04 мая в 16:34

Ви б з таким мужчиною звʼязались? Чесно. Це людина з особистими кордонами?

Все описане тут до деталей так і є.
Думаю, що не вірний (був помічений в пошуку масаж тіло до тіла, сказав що не для себе)
2)Давно раніше бив. Зараз вже ні
3) телефон свій ні за що не покаже (ну але тут це вважають нормою), не знаю вказувати це чи ні.
4)заробляє багато грошей, купить додому продуктів і 1 раз в рік одяг якісь лосіни , 2-3 кофти. Жадний до жінки
5) ніколи не порадиться . Тобто він собі приймає рішення а ви вже там по факту або приймаєте чи ні (а його це не колишить).
6)байдужий абсолютно до ваших сліз, в взагалі навіть якщо образить то не пошкодує і не просить пробачення - пофіг.
7)може спати пів дня а потім наніч йти з дому (то робота в його ж офісі , його офіс ).
8.змусив зробити аборт після першої дитини і при цьому казав - твоя вина. Хотіла б то залишила б , не мої проблеми
9.робота по дому то взагалі не робота для нього.
10.куди захотів туди і поїхав і на скільки днів йому треба , пофіг що ви думаєте . Вашу думку він ніколи не питав у вас , а ще якщо ви в декреті не заробляєте - ви взагалі повинні мовчати на все
11)треба ну дуже поважати його сімʼю , маму і решту (незважаючи що вони говорили хто зна що за моєю спиною).
показать весь текст
очки_ннадо 04 мая в 16:45
Ответ дляНеместная Я
мене при доньці 3 роки.
Автор,это уже не помню какая по счету ваша тема,что вы хотите?
11 1
автор Неместная Я 04 мая в 16:46
Ответ дляочки_ннадо
Автор,это уже не помню какая по счету ваша тема,что вы хотите?
то були не мої , ті я теж читала
1 1
Телефон Рубика 04 мая в 16:46
Ответ дляНеместная Я
оте чудо мене змусило повірити що нікому я ще й з дитиною не треба
Много Вы трупов женщин видели вдоль дороги, после того как от них мужики ушли?
Бо я ниразу....
А все такие чмошники говорят эту фразу. Вот слово в слово.
И никому не нужна будешь и здохнешь и что угодно.
Ага.
20 1
автор Неместная Я 04 мая в 16:47
Ответ дляТелефон Рубика
Много Вы трупов женщин видели вдоль дороги, после того как от них мужики ушли?
Бо я ниразу....
А все такие чмошники говорят эту фразу. Вот слово в слово.
И никому не нужна будешь и здохнешь и что угодно.
Ага.
Ні але по самооцінці вдарило. І що він собі грошей зібрав і заробив а я ні
Экспертиза 04 мая в 16:47
Ответ дляShtornica
То воно пішло?
Хай йде! З Богом...
Хай йде нах..
Shtornica 04 мая в 16:48
Ми вас вітаємо! Бог вас любить)
А от підняти свою самооцінку треба срочно! Щоб таке саме не прибилося...
Ви ж розумієте, що це ви чимось його притягнули.
Бажаю вам знайти віру і силу збудувати своє найкраще життя)
11 2
Стебель березы 04 мая в 16:48
Ответ дляНеместная Я
Ну в сексі там поза одна йому найбільш підходяща , і закінчення через 1,2,3 і всьо )
Автор, навіщо він вам. Вибачте, ви себе на смітнику знайшли що таке терпите? Заради чого? Статусу заміжньої жінки?
Телефон Рубика 04 мая в 16:48
Ответ дляНеместная Я
Ні але по самооцінці вдарило. І що він собі грошей зібрав і заробив а я ні
Хай идёт с Богом. Забудьте о нем.
Джонсонюк 04 мая в 16:48
Ответ дляНеместная Я
Помилилися. В нього не було своєї квартири, собі гроші збирав на неї і вже назбирав) але купить собі вже без мене
Ну, так це ще гірше ніж була б його особиста. Бо він тепер за ваші з ним спільні гроші купить собі квартиру.
3 2 1
Natalia505 04 мая в 16:48
Ответ дляНеместная Я
я просто так питаю, а може воно так має бути? Я вже забула, як воно має бути.
Тікайте, автор, це просто жах, все що ви написали. І плювати на його великі гроші. Він вб´є вам і ваші дитині здоров´я.
Молчалка 04 мая в 16:49
Масаж тіло до тіла не для себе мені особливо сподобався!
8 2
ТАЗератти 04 мая в 16:49
Ні,мені вже ніякий не потрібен,а ще таке.
автор Неместная Я 04 мая в 16:49
Ответ дляShtornica
Ми вас вітаємо! Бог вас любить)
А от підняти свою самооцінку треба срочно! Щоб таке саме не прибилося...
Ви ж розумієте, що це ви чимось його притягнули.
Бажаю вам знайти віру і силу збудувати своє найкраще життя)
Дякую! Просто тепер навіть не знаю з чого почати! Вибачте я з ним навіть сексу нормально не мала. А завжди так хотілось. Навіть це я повинна була випрошувати.
