Звожу з розуму• 04 мая 2024

То не рік для мене а дурдом.

Серйозно. Стільки людей пішло вже цього року з життя. Може то через те що високосний чи рік карми? І в багатьох знайомих теж так. Як у вас? Бо я в шокови
Валиться всьо зі всіх боків
Вчителька з мікрорайону• 05 мая 2024
У мене війна забрала багатьох і високосний тут не до чого

Оцененная• 05 мая 2024
задолбали уже с этим високосный год-год кармы.
раньше жили и ни о чем таком не думали, а теперь то ретроградный Меркурий, то затмение, то год високосный, то еще какая-то фигня
Мизимец• 05 мая 2024
Мені здається що кожен рік високосний після 2020. Вже навіть як почавсь 2024, то думала куди вже гірше. Ну але він такий же стабільно не дуже як і всі інші роки.
Печальки.нет• 05 мая 2024
У мене братик загинув днями, страшний рік.
Лорка-хлорка• 05 мая 2024
Ответ дляПечальки.нет
Тримайтеся.Вічна пам´ять вашому брату