05 мая в 00:13

Жахає кількість нерозкритих вбивств дітей та дівчат

1.2014 рік
Одеське селище Котовського сколихнула моторошна подія - у квартирі багатоповерхівки вбили п´ятирічну дівчинку і 44-річну жінку, няню дівчинки. Обоє задушені. Підозрюваного до сих пір не знайшли.
2.Розшукувану з 2 листопада 2018 року 15-річну Алісу Оніщук з селища Бабаї на Харківщині, яка поїхала на навчання і зникла, знайшли мертвою 3 листопада 2018 року у селищі Покотилівка. Кримінальне провадження відкрили за статтею "Умисне вбивство".
Поліція до сих пір не встановила підозрюваного у вбивстві 15-річної Аліси Оніщук, яке сталося у листопаді 2018 року. За півтора року розслідування допитали понад 5 тисяч людей.
3. 1 червня 2016 року Вбивство вчительки музики Наталі Кольцової поблизу міста Бар Вінницької області.Люди розповідають, загибла мала зустрітися із подругою в кафе в районі Барського автовокзалу. Однак подруги так і не зустрілися. Почувши у слухавці крики, подруга зателефонувала батькові загиблої. Більше на дзвінки дівчина не відповідала. У Балках не виключають, що сподіваючись на порятунок, дівчина намагалася втекти від нападників. Її речі, сережка, блокнот, картку, знайшли розкиданими на відстані кількох метрів. Про опір нападникам свідчить і те, що в дівчини здертий ніготь.( 17.01.2017 є вирок суду, злочин розкрито)
4. В центрі Одеси чоловік убив дівчину-бариста: вдарив ножем у серце

ОДЕСА, СУББОТА 31 ОКТЯБРЯ 2020

В Одесі вбили дівчину в кав´ярні
У поліції повідомляють, що чоловік мотиви злочину не розкриває

В Одесі близько 10 ранку 31 жовтня невідомий вчинив напад на дівчину, яка працювала баристою в одній з кав´ярень в центрі міста. 47-річний чоловік дістав ніж і зарізав дівчину прямим ударом у серце. Інцидент стався у кав´ярні Black Milk, що на вулиці Базарній, 50. Про це розповідається на сайті ГУ НПУ в Одеській області.
За попередньою інформацією поліцейських, у заклад зайшов чоловік і відразу вдарив співробітницю ножем у груди. Чоловік завдав кілька ударів. Від отриманих травм вона загинула миттєво. Підозрюваного незнайомого дівчині чоловіка затримали.
Наведено приклади не всіх вбивств, що виникли безпричинно, між незнайомими раніше людьми. Лякає факт відсутності безпеки для дітей і дорослих. А ви які пам"ятаєте нерозкриті вбивства?
7 6
klaraneill 05 мая в 00:17
3 и 4 убийства раскрыты, как я поняла. и почему Вы так уверены, что в 4 случае жертва не знала напавшего? слабо верится, что незнакомый мужик пошел и убил баристу просто так...
автор lawyer2006 05 мая в 00:22
Ответ дляklaraneill
