Крошечка-хаврошечка• 04 мая 2024

Девочки вопрос по документу временное убежище

Сестра получила в Словакии, потом вернулась в Украину на год, сейчас возвращается обратно. Оригинал документа у меня в Словакии остался, у нее в электронном виде. На границе это вообще смотрят или нет, только сейчас до нее дошло, что эта бумажка у меня, она едет завтра через Венгрию. Вопрос в чем надо этот ей документ в оригинале или нет на границе
Болтушка Му• 04 мая 2024
Ответ дляЯ така бойова
Що значить оформлюють по біометрії?
Паспорт потрібно і печатку вони ставлять - як би ви туди не їхали
Та ставлять але біометрія разується лише коли зайзжаеш по ній . Якщо людина в якоі немає біометричних днів захоче прилетіти з іншоі краіни в ес то іі розвернуть (крім візда з краіни де йде війна) . Дні не нараховуються нові коли є тз . Тому заізжати потрібно по тз якщо він є

Болтушка Му• 04 мая 2024
Ответ дляЯ така бойова
Віза у безвіз?
Так звичайно. В мене стоіть віза шенген на 5 років і я можу бутив ес пять років а без віз може бути лише 90 днів
Болтушка Му• 04 мая 2024
Точніше стояла вже сроки щійшли. Але так в безвіз люди робили візи
Я така бойова• 04 мая 2024
В яку країну ви заїжджаєте і у вас вносять у базу документ про прихисток?
Болтушка Му• 04 мая 2024
Ответ дляЯ така бойова
Що значить оформлюють по біометрії?
Значить те що в свою базу вони вносять номер тз дивляться його терміни тобто вносять підставу на якій вас запустили в краіну
Болтушка Му• 04 мая 2024
Ответ дляЯ така бойова
Угорщина
Я така бойова• 04 мая 2024
Ответ дляБолтушка Му
Країна?
Я така бойова• 04 мая 2024
Ответ дляБолтушка Му
Угорщина
Нарешті 🙃
Я така бойова• 04 мая 2024
Я маю прихисток Словаччини з березня 2022 року. Вже не один раз протягом 2 років їздила в Україну. Жодного разу не показувала той листок і ніхто не запитував.. По терміну по різному було

автор Крошечка-хаврошечка • 04 мая 2024
Ответ дляЯ така бойова
Спасибо, успокоили немного, а то все на нервах, через какую границу обычно едете если не секрет
Болтушка Му• 04 мая 2024
Ответ дляЯ така бойова
Можливо ви в Украіні були більше часу ніж в Словаччині або періоди були довшого часу в Украіні і вам встигала біометрія прибувати , тобто за один місяць що ви вдома можете там бути 14 днів , на рік 180 днів можете мати якщо іздити періодами
Я така бойова• 04 мая 2024
Ответ дляКрошечка-хаврошечка
Я через всі три вже їздила. Найчастіше це Вишнє- Німецьке
Болтушка Му• 04 мая 2024
Тут не в тому справа часто або рідше а в тривалості перебування там , можна зіздити один раз і протермінувати 90 днів а можна зіздитт на рік 30 разів і не протермінувати. Це рахувати потрібно.
Болтушка Му• 04 мая 2024
Ми ж не знаемо скільки у автора було днів на момент заморозки днів по тз і не відомо на скільки днів вона збирається заіхати
Я така бойова• 04 мая 2024
Ответ дляБолтушка Му
Сестра автора не була в Україні рік. Які проблеми заїхати просто?
Я така бойова• 04 мая 2024
Ответ дляБолтушка Му
Перший раз я виїхала із Словаччини через 5 місяців. Місяць була в Україні і потім назад
Болтушка Му• 04 мая 2024
Ответ дляЯ така бойова
Проблеми заіхати нема взагалі , ще раз повторююся вони приймуть людину навіть без паспорта з воюючоі краіни. Людина не зобовязана брати тз аби зайхати в ес взагалі . Проблема буле якщо вона заіде без захисту і просидить там всі 90 днів або менше (ми ж не знаемо іі залишок еа момент щаморозки днів) і при виізді буде мати проблему .
Я така бойова• 04 мая 2024
Ответ дляБолтушка Му
Та не запитують той захист на кордоні. Що значить - заїхала без?
Він у неї є. До 2025 року
Болтушка Му• 04 мая 2024
Ответ дляЯ така бойова
Добре тз вона взяла відразу по приізду в словаччину? Чи то був іі перший візит за півроку на той момент . Або взяла тз через місяць два

Болтушка Му• 04 мая 2024
Ответ дляЯ така бойова
Він у неї є. До 2025 року
Так правильно тому що то потрібно вам а не ім вони відмітять заізд по біометріі і до побачення
Болтушка Му• 04 мая 2024
Ответ дляЯ така бойова
Він у неї є. До 2025 року
Так каже що не має картки та що мають ій на слово вірити яи як ви це уявляєте
Болтушка Му• 04 мая 2024
Ответ дляЯ така бойова
Він у неї є. До 2025 року
У них даних від міграційноі служби по захисту в базі немає
Я така бойова• 04 мая 2024
Ответ дляБолтушка Му
Не знаю коли вона взяла. Але всі хто їхав у 22 році від війни і хотів мати житло в допомогу, то мали одразу оформити.
Болтушка Му• 04 мая 2024
Ответ дляЯ така бойова
Ну не кажіть я там сиділа два місяці так як не збиралася брати захист тому що це також привязує людину
Я така бойова• 04 мая 2024
Ответ дляБолтушка Му
Мають.
Зі мною в Україну поверталася жінка, яка заїхала по українському паспорті. То на кордоні вона показала прихисток і вони вводили дані і перевіряли.
Я така бойова• 04 мая 2024
Ответ дляБолтушка Му
То я про вас і не кажу
Болтушка Му• 04 мая 2024
Знайомі взяли в Німеччині то вони як у тюрьмі і в Італіі також . В сісіднє місто не поідь бо потрібно кожний ранок відмічатися а раз на рік відпрошувалися
Болтушка Му• 04 мая 2024
Ответ дляЯ така бойова
То я про вас і не кажу
Ну то автор не написала чи вона відпразу взяла прихисток чи використовувала дні
Я така бойова• 04 мая 2024
Ответ дляБолтушка Му
Словаччина не така.
Скільки хочеш, стільки і катайся.
Кума в Італії, то їздить без проблем. Але вони орендують житло
Болтушка Му• 04 мая 2024
Про біометрію і прихисток є куча інформаціі . Хоче мати проблеми як одна тут заіхала так а потім дитину звозила на море в Туреччину прилетіла в Будапешт а іі не приймали. Біометріі нема тз протермінований , а приліт іі з невоюючоі краіни і в шенген зону дозволу немає.