05 мая в 10:15

Чи це я така невезуча чи двір?

Мені по життю і без того не дуже везло ну правда кому зараз легко. Але коли я одружилась із чоловіком і переїхала до нього жити щось взагалі у нас почались невезіння його бабушка якось так дивно до мене ставилась то наче любила то тихо ненавиділа після її смерті взагалі почалися невезіння через рік відразу померла і його мама. Потім чоловіка забрали на війну відразу тільки вона почалась. У дворі взагалі нічого не ведеться два роки назад прибився кіт був здоровий веселий грайливий за рік він просто зачах і помер ось буквально минулого літа теж прибилась кішка теж була здорова і грайлива і теж зачахла і померла ось сьогодні на пасху. Мені вже стає дуже страшно ще і чоловік на війні чи то в мене просто вже їде дах чи то дійсно щось не так зі мною чи з цим двором чи нам по життю пороблено
Ряженка 05 мая в 10:17
Вам бы к психиатру сходить.
1 1
Захекалася читать 05 мая в 10:17
Все можно быть. Но про котов могу сказать - во дворе есть какая-то инфекция. К нас так бездомные щенки болели - в одном и том же месте, несколько помётов болели энтеритом.
буреЛОМКА 05 мая в 10:17
Кукуху пролікувати б
7 4 1 1
Бабка-ежика 05 мая в 10:19
значит , коты пытались спасти вас , перетянуть порчу на себя, но она была слишком сильная ((
4 3 2
Твоя космішна 05 мая в 10:19
Ответ дляЗахекалася читать
Все можно быть. Но про котов могу сказать - во дворе есть какая-то инфекция. К нас так бездомные щенки болели - в одном и том же месте, несколько помётов болели энтеритом.
Или находят где-то что-то вроде крысиного яда.
Щедрик 05 мая в 10:19
Котів годуйте, робіть їм планові щеплення.
Фрикаделька 05 мая в 10:20
Соседи могут котов травить. Или травят крыс, а коты находят.
1 1
Пиши-пропало 05 мая в 10:22
Голову лікуйте і тварин
3 2
УраганнаЯ 05 мая в 10:25
сколько у нас дипломированных врачей однако, сходу диагнозы ставят.. жа еще в праздник.. и не по двойному тарифу, а бесплатно