3 и 4 убийства раскрыты, как я поняла. и почему Вы так уверены, что в 4 случае жертва не знала напавшего? слабо верится, что незнакомый мужик пошел и убил баристу просто так...
так, ще в пам´яті є багато вбивств дівчаток; не можу знайти. Одне на ток шоу було, дівчинка пішла до магазину Донецька або Запорізька область і зникла. Маньяк зловив і виколов очі та згвалтував гілкою дерева. Злочинця не знайшли. Потім 2 дівчинки на велосипедах в Києві Ющенко та ще на К., до сих пір тіл не знайдено, Інна Лук´янчук, Київ.
5 1
автор lawyer2006 05 мая в 00:33
Ответ дляklaraneill
3 и 4 убийства раскрыты, как я поняла. и почему Вы так уверены, что в 4 случае жертва не знала напавшего? слабо верится, что незнакомый мужик пошел и убил баристу просто так...
Милиция продолжает поиск насильника и убийцы, посягнувшего на жизнь 9-летней школьницы Мирославы Дворянской. «Мы уже думали, что на правильном пути. Этот человек знал, видел и разговаривал с Мирославой, работал дворником в этом районе. Но ДНК экспертиза не подтвердила наши подозрения»», - рассказал сегодня, 10 апреля, на пресс-конференции начальник Горловского ГУ Павел Панасюк. Теж нерозкрита справа з 2013
Leto32 05 мая в 00:48
У нас в Артёмовске был маньяк ,к слову,они часто были там .
Моя мама рассказывала своей подруге,я маленькая была ,ну может лет 12,что она шла вечером,ее остановил мужик на велике и с сумкой .он что-то у мамы спросил а потом открыл сумку ,а там твои человеческие волосы и уши!
Мама убежала .что с тем человеком я незнаю
Leto32 05 мая в 00:49
А ещё вспомнился случай убийство девушки в Днепре ,ее нашли в чемодане . несколько лет назад
Не уверена что дело не раскрыто
VasilisaLisa 05 мая в 00:55
увы, таких дел намного больше..
данка 05 мая в 01:02
Ответ дляlawyer2006
так, ще в пам´яті є багато вбивств дівчаток; не можу знайти. Одне на ток шоу було, дівчинка пішла до магазину Донецька або Запорізька область і зникла. Маньяк зловив і виколов очі та згвалтував гілкою дерева. Злочинця не знайшли. Потім 2 дівчинки на велосипедах в Києві Ющенко та ще на К., до сих пір тіл не знайдено, Інна Лук´янчук, Київ.
Інна Лук´янчук ( чи Лук´янець)
Зникла в Києві, камери спостереження зафіксували дівчинку біля азс вдень
Давно це було, років 10. Пам´ятаю, як усім форумом слідкували, вірили
Так, дівчаток з велосипедами пам´ятаю на Позняках
автор lawyer2006 05 мая в 01:56
Ответ дляLeto32
А ещё вспомнился случай убийство девушки в Днепре ,ее нашли в чемодане . несколько лет назад
Не уверена что дело не раскрыто
ніби когось затримали Правоохоронці вже встановили особу чоловіка, який може мати відношення до вбивства Дар´ї Білоус, чиє тіло було виявлено 4 січня в валізі в Дніпрі.

