04 мая в 16:34

Ви б з таким мужчиною звʼязались? Чесно. Це людина з особистими кордонами?

Все описане тут до деталей так і є.
Думаю, що не вірний (був помічений в пошуку масаж тіло до тіла, сказав що не для себе)
2)Давно раніше бив. Зараз вже ні
3) телефон свій ні за що не покаже (ну але тут це вважають нормою), не знаю вказувати це чи ні.
4)заробляє багато грошей, купить додому продуктів і 1 раз в рік одяг якісь лосіни , 2-3 кофти. Жадний до жінки
5) ніколи не порадиться . Тобто він собі приймає рішення а ви вже там по факту або приймаєте чи ні (а його це не колишить).
6)байдужий абсолютно до ваших сліз, в взагалі навіть якщо образить то не пошкодує і не просить пробачення - пофіг.
7)може спати пів дня а потім наніч йти з дому (то робота в його ж офісі , його офіс ).
8.змусив зробити аборт після першої дитини і при цьому казав - твоя вина. Хотіла б то залишила б , не мої проблеми
9.робота по дому то взагалі не робота для нього.
10.куди захотів туди і поїхав і на скільки днів йому треба , пофіг що ви думаєте . Вашу думку він ніколи не питав у вас , а ще якщо ви в декреті не заробляєте - ви взагалі повинні мовчати на все
11)треба ну дуже поважати його сімʼю , маму і решту (незважаючи що вони говорили хто зна що за моєю спиною).
показать весь текст
Федорино Горе 04 мая в 19:00
Ответ дляНеместная Я
Дякую і вам гарних свят
Автор, у меня была почти такая же ситуация, до сих пор помню мои 28 лет, избиения, слова ’ты с ребёнком никому не нужна’, экономия на прокладки (2012, Always тогда 5 грн стоили, а денег было дофига), короче, много всего из того, что Вы описали. Хотя до декрета я зарабатывала в 2 раза больше него.
До беременности ни одного звоночка, подарки - золото, путешествия, шмотки.
После - как оборотень стал.
Сбежала от него с ребёнком только спустя 5 лет.
Начала жить счастливой счастливой жизнью, хотя он меня преследовал ещё 8 лет, но потом нашёл какую-то дуру, и отстал наконец-то...

