляНеместная Я
Мені образливо, що коли я мала піти я цього не зробила, а він це зробив. Я настільки звикла жити в гімні, що тепер коли вдома спокій я не знаю як жити далі.
Вам бы к психологу или таблетки попить..,
Или в крайнем случае почитать что то о жертвах
Кто крайний? 04 мая в 17:11
Ответ дляКнягиня пітьми
Ну пока у нее нет ни того ни другого.
Значит, нужно искать нормального мужчину
Капитошечка 04 мая в 17:11
Ответ дляНеместная Я
мене при доньці 3 роки.
у вас явно папа алкаш и мать неблагополучная,
иначе не было бы всего этого
Княгиня пітьми 04 мая в 17:11
Ответ дляКто крайний?
Значит, нужно искать нормального мужчину
Или кота)))🐈
автор Неместная Я 04 мая в 17:12
Ответ дляМона Лиза
Жаль ,что не выгнали. А если будет проситься обратно?
Та не буде він проситись назад) вже собі квартиру іншу зняв) в нього вже нове прекрасне життя, а мені тепер то все розгрібати. Коли на початках я писала вернись (страшно мені було), то він сказав ніколи не вернусь, ми максимум і то типу не факт будемо тільки батьками дитині всьо
Телефон Рубика 04 мая в 17:12
Ответ дляВпораюсь зі всим
Вы правы. Но вы нормальных много знаете?)))
Но а Вы много знаете тех, кто согласен няньчить свекровь, если муж не даёт ни денег, ни уважения, ни-че-го.
Кто крайний? 04 мая в 17:16
Ответ дляНеместная Я
Я стала ментальний інвалід, то ще гірше
Да, это хуже чем физическая инвалидность
Мона Лиза 04 мая в 17:12
Ответ дляНеместная Я
Та не буде він проситись назад) вже собі квартиру іншу зняв) в нього вже нове прекрасне життя, а мені тепер то все розгрібати. Коли на початках я писала вернись (страшно мені було), то він сказав ніколи не вернусь, ми максимум і то типу не факт будемо тільки батьками дитині всьо
капец... вот это вас убитая самооценка
Телефон Рубика 04 мая в 17:13
Ответ дляНеместная Я
Я стала ментальний інвалід, то ще гірше
Выбирайтесь из этого состояния. Все реально! Сколько Вам лет?
Впораюсь зі всим 04 мая в 17:13
Ответ дляТелефон Рубика
Но а Вы много знаете тех, кто согласен няньчить свекровь, если муж не даёт ни денег, ни уважения, ни-че-го.
Знаю таких, спасать же нужно. То его, то маму его.
Джонсонюк 04 мая в 17:13
Ответ дляНеместная Я
Та ні) я таке дурне я ще бігла за ним просила вернись (дурочка) а він типу відстань я ніколи не повернусь ти така сякі
Ну хоч усвідомлюєте що дурепа, вже краще.
автор Неместная Я 04 мая в 17:13
Ответ дляТелефон Рубика
Но а Вы много знаете тех, кто согласен няньчить свекровь, если муж не даёт ни денег, ни уважения, ни-че-го.
Він ще казав , що це я нічого йому не даю. І якщо мене не стане, ( а з Божою поміччю я вмру скоро, то він таке казав) то у його житті нічого не зміниться. Бо я нульова
Готова прибирання з дитиною то всі можуть
Телефон Рубика 04 мая в 17:13
Ответ дляНеместная Я
Та ні) я таке дурне я ще бігла за ним просила вернись (дурочка) а він типу відстань я ніколи не повернусь ти така сякі
На коліна падали?)))
Стебель березы 04 мая в 17:13
Ответ дляНеместная Я
Я стала ментальний інвалід, то ще гірше
Займіть свій час, кожен день, щоб не було часу страждати. Прям плани на кожен день пишіть і їх дотримуйтеся. Працюйте, з дитиною час проводьте, англійську вчить, читайте книжки, якщо було якесь хоббі, то повертайтеся до нього. Гуляйте побільше і з часом вам стане легше.
І не торопіьься заводити нові стосунки, в такому стані можете вляпатися ще раз
автор Неместная Я 04 мая в 17:13
Ответ дляТелефон Рубика
На коліна падали?)))
Ні🙃