11 3 1
Молчалка 04 мая в 16:49
Ответ дляочки_ннадо
Автор,это уже не помню какая по счету ваша тема,что вы хотите?
Хоче, щоб всі пожаліли.
автор Неместная Я 04 мая в 16:50
Ответ дляМолчалка
Масаж тіло до тіла не для себе мені особливо сподобався!
Так, він казав я шукав другові ми сиділи там , бо його жінка десь там вже його давно вигнала
Впораюсь зі всим 04 мая в 16:50
Ответ дляНеместная Я
Ну в сексі там поза одна йому найбільш підходяща , і закінчення через 1,2,3 і всьо )
Вы жена или кто? Откуда эти все подробности о нем?
Голубка миру 04 мая в 16:50
Ответ дляСтебель березы
Автор, навіщо він вам. Вибачте, ви себе на смітнику знайшли що таке терпите? Заради чого? Статусу заміжньої жінки?
Згодна. Автор, навіщо вам він?
успокойте_Меня 04 мая в 16:50
Ответ дляКнягиня пітьми
Нахера оно нужно?
Хах. На этом комменте тему можно было закрывать.
Полностью с вами согласна!
Экспертиза 04 мая в 16:50
Ответ дляНеместная Я
Дякую! Просто тепер навіть не знаю з чого почати! Вибачте я з ним навіть сексу нормально не мала. А завжди так хотілось. Навіть це я повинна була випрошувати.
Ви його кохали?
Як можна було таке підібрати?
Молчалка 04 мая в 16:50
Ответ дляНеместная Я
Так, він казав я шукав другові ми сиділи там , бо його жінка десь там вже його давно вигнала
От вона, справжня чоловіча дружба!
Телефон Рубика 04 мая в 16:51
Ответ дляочки_ннадо
Автор,это уже не помню какая по счету ваша тема,что вы хотите?
Не важно какая по счету. Человеку нужно выговориться. Вам все равно, Вы почитали и пошли мимо, забыли через 2 минуты.
А ей это поможет.
8 1
автор Неместная Я 04 мая в 16:52
Ответ дляМолчалка
От вона, справжня чоловіча дружба!
Ага) а знаєте як обідно, я просила його купити щось з золота - нема грошей !!! А для друга пару тисяч доларів позичити - не проблема)
Молчалка 04 мая в 16:52
Ответ дляТелефон Рубика
Не важно какая по счету. Человеку нужно выговориться. Вам все равно, Вы почитали и пошли мимо, забыли через 2 минуты.
А ей это поможет.
Чим?
автор Неместная Я 04 мая в 16:52
Ответ дляЭкспертиза
Ви його кохали?
Як можна було таке підібрати?
Спочатку ні. Потім мені щось сталось в голові 🫠🙄🙄🙄🙄🙄🙄🙄
5 1
Мастер Пис 04 мая в 16:52
Ответ дляКнягиня пітьми
Нахера оно нужно?
Бо ніхто більше автора не бере, а сама вона не може. Все просто
Джонсонюк 04 мая в 16:52
Ответ дляМолчалка
Масаж тіло до тіла не для себе мені особливо сподобався!
То дрібниця, у порівнянні з рештою його чеснот. Така собі, вішенка на торті🍒
Стебель березы 04 мая в 16:52
Ответ дляНеместная Я
оте чудо мене змусило повірити що нікому я ще й з дитиною не треба
Авторе, чесно, краще бути самою з дитиною, ніж з таким мудаком поруч. Пройшли часи, коли розлучення означало для жінки голодну смерть.
21 століття на дворі, ви можете сама працювати, вирішувати побутові моменти і ростити дитину в нормальній атмосфері, а не з дитинства їй такий приклад подавати.
Те, що ви пишете, не нормально.
І питання до вас лише одне, коли ви нарешті від нього підете?
Княгиня пітьми 04 мая в 16:53
Ответ дляуспокойте_Меня
Хах. На этом комменте тему можно было закрывать.
Полностью с вами согласна!
Вообще не понимаю, что обсуждать…
автор Неместная Я 04 мая в 16:53
Ответ дляСтебель березы
Авторе, чесно, краще бути самою з дитиною, ніж з таким мудаком поруч. Пройшли часи, коли розлучення означало для жінки голодну смерть.
21 століття на дворі, ви можете сама працювати, вирішувати побутові моменти і ростити дитину в нормальній атмосфері, а не з дитинства їй такий приклад подавати.
Те, що ви пишете, не нормально.
І питання до вас лише одне, коли ви нарешті від нього підете?
Він сам пішов уже.
Впораюсь зі всим 04 мая в 16:53
Все, поняла.
Вопрос странно поставлен, подумала может вы пристроить хотите его)
Он не уважает вас и не уважал, видимо. Весь ваш текст об этом. При любом удобном случае вы окажетесь на улице, в лучшем случае с ребенком. В худшем-одна.