Не жалейте ни капли!!! Наконец-то Вы свободная, молодая, красивая!
Бегом на СЗ, там от поклонников отбоя не будет. Только не соглашайтесь на быстрый секс!
Пусть Вас покружат во внимании и заботе!
2 1
Кокосиха 04 мая в 19:15
Мадам мазохистка?
Elena_Kiev_Solomenskiy 04 мая в 19:36
че ж вы под такого бросились-то?
Телячі ніжноСті 04 мая в 19:40
чесно, я в шоці. Ви попали у залежні стосунки і вам треба проф допомога. А про бив при дитині, то взагалі. Непотріб це, а не чоловік. Самоліквідувався і слава Богу
Xena83 04 мая в 20:39
Навіщо він вам? Скоріше за все не цінить, бо є хтось на стороні в нього. Кидайте його, не треба він вам. Знайдеться кращий, якщо будете поважати і любити себе
Срочнокпсихологу 04 мая в 21:03
Ответ дляНеместная Я
Ми більше не живемо разом.
Поздоровляю. У Вас попереду прекрасне життя без ущербного виродка.
Заместитель Анонима 04 мая в 22:10
Мужик Водолей?
Ласунка 04 мая в 22:13
Ответ дляНеместная Я
я просто так питаю, а може воно так має бути? Я вже забула, як воно має бути.
Автор, тема, вроде, про минусы мужика, но противно именно от вас.
Это ж какой дебилкой нужно быть, чтоб терпеть такое и ещё думать, что это норма. Фу, вы противны
автор Неместная Я 04 мая в 22:30
Ответ дляЗаместитель Анонима
Мужик Водолей?
Овен.
автор Неместная Я 04 мая в 22:30
Ответ дляЛасунка
Автор, тема, вроде, про минусы мужика, но противно именно от вас.
Это ж какой дебилкой нужно быть, чтоб терпеть такое и ещё думать, что это норма. Фу, вы противны
😭😭😭я сама собі вже стала противна
Цілий день плачу, як я могла таке з собою зробити. Завтра таке свято, а в мене в душі печаль і образа на себе і на нього і жаль за дитину.
Клептоманка 04 мая в 22:31
давно раніше бив - далі навіть не читала.
ні. це прям я хз як себе зневажати треба, щоб повертатися до чоловіка, який підіймав на вас руку.
автор Неместная Я 04 мая в 22:31
Ответ дляКлептоманка
давно раніше бив - далі навіть не читала.
ні. це прям я хз як себе зневажати треба, щоб повертатися до чоловіка, який підіймав на вас руку.
Так, я впала нижче плінтусу.
Все возможно 04 мая в 22:39
У вас 9 життів чи вічна молодість що гаяти честь на таких козлів?
Все возможно 04 мая в 22:42
І що ви робили з ним після того як він вас бив? Спочатку треба з самооцінкою працювати, полюбити себе, а потім виходити заміж.
Ласунка 04 мая в 23:02
Ответ дляНеместная Я
😭😭😭я сама собі вже стала противна
Цілий день плачу, як я могла таке з собою зробити. Завтра таке свято, а в мене в душі печаль і образа на себе і на нього і жаль за дитину.
Все в ваших руках
Пацака-задирака 04 мая в 23:22
леопардовые лосины я и сама себе куплю. нехай трохи дупка погладшае. нах такой муж ?
Невгамовна сила 04 мая в 23:37
Ответ дляНеместная Я
Так, я впала нижче плінтусу.
Автор, з якого ви міста чи, принаймні, області?
жінка незаміжня 05 мая в 16:06
Я думаю что ещё много ещё зависит от женщины тоже. Конечно, автор, Вы сильно мягкая по характеру, и Ваш муж себе позволил сесть Вам на голову.
Он плохой. Видимо его родители его плохо воспитывали.
Ему нужна жесткая женщина, чтоб его посылала, а он будет пытаться стать хорошим для нее.
Лично я, послала бы его сразу.

Вы молодая, то что у Вас ребенок это хорошо. Дальше Вы можете найти хорошего мужчину. Нужно верить в себя!
Я первый раз развелась в 36 лет с ребенком 3 года. Думала что уже все, нет возможности найти другого. Но поверьте, все ещё впереди! Конечно я нашла второго мужа, родила второго ребенка.
автор Неместная Я 05 мая в 16:19
Ответ дляжінка незаміжня
Я думаю что ещё много ещё зависит от женщины тоже. Конечно, автор, Вы сильно мягкая по характеру, и Ваш муж себе позволил сесть Вам на голову.
Он плохой. Видимо его родители его плохо воспитывали.
Ему нужна жесткая женщина, чтоб его посылала, а он будет пытаться стать хорошим для нее.
Лично я, послала бы его сразу.

Вы молодая, то что у Вас ребенок это хорошо. Дальше Вы можете найти хорошего мужчину. Нужно верить в себя!
Я первый раз развелась в 36 лет с ребенком 3 года. Думала что уже все, нет возможности найти другого. Но поверьте, все ещё впереди! Конечно я нашла второго мужа, родила второго ребенка.
Я пробувала і так і так, але в більшості я плясала особливо в кінці під його дудку , так скажемо. Так мені зараз також здається, що це кінець світу. Я дуже мріяла про свою і ще одну дитину, а зараз здається що вже не буде ніколи ні другої дитини ні нічого в моєму житті… дякую вам за підтримку! Мені важко що витратила роки і все дарма він більше ніколи не повернеться до мене