Про це заявила представник Нацполіціі в Дніпропетровській області, Ольга Кузнєцова, передає ’34 телеканал’.

’Поліція встановила особу чоловіка, який, можливо, може мати відношення до вчинення цього кримінального злочину. Триває досудове розслідування’, - повідомила Кузнєцова.
Leto32 05 мая в 09:24
Ответ дляlawyer2006
ніби когось затримали Правоохоронці вже встановили особу чоловіка, який може мати відношення до вбивства Дар´ї Білоус, чиє тіло було виявлено 4 січня в валізі в Дніпрі.

Про це заявила представник Нацполіціі в Дніпропетровській області, Ольга Кузнєцова, передає ’34 телеканал’.

’Поліція встановила особу чоловіка, який, можливо, може мати відношення до вчинення цього кримінального злочину. Триває досудове розслідування’, - повідомила Кузнєцова.
Да ,точно это был какой-то нерусский ,Толи араб
JulliK_ 05 мая в 10:37
Помню по всем новостям как в Одесской области в селе девочка пропала искали и нашли у соседа, кошмар.
JulliK_ 05 мая в 10:45
Только на днях вспоминала сколько раз лично сталкивались с подругами с такими дебилами. То в школу шли и дед пристал помогите выбрать украшения для жены, то дрочеры всякие во дворах, то машины тормозящие не подвезти ли подростков лет 12-13, Бог уберёг. Донецкая область.
автор lawyer2006 05 мая в 10:52
Ответ дляJulliK_
Помню по всем новостям как в Одесской области в селе девочка пропала искали и нашли у соседа, кошмар.
Так, 20 річний сусід. Саме страшне, що дівчинка знала його з дитинства, тому без вагань підійшла до його калітки. Ми ж дітям пояснюємо, не розмовляти з незнайомцями. Цікаво яке покарання присуджено.
автор lawyer2006 05 мая в 10:57
Ответ дляJulliK_
Только на днях вспоминала сколько раз лично сталкивались с подругами с такими дебилами. То в школу шли и дед пристал помогите выбрать украшения для жены, то дрочеры всякие во дворах, то машины тормозящие не подвезти ли подростков лет 12-13, Бог уберёг. Донецкая область.
Особисто в мене в класі був випадок з однокласницею, якій було 13, коли був вечір і вона йшла до свого будинку на околиці повз недобудову. Маньяк зненацька потащив її на стройку, де згвалтував та хотів вбити, порізав шию, груди ножем, а потім йшла компанія і вона крикнула ’ Люди убивають’ Вони підійшли, а злочинець втік. ЇЇ ледь врятували тоді, шрами сильні в області шиї, обличчя в шрамах, груди.
JulliK_ 05 мая в 10:57
Ответ дляlawyer2006
Так, 20 річний сусід. Саме страшне, що дівчинка знала його з дитинства, тому без вагань підійшла до його калітки. Ми ж дітям пояснюємо, не розмовляти з незнайомцями. Цікаво яке покарання присуджено.
Сколько новостей раньше было что в рашке придурков маньяков дохрена, да у нас так же
JulliK_ 05 мая в 10:58
Ответ дляlawyer2006
Особисто в мене в класі був випадок з однокласницею, якій було 13, коли був вечір і вона йшла до свого будинку на околиці повз недобудову. Маньяк зненацька потащив її на стройку, де згвалтував та хотів вбити, порізав шию, груди ножем, а потім йшла компанія і вона крикнула ’ Люди убивають’ Вони підійшли, а злочинець втік. ЇЇ ледь врятували тоді, шрами сильні в області шиї, обличчя в шрамах, груди.
Тоже одноклассницу изнасиловал маньяк и тоже стройка и возраст +- такой же
автор lawyer2006 05 мая в 10:59
Ответ дляJulliK_
Тоже одноклассницу изнасиловал маньяк и тоже стройка и возраст +- такой же
Мою звуть Таня, мама вчителька.
JulliK_ 05 мая в 10:59
Ответ дляlawyer2006
Мою звуть Таня, мама вчителька.
Там тоже учительница родственница, но нет, это разные случаи.
автор lawyer2006 05 мая в 11:01
Ответ дляJulliK_
Там тоже учительница родственница, но нет, это разные случаи.
Так цього не встановили. Гуляє.
L-i-s-a-92af 05 мая в 11:46
Ответ дляlawyer2006
Милиция продолжает поиск насильника и убийцы, посягнувшего на жизнь 9-летней школьницы Мирославы Дворянской. «Мы уже думали, что на правильном пути. Этот человек знал, видел и разговаривал с Мирославой, работал дворником в этом районе. Но ДНК экспертиза не подтвердила наши подозрения»», - рассказал сегодня, 10 апреля, на пресс-конференции начальник Горловского ГУ Павел Панасюк. Теж нерозкрита справа з 2013
Вам мало треша?
Зачем вытягивать дела 10-летней давности? Кроме того некоторые из резонансных дел,о которых вы писали,раскрыты.
еліт 05 мая в 12:20
За це поліції дали бронь
автор lawyer2006 05 мая в 13:55
Ответ дляL-i-s-a-92af
Вам мало треша?
Зачем вытягивать дела 10-летней давности? Кроме того некоторые из резонансных дел,о которых вы писали,раскрыты.
тому що поліція приховує нерозкриті умисні вбивства, це індикатори їх професіоналізму, тому я це виношу на обговорення, щоб їх змусити виправдовуватись.
автор lawyer2006 05 мая в 13:57
Ответ дляklaraneill
3 и 4 убийства раскрыты, как я поняла. и почему Вы так уверены, что в 4 случае жертва не знала напавшего? слабо верится, что незнакомый мужик пошел и убил баристу просто так...
якраз і не знала його. Її вбив 47 річний безхатько з метою заволодіння виручкою.Взяв в касі все, що було - це 20 грн.
L-i-s-a-92af 05 мая в 15:23
Ответ дляеліт
За це поліції дали бронь
Так ось для чого тема? Ясно