04 мая в 23:17

Сьогодні незаплановано купила 3 пари взуття за невеликі гроші

Яку приємність Ви мали сьогодні?
От власне да
Купила 3 пари босоніжок, всі шкіра, за все 901 грн
Здивована і задоволена
Економія купи грошей (це дешевше, ніж 1 пара шкіряного на резерв), очікування, примірки підійде / не підійде і т.д.
Не секонд)))
7 3
Шикаю і викаю 04 мая в 23:19
Бажаю вам мати багато того, що дійсно має якийсь сенс😉
8 4
Саджу все зарання 04 мая в 23:19
Де це по 300 грн шкіряні босоніжки? Чи у вас 35 розмір?)
Пенек Возмездия 04 мая в 23:19
Молодець,вітаю, носіть на здоровʼя і із задоволенням ❤️
Неначасі 04 мая в 23:21
Поспала трохи, поки серіал з малим дивилась.
автор Зоркая Зорро 04 мая в 23:21
Ответ дляШикаю і викаю
Бажаю вам мати багато того, що дійсно має якийсь сенс😉
Що має сенс на Вашу думку?
Скільки у Вашому житті займає те, що має сенс (з переліченого Вами)

П.С. А який сенс Вашого перебування на попідницв в нецівавій Вам темі?)))
9 4
ЛюблюДевчонок 04 мая в 23:22
Покажіть)
автор Зоркая Зорро 04 мая в 23:22
Ответ дляСаджу все зарання
Де це по 300 грн шкіряні босоніжки? Чи у вас 35 розмір?)
Вийшло так)
37)
Холодная каша 04 мая в 23:23
👍 покажете?
Клептоманка 04 мая в 23:23
Покажіть обновки
Гола з конопель 04 мая в 23:24
классно, только люблю такие посты с фотками)
Тирамісу на терасі 04 мая в 23:24
Тримайте нас в курсі
Міняйловна 04 мая в 23:25
20000 шагов, нескольуо часов в парке и много прекрасных фото
Шикаю і викаю 04 мая в 23:26
Ответ дляЗоркая Зорро
Що має сенс на Вашу думку?
Скільки у Вашому житті займає те, що має сенс (з переліченого Вами)

П.С. А який сенс Вашого перебування на попідницв в нецівавій Вам темі?)))
На попідниці- та ніякого) тема цікава) подивитися з чого тішаться звичайні жіночки)
7 3 1
Конфиденциальность 04 мая в 23:27
Ответ дляШикаю і викаю
На попідниці- та ніякого) тема цікава) подивитися з чого тішаться звичайні жіночки)
А ви типу себе незвичайною вважаєте?
6 3 1
Шикаю і викаю 04 мая в 23:28
Ответ дляКонфиденциальность
А ви типу себе незвичайною вважаєте?
Так. І ви також себе вважаєте незвичайною. Це нормально.
осень харашо 04 мая в 23:31
Счастливая вы. Я вот не могу незапланированно купить три пары обуви за небольшие деньги. У меня 42 размер ноги
Баррикадница 04 мая в 23:30
то фото будуть?
Шикаю і викаю 04 мая в 23:31
Удалено администрацией...
Мошей ницца 04 мая в 23:32
І ми дочці купили туфлі на випускний
МинерАлочка 04 мая в 23:32
А я 2 месяца не могу купить сандалии\слайдеры, уже 3-м байерам заказала
Сегодня из дома не выходила, деньги не тратила) У сына ДР - 9 лет, жарили шашлык, пила просекко.
10 1
Патріотка з дивану 04 мая в 23:33
Я шлепки заказала и шампуни, кондиционеры нового для меня бренда. Буду пробовать
Блондинка в Законе 04 мая в 23:34
Ответ дляШикаю і викаю
Удалено администрацией...
Перечитала тричі. Ото ви мудра!!!!
6 1
З бісиками 04 мая в 23:36
Ответ дляБлондинка в Законе
Перечитала тричі. Ото ви мудра!!!!
В чем мудрость? Обо#рать покупки и навешать диагнозов незнакомому человеку?
10 2 1
автор Зоркая Зорро 04 мая в 23:36
Ответ дляШикаю і викаю
На попідниці- та ніякого) тема цікава) подивитися з чого тішаться звичайні жіночки)
Цей во...
Просіть нас, звичайних жіночок, що цікавить верхівку, олімп, зразок просвітленості і легкості
Бо це все виблискує з усіх щилин Ваших коментарів)
9 1
Замулена ріка 04 мая в 23:37
Не, я за качество . Пусть будет на сезон по одной паре , но качественной и дорогой обуви , чем какой то треш по 300 грн. Хотелось бы увидеть шо воно такое за такие деньги
9 4 1 1
Вчителька з мікрорайону 04 мая в 23:38
Ответ дляШикаю і викаю
На попідниці- та ніякого) тема цікава) подивитися з чого тішаться звичайні жіночки)
Проня Прокопівна, душечка, і ви тут
5 1
З бісиками 04 мая в 23:38
Ответ дляЗамулена ріка
Не, я за качество . Пусть будет на сезон по одной паре , но качественной и дорогой обуви , чем какой то треш по 300 грн. Хотелось бы увидеть шо воно такое за такие деньги
Второй токсик в теме
2 1
автор Зоркая Зорро 04 мая в 23:38
Ось фото
Робила 5 хв тому
27 7 4
З бісиками 04 мая в 23:39
Ответ дляЗоркая Зорро
Ось фото
Робила 5 хв тому
Ох сейчас серпентарий разгуляется
За вас рада, носите с удовольствием
14 2
Тримаю свічку 04 мая в 23:39
Приятно, носите с удовольствием.