04 мая в 16:34

Ви б з таким мужчиною звʼязались? Чесно. Це людина з особистими кордонами?

Все описане тут до деталей так і є.
Думаю, що не вірний (був помічений в пошуку масаж тіло до тіла, сказав що не для себе)
2)Давно раніше бив. Зараз вже ні
3) телефон свій ні за що не покаже (ну але тут це вважають нормою), не знаю вказувати це чи ні.
4)заробляє багато грошей, купить додому продуктів і 1 раз в рік одяг якісь лосіни , 2-3 кофти. Жадний до жінки
5) ніколи не порадиться . Тобто він собі приймає рішення а ви вже там по факту або приймаєте чи ні (а його це не колишить).
6)байдужий абсолютно до ваших сліз, в взагалі навіть якщо образить то не пошкодує і не просить пробачення - пофіг.
7)може спати пів дня а потім наніч йти з дому (то робота в його ж офісі , його офіс ).
8.змусив зробити аборт після першої дитини і при цьому казав - твоя вина. Хотіла б то залишила б , не мої проблеми
9.робота по дому то взагалі не робота для нього.
10.куди захотів туди і поїхав і на скільки днів йому треба , пофіг що ви думаєте . Вашу думку він ніколи не питав у вас , а ще якщо ви в декреті не заробляєте - ви взагалі повинні мовчати на все
11)треба ну дуже поважати його сімʼю , маму і решту (незважаючи що вони говорили хто зна що за моєю спиною).
показать весь текст
Джонсонюк 04 мая в 17:14
Ответ дляНеместная Я
Та де ні) то вже скоро буде місяць))
За півроку-рік чекайте. Послухайте ’’старушку’’.
Телефон Рубика 04 мая в 17:14
Ответ дляНеместная Я
30.
Немає
6 років
Молодая девочка, все у Вас будет хорошо!
Кто крайний? 04 мая в 17:14
Ответ дляСтебель березы
Будь-який чоловік? Навіщо? Аби був?
В нинішньому стані автор такого самого і знайде. Їй спочатку треба свою самооцінку і самоповаги десь відшукати, зрозуміти чого вона сама від життя хоче і чого не хоче, і тоді вже когось шукати. Причому не треба ці пошуки метою всього життя робити
Это да
Телефон Рубика 04 мая в 17:15
Ответ дляНеместная Я
Ні🙃
Уже легче)
Кто крайний? 04 мая в 17:15
Ответ дляКапитошечка
у вас явно папа алкаш и мать неблагополучная,
иначе не было бы всего этого
Не факт. У моей матери были нормальные родители, но мужчины, которых она выбирала, оказывались мудаками
автор Неместная Я 04 мая в 17:16
Ответ дляДжонсонюк
За півроку-рік чекайте. Послухайте ’’старушку’’.
Ніяка я впевнена ви не старушка) я сама просилась він сказав ніколи і ні за що))
Кто крайний? 04 мая в 17:16
Ответ дляКнягиня пітьми
Или кота)))🐈
Зачем?
автор Неместная Я 04 мая в 17:16
Ответ дляКто крайний?
Не факт. У моей матери были нормальные родители, но мужчины, которых она выбирала, оказывались мудаками
Та ні, в мене не алкаші) але тато був абюзером
Капитошечка 04 мая в 17:17
Ответ дляКто крайний?
Не факт. У моей матери были нормальные родители, но мужчины, которых она выбирала, оказывались мудаками
нет .
они только казались нормальными
Глаголиця 04 мая в 17:18
А скільки йому років?
автор Неместная Я 04 мая в 17:18
Ответ дляГлаголиця
А скільки йому років?
Стебель березы 04 мая в 17:18
Ответ дляНеместная Я
Та ні, в мене не алкаші) але тато був абюзером
І ви потім знайшли такого ж чоловіка. Радійте дуже, що цей відвалився, бо потім і ваша дочка б повторила цей сімейний сценарій, такий собі круговорот страждань із покоління в покоління
Copy-Paste 04 мая в 17:18
Посмотрите суд над бишимбаевым. Вот оно было точно такое же, в итоге убило свою жену .
Бегите пока не поздно .
Кто крайний? 04 мая в 17:18
Ответ дляКапитошечка
нет .
они только казались нормальными
Они такими были
Бюст Березуцкого 04 мая в 17:18
Ответ дляНеместная Я
Ніяка я впевнена ви не старушка) я сама просилась він сказав ніколи і ні за що))
Автор, так а сама собі Ви можете відповісти, навіщо Вам це мудло? В Вашому описі життя з ним нема позитиву, нема плюсів. Ви на продукти сама не зможете заробити?
автор Неместная Я 04 мая в 17:18
Ответ дляCopy-Paste
Посмотрите суд над бишимбаевым. Вот оно было точно такое же, в итоге убило свою жену .