милота какая, добрейший нарід
Всех анонимов аноним 05 мая в 10:25
Извините, но ваша проблема в финансовой ограниченности и огромном количестве свободного времени. Ищите занятия, что бы не думать о глупых, примитивных вещах. Вы же взрослая женщина
Карусель-весель 05 мая в 10:26
Ответ дляЗахекалася читать
Все можно быть. Но про котов могу сказать - во дворе есть какая-то инфекция. К нас так бездомные щенки болели - в одном и том же месте, несколько помётов болели энтеритом.
Цей вірус на свіжому повітрі живе 5 років, ми будинок купили з цією заразою, свою собаку ледь вилікували
Почекуха 05 мая в 10:30
Не знаю, що у вашому дворі, але , так, бабці колись мамі казали, що там де пороблено на садибу, коти не ведуться і врожай поганий.
У нас так було. Тільки- но заведемо кошеня , підросло, то машина збила, то пішов і не повернувся, то мертвим знаходили. Рік мало хто з котів проживав. Вже і заводити перестали(.
Але ми знали хто і чому весь час ’ підносив’ ( чого тільки не знаходили в дворі). Ще як помирала ця родичка , то і зізналась, хотіла душу перед смертю облегшити.
Eva030330 05 мая в 10:41
Моей бабушке во двор тоже что-то походу выливали.
Соседка страшно завидовала ей, потому что дедушка мой никогда не бил бабушку. А соседка прямо утопала в избиениях своего мужа.
И всегда мою бабушку проклинала.
Итог такой что бабушка сильно заболела, аж согнулась. И никто ей нормальный диагноз не мог поставить. И лечение сколько не пробовали, ничего не помогало.
Так и умерла(
Слава Українi 05 мая в 10:43
Ответ дляПочекуха
Не знаю, що у вашому дворі, але , так, бабці колись мамі казали, що там де пороблено на садибу, коти не ведуться і врожай поганий.
У нас так було. Тільки- но заведемо кошеня , підросло, то машина збила, то пішов і не повернувся, то мертвим знаходили. Рік мало хто з котів проживав. Вже і заводити перестали(.
Але ми знали хто і чому весь час ’ підносив’ ( чого тільки не знаходили в дворі). Ще як помирала ця родичка , то і зізналась, хотіла душу перед смертю облегшити.
На жаль, коти з вільним доступом до вулиці і без містики рідко живуть довго. Родичі в приватному секторі - сумно спостерігати ’круговот котів’. То кішка повертається з отруєнням крисиною отрутою, бо поряд сусіди мишей труять, то інші сусіди шукають кота - а він вранці під машину потрапив. В дикій природі коти живуть близько 5 років в середньому, от і самовигул суттєво скорочує середній вік домашніх котів.
Я не обезцінюю ваш досвід, просто саме з котами може бути і прозаїчне пояснення.
Козачка 05 мая в 10:49
Ответ дляКарусель-весель
Цей вірус на свіжому повітрі живе 5 років, ми будинок купили з цією заразою, свою собаку ледь вилікували
А де ж він живе? Де його очаг може бути в дворі?
Почекуха 05 мая в 11:31
Ответ дляСлава Українi
На жаль, коти з вільним доступом до вулиці і без містики рідко живуть довго. Родичі в приватному секторі - сумно спостерігати ’круговот котів’. То кішка повертається з отруєнням крисиною отрутою, бо поряд сусіди мишей труять, то інші сусіди шукають кота - а він вранці під машину потрапив. В дикій природі коти живуть близько 5 років в середньому, от і самовигул суттєво скорочує середній вік домашніх котів.
Я не обезцінюю ваш досвід, просто саме з котами може бути і прозаїчне пояснення.
Так - так, звичайно. На вигулі , то великий ризик , що кіт пропаде. Але якось воно так дивно все виходило. У нас родич ще і ветеринаром був, вчасно кастрував. Котів і по двоє було, поряд бачимо весь час бігають, десь далі відбіжить, покличем - біжать. Сусіди хороші, наших через паркан передавали, як до них забігали. В будинку ночували.
І якось ні з того, ні з сього в один день десь подівались і все.
Ще як ця родичка заходила в двір, собаки так гавкали, що наче і ланцюг ладні порвати. Невзлюбила вона особливо одного - помісь з вівчаркою. Все казала, нащо такого завели, в двір зайти не дає. А не пустити її ніяк не можна було, бо батькова тітка рідна. Але вона не сама робила, в неї сусідка - подруга зналася на магії. Ця носила тільки, та в постіль зашивала різне страшне. Колись дівчиною тій монашка( як це не дивно) , що на окраїні в монастирі жила, книгу окультну передала.
Вона вже ні заміж , ні дітей потім не мала. Сама жила і вікна в неї в селі очеретом були закриті.
Я така мала тоді була, років 5. Думала родичка, я не розумію. А я бачила, як тітка на вінику як коси переплетала і щось шепотіла. Тоді в сім´ї такі сварки були на пустому місці.
А собаці щось таки кинула з їжі. Згодом сталось у нього щось з головою, рани не заживали, раком закінчилось. Коли помер , вона раділа, що ’ чудовисько’ здохло нарешті.
А в самої під старість на скроні з´явився наріст, потім і кістка черепа провалилась, і гній тік звідти, хустинкою прикривала. Вже не оперували - пізно. Таке оце я в дитинстві надивилась.
Оце розплата їм, та жаль , що і нам лиха наробила. Приходилось весь час людей шукати знаючих, щоб якось жити. Як тільки від сильних повертались - вона вже на порозі : дайте те, се , закінчилось 🤯. Казали нічого не давати в тей день. Отаке..
Вибачте, що багато написала, та ще й на свято. Якось згадалось і понеслось. Є воно таке оце ’пороблене’ у світі. Тільки там вже ні з чим не сплутаєш, зразу ясно.
Тому, краще , дівчата, не забивайте собі голову дурницями, що може порча. Не великий процент невдач і хвороб у житті , то є спрямований чийсь магічний вплив.
Нехай все добре буде! ❤
автор Глас_Народа 05 мая в 12:36
Ответ дляПочекуха
Не знаю, що у вашому дворі, але , так, бабці колись мамі казали, що там де пороблено на садибу, коти не ведуться і врожай поганий.
У нас так було. Тільки- но заведемо кошеня , підросло, то машина збила, то пішов і не повернувся, то мертвим знаходили. Рік мало хто з котів проживав. Вже і заводити перестали(.
Але ми знали хто і чому весь час ’ підносив’ ( чого тільки не знаходили в дворі). Ще як помирала ця родичка , то і зізналась, хотіла душу перед смертю облегшити.
В нас теж і врожаю немає і що коти що собаки менше року живуть навіть птиця не ведеться. Вже казала не буду ні котів ні собак заводити але вони самі прибиваються
Карусель-весель 05 мая в 12:38
Ответ дляКозачка
А де ж він живе? Де його очаг може бути в дворі?
Я так розумію, в землі, де собака розкидала свої продукти життєдіяльності, якось так, ветеринар пояснювала
Почекуха 05 мая в 16:47
Ответ дляГлас_Народа
В нас теж і врожаю немає і що коти що собаки менше року живуть навіть птиця не ведеться. Вже казала не буду ні котів ні собак заводити але вони самі прибиваються
Отож так 😔. А якось і перевелись люди , хто знає, як прибрати і захист поставити. Одні псевдопотомствєнниє по ютубах.
Я пам´ятаю, як одна жінка, вже у віці казала, що от умру і нікому дар людям помагати передати. Дві дочки було у неї і казала, що ні одна не підходить. Дивлюсь на них, каже, не вийде у них.