Бегите пока не поздно .
Я дивилась) в них одна схожість - така сама байдужість в очах. Отак само
Глаголиця 04 мая в 17:18
Ответ дляочки_ннадо
Автор,это уже не помню какая по счету ваша тема,что вы хотите?
В мене такий самий, може то я писала
Джонсонюк 04 мая в 17:19
Ответ дляНеместная Я
Ніяка я впевнена ви не старушка) я сама просилась він сказав ніколи і ні за що))
Ви б могли бути моєю донькою, за віком.
Захистить свою дитинку від цього мудака. Будь ласка .
автор Неместная Я 04 мая в 17:19
Ответ дляБюст Березуцкого
Автор, так а сама собі Ви можете відповісти, навіщо Вам це мудло? В Вашому описі життя з ним нема позитиву, нема плюсів. Ви на продукти сама не зможете заробити?
Я була як помішалась на общині. Просто багато років я жила для цієї людини, а тут не стало і я не знаю п жити далі. Я страждала і весь час плакала, тепер не стало - я знову плачу
Колупалочка 04 мая в 17:19
Ответ дляНеместная Я
Ну в сексі там поза одна йому найбільш підходяща , і закінчення через 1,2,3 і всьо )
То навіщо він такий треба, якщо навіть сексу толком не має?
Стебель березы 04 мая в 17:20
Ответ дляГлаголиця
В мене такий самий, може то я писала
Дівчата, знаєте, можна мабуть і з такими свідомо жити. Дорослі люди, маєте право.
Але неймовірно шкода дітей з таких родин, бо вони осе це не обирали. А мучаються по повній програмі
3 1
Copy-Paste 04 мая в 17:22
Ответ дляНеместная Я
Я дивилась) в них одна схожість - така сама байдужість в очах. Отак само
Ну вот . Сделайте вывод . Вам не нужно это подобие мужика
Джонсонюк 04 мая в 17:22
Ответ дляНеместная Я
Я була як помішалась на общині. Просто багато років я жила для цієї людини, а тут не стало і я не знаю п жити далі. Я страждала і весь час плакала, тепер не стало - я знову плачу
Подруги хоч є? Родичі якісь близькі?
Кто крайний? 04 мая в 17:22
Ответ дляКапитошечка
нет .
они только казались нормальными
Моя мать росла в благополучной семье
Стебель березы 04 мая в 17:22
Ответ дляНеместная Я
Я була як помішалась на общині. Просто багато років я жила для цієї людини, а тут не стало і я не знаю п жити далі. Я страждала і весь час плакала, тепер не стало - я знову плачу
У вас є дитина і є ви. Ось для цих двох найголовніших в вашому житті людей і живіть. Можете ще котика завести
Добра, коли сита! 04 мая в 17:22
Такі чоловіки не для слабачок. У мене у подружки такий. Але вона сильніша і сама похлєще то живуть уже 30 років. То мужик на специфічну жінку. Ну а аборт то було ваше рішення все-таки .
Ви тут тему створювали, пам´ятаю.
автор Неместная Я 04 мая в 17:24
Ответ дляДобра, коли сита!
Такі чоловіки не для слабачок. У мене у подружки такий. Але вона сильніша і сама похлєще то живуть уже 30 років. То мужик на специфічну жінку. Ну а аборт то було ваше рішення все-таки .
Ви тут тему створювали, пам´ятаю.
Ну ви що) йому треба було слухатися його у всьому, а не бути сильною і щось там розказувати , ви що )))
Добра, коли сита! 04 мая в 17:26
Ответ дляНеместная Я
Ну ви що) йому треба було слухатися його у всьому, а не бути сильною і щось там розказувати , ви що )))
То він так хотів і ви так зробили. Ви йому підкорились, для чого?
автор Неместная Я 04 мая в 17:28
Ответ дляДобра, коли сита!
То він так хотів і ви так зробили. Ви йому підкорились, для чого?
Я? Ні я його не слухалася і взагалі заважала йому жити то життя, хоча він робив усе що хотів і ніколи не радився зі мною взагалі щодо нічого.
Джонсонюк 04 мая в 17:32
Ответ дляКто крайний?
Моя мать росла в благополучной семье
Я теж росла у дуже-дуже благополучній сім´ї. Ніхто навіть собі не уявляв в оточенні в наскільки ’’благополучній’’. Мій батько займав керівну посаду у маленькому містечку де всі всіх знали. Користувався повагою і авторитетом. За зачиненими дверима було пекло. І я, дитина , цього не усвідомлювала, теж довго думала що тато хороший, а я погана, я себе просто ненавиділа. Вже у досить дорослому віці (дякувати Богу і моєму коханому чоловіку) я зрозуміла що відбувалося насправді. А моя сестра так і не зрозуміла, знайшла собі такого ж мудака і живе з ним все життя.